Kynast Lapač hmyzu-16%

Kynast Lapač hmyzu

Hodnocení: 2,5
185 Kč 155 Kč

Elektrický lapač hmyzu Kynast pro vás bude ideální volbou, pokud už vás nebaví nechat se neustále obtěžovat dotěrným hmyzem. Lapač hmyzu láká létající hmyz do elektricky nabité kovové mřížky pod vysokým napětím, která hmyz bez výjimky pozabíjí. Kromě toho nepoužívá žádné chemikálie, takže je neto

Happy Green Sada odpuzovačů krtků, 2 ks-21%
259 Kč 203 Kč

Odpuzovač krtků vydává vysokofrekvenční bzučivý zvuk, šířící se půdou a ruší nežádoucího obyvatele. Solární článek nabíjí baterii, která dodává energii pro vysílač impulzu.

G21 Lapač hmyzu Bubble-40%

G21 Lapač hmyzu Bubble

Hodnocení: 2,9
499 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektronický lapač hmyzu vydává ultrafialové záření až do vzdálenosti 50 m a efektivně hubí hmyz. Kovová mřížka okamžitě zneškodní komáry, moly mouchy a další. G21 Lapač hmyzu Bubble najde využití v nemocnicích, restauracích, kavárnách, kancelářích a samozřejmě v domácnostech.

G21 Lapač hmyzu GTS-30

G21 Lapač hmyzu GTS-30

Hodnocení: 5
2 294 Kč 2 114 Kč

Účinný přístroj k hubení létajícího hmyzu. G21 GTS-30 je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, je šetrný k životnímu prostředí a nevyužívá žádné chemikálie. Patentovaná konstrukce zajišťuje vysokou účinnost, bezpečnost a efektivitu. Unikátní design láká hmyz ze všech stran. Lapač je možné namontovat na stěnu.

GoodLife Odpuzovač psů a koček OnGuard
2 490 Kč
+ doprava zdarma

ONGUARD ™ odradí nežádoucí psy nebo zastaví nežádoucí chování Vašeho vlastního psa. Tento ruční odpuzovač pracuje s ultrazvukovým signálem. Pronikavý zvuk člověk neslyší, je ale velmi dráždivý pro psy. Nyní můžete odradit blížícího se psa na procházce, při běhu nebo jízdě na kole. Můžete také…

Domo Hubič hmyzu - DOMO KX006N/1
749 Kč

Hubič hmyzu – DOMO KX006N/1, 11W, 1500V

Kovová mřížka s vysokým napětím 1500 V
Určen k hubení hmyzu, zejména much, které mohou přenášet patogenní mikroorganizmy
Včetně kartáčku na čištění
Výsuvná rukojeť
Závěsný řetízek
Vypínač
UV zářivka 1 × 11 W

Rozměry balení (š x h x v): 16,7 × 12,2…

G21 Lapač hmyzu GT-40

G21 Lapač hmyzu GT-40

Hodnocení: 4,9
2 999 Kč

Účinný přístroj k hubení létajícího hmyzu. G21 GT-40 je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, je šetrný k životnímu prostředí a nevyužívá žádné chemikálie. Patentovaná konstrukce zajišťuje vysokou účinnost, bezpečnost a efektivitu. Unikátní design láká hmyz ze všech stran. Lapač je možné namontovat na stěnu.

shumee Lapač hmyzu černý hliník ABS 30 W
1 523 Kč
+ doprava zdarma

Náš lapač hmyzu pro vás bude ideální volbou, pokud už vás nebaví nechat se neustále obtěžovat dotěrným hmyzem! Lapač hmyzu láká létající hmyz do elektricky nabité kovové mřížky pod vysokým napětím, která hmyz bez výjimky pozabíjí. Kromě toho nepoužívá žádné chemikálie, takže je netoxický a bez zápac

BIOPROSPECT Odpuzovač PSŮ 500 ml
189 Kč

Odpuzovač psů účinkuje proti vstupu psů do míst, kde je jejich pohyb a přítomnost nežádoucí. Balení: 500 ml.

BROS Elektrický odpuzovač SONIC proti krtkům
249 Kč

Bros Sonic elektrický odpuzovač krtků je jednoduchý a účinný odpuzovač krtků a jiných hlodavců. Je šetrný vůči životnímu prostředí a nevyžaduje použití chemikálií.

BROS Odpuzovač krtků 500 ml
113 Kč

Tekutý biocidní přípravek na odpuzování krtků určen k ochraně zahrad. Balení: 500 ml.

EYENIMAL Odpuzovač koček Eyenimal
899 Kč
+ doprava zdarma

Odpuzovač koček Eyenimal je spolehlivý odpuzovač koček a nechtěných zvířat. Zařízení funguje na principu ultrazvuku.

Tescoma Lapač vos (906320)-30%

Tescoma Lapač vos (906320)

Hodnocení: 4,3
299 Kč 208 Kč

Lapač vos ochrání před dotírajícími vosami na zahradách, balkonech při stolování a odpočinku. Účinkuje bez chemikálií. Jako náplň postačí ovocný sirup nebo sladké nápoje. Je vyroben z prvotřídního odolného plastu, vhodný do myčky.

Bradas Solární lapač hmyzu LED/UV s držákem BR-CTRL-IN102S
299 Kč

Solární lapač hmyzu LED/UV s držákem Vlastnosti: Zabíjí hmyz elektrickým proudem Üčinně bojuje s mouchami, komáry, můrami, vosami, ovády a jiným hmyzem Doba osvětlení až 8 hodin při plném nabití 2 pracovní režimy: 1. bílá LED dioda pro osvětlení a dekoraci; 2.

BIOPROSPECT Odpuzovač KOČEK 500 ml
189 Kč 161 Kč

Výprodej

Odpuzovač koček účinkuje proti vstupu koček do míst, kde je jejich pohyb a přítomnost nežádoucí. Balení: 500 ml.

Ardes Elektrický lapač hmyzu a komárů AR6S01-17%
359 Kč 295 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lapač hmyzu s ultrafialovým světlem. Ardes AR6S01 je účinný v prostoru do 10m2. Pro svou funkci nepoužívá žádné chemikálie a nepracuje na akustickém principu, proto se hodí do obytných prostor. Hmyz je usmrcen výbojem na mřížce v lapači. Energeticky velmi úsporné.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Hodnocení: 3,8
39 Kč

**Sítě proti hmyzu **pomohou **ochránit váš domov i váš spánek **. Díky kvalitním jemným sítím neproletí do vašeho domova ani muška. Díky sítím do okem, budete moci **větrat celý den **. 

BROS dýmovnice na krtky 3ks
63 Kč

BROS dýmovnice na krtky - je určená pro vypuzení krtků a hrabošů z nežádoucích míst jako jsou např. areály letišť, pozemních hydrotechnických konstrukcí a sportovních objektů, zahrad apod. Aplikuje se výhradně do jejich děr.  BROS dýmovnice na krtky účinkuje až 14 dní od použití.

Ardes Lapač hmyzu S07-17%

Ardes Lapač hmyzu S07

Hodnocení: 3,8
449 Kč 369 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Ekologický lapač určený pro obchody, domy, chatky, potravinářské provozy, jídelny, kuchyně atd. Ardes S16B pracuje bez jedů, chemie, kouře a jeho provoz je velmi tichý. Hmyz přitahuje z okruhu až 25 m2 speciální aktinická UV zářivka a je usmrcen pomocí elektřiny.

JATA MT 8 (MOSTRAP)

JATA MT 8 (MOSTRAP)

Hodnocení: 3,3
2 299 Kč

Vábnička pro trvalou likvidaci komárů Jata MT 8(MOSTRAP). Jediný účinný a ekologický způsob, jak zabít komáry. Vydává 5 neodolatelných podnětů k odstranění komárů, imitující dokonale lidské bytosti. Účinná plocha 1000 m2. Napájení 230 V, výkon 25 W.

vybaveniprouklid.cz Hroty proti ptákům
339 Kč

Hroty proti ptactvu velmi účinně brání stavbě vlaštovčích hnízd a zahnízdění jiných druhů ptáků (holubů apod.). Ochraňuje hlavně podstropové místa, římsy, fasády, balkony a okna. Trvalé řešení s jednoduchým modulárním systémem s jednoduchou montáží.

shumee Plisovaná okenní síť proti hmyzu 80 x 160 cm
1 787 Kč
+ doprava zdarma

Tato plisovaná okenní síť proti hmyzu je ideální volbou pro střešní okna, aby zabránila vniknutí obtížného hmyzu, jako jsou mouchy, vosy, včely a komáři, aniž byste museli používat jedovaté spreje nebo jiné chemikálie. Síť zároveň umožňuje proudění čerstvého vzduchu. Naše okenní síť proti hmyzu, vyr

JATA MIB7 Vábnička na komáry (Mostrap)
799 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velmi tichá a ekologická vábnička na komáry. JATA MIB7 hubí hmyz pomocí elektrického výboje. 6 ultrafialových LED zářivek přitahuje komáry na ploše až 50 m2. Vábničku je možné využít také jako baterku se 3 stupni svícení a bluetooth reproduktor. Použití v interiéru i exteriéru díky stupni ochrany IP44.

shumee Hnědá síť proti hmyzu pro dveře 120 x 240 cm
1 679 Kč
+ doprava zdarma

Tato síť proti hmyzu je praktickým doplňkem pro domacnost nebo na pracovišti . Účinně izoluje od hmyzu, jako jsou mouchy, vosy , včely a komáři , a umožňuje vejít čerstvý vzduch skrz pletivo ve stejnou dobu . Dva úchyty (jeden vnitřní a na druhé straně vnější) , otevře síť snadno a zavírá se s jemný

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lapače, odpuzovače a plašiče hmyzu akce.