Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12199101

Isotronic Plašič ptáků a holubů na baterky

Isotronic Plašič ptáků a holubů na baterky

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Potřebujete ochránit svou úrodu v zahradě či v sadě před náletem různých ptáků? Nebo vám život v zahradě či na terase znepříjemňují otravné holuby? Celý popis
635 Kč
Prodává DUALEX s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
635 Kč
S novou kartou za

Popis

Plašič ptáků a holub – kvalitní ultrazvukový odpuzovač Speciální ultrazvukový plašič vám pomůže vyhnat ptactvo jako holubi, sýkorky, vlaštovky, drozdi a jiné z vaší zahrady, a tak ochránit úrodu. Hodí se na balkon či dům, jako odpuzovač před otravným ptactvem. Tato speciální technologie je maximálně účinná a efektivní.

Ultrazvuková sonická technologie Změňte svou zahradu silové pole odpuzující nechtěných návštěvníků Bez údržbové zařízení napájeny baterií Netoxické, bez chemikálií, bez jedu Nejvýkonnější zařízení s velkým dosahem Vyrobeno v Německu Ideální umístění plašiče je na ovocné sady, louky, farmy, na okraj budovy, plot, strom, okraj balkonů, garáží, nebo mezi výsadbu nebo na trávník. Zařízení je vodotěsné a odolné vůči povětrnostním podmínkám. Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii ultrazvukových frekvenčních signálů, které bezhlučně a netoxicky dokážou ochránit vaši zahradu. Po zapnutí vydává odpuzovač zvuk s proměnlivou frekvencí. Signály ovlivňují nervový systém ptáků. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Ptáci raději opustí tento prostor. Poznejte maximálně ekologický způsob odplašenia nežádoucích ptáků. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky ani jiné metody. Za pomoci moderní technologie ultrazvukových frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky dokáže ochránit váš pozemek. Přístroj je bezúdržbové bezdrátové zařízení, odolné vůči změnám povětrnostních podmínek a vodě. Jednoduše připevněte tento plašič na požadované místo, zapnete ho a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravných návštěvníků z vaší zahrady! Takto poskytuje 24hodinovou ochranu vaší zahrady. Využití tohoto odpuzovače je nesmírně široké. Díky speciální technologii, která ověřené odpuzuje ptactvo je odpuzovač vhodný pro holuby, sýkorky, drozdi, špačci a jiné ptactvo. Při výrobě tohoto pomocníka proti ptákům byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že odpuzovač vám vydrží.