Vortex GS1A
299 Kč

Lehký stojan pro kytaru nebo baskytaru, pogumované části s polstrování pro zamezení poškrábání nástroje, pogumované nohy pro větší stabilitu, výška 40 cm, šířka základny 29 cm, nosnost 5 kg, hmotnost 1.1 kg, vyroben z oceli, barva černá.

Nástěnné držáky na kytary 6 ks černé ocel
878 Kč
+ doprava zdarma

Tato sada šesti držáků na kytaru je jednoduchá, ale praktická. Kytaristům ušetří spoustu místa a nabídne jim snadno přístupný a bezpečný způsob uložení kytary. Tyto masivní držáky na kytaru jsou vyrobeny z odolné oceli a mají masivní konstrukci a nosnost až 6 kg. Jsou potažené měkkou polstrovanou vr

AMS ASS 200
219 Kč

Podnožka pro kytaru, 4 nastavitelné pozice, gumový neklouzavý povrch, rozměr základny 250 × 105 mm, nastavitelná výška 120 až 240 mm, hmotnost 700 g.

Stojan na kytaru černý ocel
2 190 Kč
+ doprava zdarma

Postavte si svou kytaru do našeho extra stabilního kytarového stojanu! Poslouží vám jako vynikající místo pro vystavení vašich drahocenných nástrojů. Stojan na kytaru má pevnou a stabilní konstrukci z vysoce odolné oceli. Držáky krku a spodní podpěra jsou obalené pěnou, aby se vám kytary nepoškrábal

Stojan na kytaru černý ocel
944 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Postavte si svou kytaru do našeho extra stabilního kytarového stojanu! Poslouží vám jako vynikající místo pro vystavení vašich drahocenných nástrojů. Stojan na kytaru má pevnou a stabilní konstrukci z vysoce odolné oceli. Držáky krku a spodní podpěra jsou obalené pěnou, která chrání kytary před pošk

Vortex GTS03
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální stojan pro 3 elektrické, klasické, akustické nebo basové kytary, skládací, pogumované konce pro perfektní ochranu nástrojů, výška 72.5 cm, šířka základny 48 cm, hmotnost 3 kg, vyroben z oceli, barva černá.

Vortex GTS05
1 170 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální stojan pro 5 elektrických, klasických, akustických nebo basových kytar, skládací, pogumované konce pro perfektní ochranu nástrojů, výška 72.5 cm, šířka základny 68.5 cm, hmotnost 3.5 kg, vyroben z oceli, barva černá.

Vortex GTS07
1 090 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální stojan pro 7 elektrických, klasických, akustických nebo basových kytar, skládací, pogumované konce pro perfektní ochranu nástrojů, výška 72.5 cm, šířka základny 91 cm, hmotnost 4.5 kg, vyroben z oceli, barva černá.

Vortex GTS100

Vortex GTS100

Hodnocení: 4
389 Kč

Stojan pro el. kytaru nebo baskytaru, 3 různé polohy s možností uzamčení, pogumované části s polstrování pro zamezení poškrábání nástroje, pogumované nohy pro větší stabilitu, výška 44 cm, šířka základny 34 cm, nosnost 10 kg, hmotnost 1.5 kg, vyroben z oceli, barva černá.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Stojany, věšáky a podnožky pro kytary.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Stojany, věšáky a podnožky pro kytary výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Stojany, věšáky a podnožky pro kytary akce.