Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu a hlodavců

-25%
Kynast Lapač hmyzu
7x

Kynast Lapač hmyzu

209 Kč
155 Kč

Elektrický lapač hmyzu Kynast pro vás bude ideální volbou, pokud už vás nebaví nechat se neustále obtěžovat dotěrným hmyzem. Lapač hmyzu láká létající hmyz do elektricky nabité kovové mřížky pod vysokým napětím, která hmyz bez výjimky pozabíjí. Kromě toho nepoužívá žádné chemikálie, takže je neto

Partner: Aga24
Trixline  Solární lampa proti komárům TR 612

Trixline Solární lampa proti komárům TR 612

429 Kč

LED solární lampa, s dvěma LED, 1× klasická bílá pro dekorativní osvětlení a 1× UV fialová LED pro likvidaci komárů. Parametry:

Zdroj světla: 2ks LED = 1 bílá + 1 fialová LED Solární panel: 2V, 80 mA, polykrystalický silikon Baterie: 1× AA 600 mAh nabíjecí baterie Funkce: bílé světlo,…

Partner: sterix
Trixline  Solární odpuzovač hlodavců TR 611

Trixline Solární odpuzovač hlodavců TR 611

479 Kč

Solární odpuzovač hlodavců pracuje na principu solární energie a odpuzuje hlodavce, aniž by jim nějak ubližoval. Každých 30 vteřin začne přístroj vysílat zvukové vlny o frekvenci 400Hz, které způsobují jemnou vibraci země. Působí v okruhu do 30m a pokryje plochu až 700m2. Parametry:

Výška:…

Partner: sterix
Trixline  Elektrický UV lapač hmyzu 2x6W, dosah 40m

Trixline Elektrický UV lapač hmyzu 2x6W, dosah 40m

899 Kč

Lapač hmyzu spolehlivě zahubí nežádoucí hmyz pomocí dvou 6W UV LED trubic.Lapač hmyzu zvládá pokrýt prostor o rozloze 40 m2Je vybaven ochranou proti přehřátí, takže se nemusíte bát nechat přístroj zapnutý delší dobu.Lapač Vám nepořádek dělat nebude, je vybaven zásobníkem na…

Partner: sterix
Happy Green Sada odpuzovačů krtků, 2 ks
101x

Happy Green Sada odpuzovačů krtků, 2 ks

349 Kč

Odpuzovač krtků vydává vysokofrekvenční bzučivý zvuk, šířící se půdou a ruší nežádoucího obyvatele. Solární článek nabíjí baterii, která dodává energii pro vysílač impulzu.

Od prodejce MALL
Deramax Deramax Profi ultrazvukový plašič/odpuzovač kun a hlodavců

Deramax Deramax Profi ultrazvukový plašič/odpuzovač kun a hlodavců

1 190 Kč

Deramax®-Profi – Ultrazvukový plašič (odpuzovač) kun a hlodavců

NOVÁ VERZE PRODUKTU S NOVÝM DESIGNEM, ROZŠÍŘENÝM ÚHLEM ZÁBĚRU A VYŠŠÍ ODOLNOSTÍ VŮČI VODĚ

 

K produktu je nutno mít napájecí zdroj, není součástí balení, zakoupit můžete táke u nás jedná se o: Deramax CN01, 12V, síťový napáje…

Partner: SAPRO
Happy Green Odpuzovač krtků
56x

Happy Green Odpuzovač krtků

349 Kč

Další nabídka za 512 Kč

Odpuzovač krtků, vydává vysokofrekvenční bzučivý zvuk, šířící se půdou a ruší nežádoucího obyvatele. Solární článek nabíjí baterii, která dodává energii pro vysílač impulzu.

Od prodejce MALL
Deramax Deramax Dual elektronický plašič/odpuzovač krtků a hryzců

Deramax Deramax Dual elektronický plašič/odpuzovač krtků a hryzců

990 Kč

DERAMAX-DUAL = 2× BUZZERNOVINKA NA TRHU. ZVUKOVĚ-VIBRAČNÍ PLAŠIČ KRTKŮ A HRYZCŮ SE DVĚMA ELEKTROMAGNETICKÝMI BZUČÁKY.Vlastnosti plašiče krtků Deramax-DualCílová skupina škůdců: Krtci, hryzci, hraboši, rejsci, hadi.Typ plašiče: Elektronický, zvukově-vibrační plašič.Účinný dosah: Do 1200 m².

Partner: SAPRO
Deramax Deramax Auto ultrazvukový plašič/odpuzovač kun a hlodavců do auta

Deramax Deramax Auto ultrazvukový plašič/odpuzovač kun a hlodavců do auta

990 Kč

Deramax®-Auto – Ultrazvukový odpuzovač-plašič kun a hlodavců do auta

Obchodní název odpuzovače: Deramax-Auto Cílová skupina škůdců: Kuny, hlodavci Typ odpuzovače: Ultrazvukový (bezhlučný). Pulzní signál. Prostředí: Odpuzovač pro ochranu automobilů, zemědělských strojů, karavanů, lodí apod.

Partner: SAPRO

Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu

Jak se zbavit obtížného hmyzu? Řešením může být lapač, odpuzovač nebo plašič. Nejefektivnější jsou elektrické lapače, které vás zbaví hmyzu spolehlivě během chvíle, nejdostupnější pak mucholapky, které hmyz nalákají a přilepí.

Lapač vs. odpuzovač hmyzu

Hmyzí odpuzovače pomocí vůně nebo zvuku pouze odpudí hmyz interiéru, okolí terasy apod. Na podobném principu fungují také plašiče hmyzu.

Lapače hmyzu přilákají a chytí hmyz, případně ho zneškodní.

Elektrický odpuzovač hmyzu

Elektrický odpuzovače hmyzu se plní tekutou nebo pevnou chemickou látkou, která se po zapojení odpuzovače do zásuvky zaktivuje. Výhodou je snadná instalace odpuzovače, nevýhodou může být chemické složení.

Ultrazvukový odpuzovač hmyzu

Ultrazvukový odpuzovač vydává vysokofrekvenční tón, který hmyz odradí. Napájí se pomocí elektřiny nebo baterií. Přestože jsou tyto odpuzovače pro většinu lidí neslyšitelné, děti nebo citliví jedinci mohou tón vnímat jako nepříjemný.

Odpuzovač hmyzu do stanu

Na trhu jsou také cestovní odpuzovače hmyzu, které můžete jednoduše zavěsit do stanu. K napájení stačí baterie. Vybírat můžete také odpuzovače klíšťat nebo moskytiéry.

Svíčky proti hmyzu

Repelentní svíce proti hmyzu jsou levným a estetickým řešením. Vonné látky uvolňující se během hoření hmyz efektivně odpudí.

Síť proti hmyzu

Síť a moskytiéra proti hmyzu fyzicky zabrání hmyzu vniknout do interiéru okny, dveřmi a podobně. Moskytiéru lze zavěsit také na terasu nebo nad postel.

Elektrický lapač hmyzu

Elektrický lapač hmyzu patří k nejefektivnějším a nejúspěšnějším. Pořídíte ho v řadě designů jako samostojný nebo závěsný lapač. Obvykle funguje na principu vyzařujícího UV světla a elektrického výboje, jejichž kombinace hmyz přiláká a poté zahubí.

Elektrická plácačka na mouchy vydává drobné elektrické výboje, které hmyz zahubí pouhým dotekem.

Mucholapka

Mucholapka patří k nejdostupnějším lapačům hmyzu. Její povrch je vysoce lepivý, pomocí vonných látek hmyz naláká, a poté přilepí.

→ Pořídit můžete také odpuzovače krtků na zahrádku, odpuzovače kun vhodné do auta nebo lapače vos apod.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu akce.