Blitz Lapa Taekwondo Bat Type
790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lapa pro Taekwondo speciálně navržená pro silný zvukový efekt. Vyrobeno z vinilu s kompaktní pěny, skvěle absorbuje kopy a údery, zabraňuje poraněním.


DBX BUSHIDO Boxerské lapy DBX BUSHIDO ARF-1101-S
1 289 Kč

Boxerské lapy DBX BUSHIDO ARF-1101-S je profesionální trenerská sestava dvou skvělě anatomicky tvarovaných lap, navíc vyplněné o gelovou vložku, která zaručí lepší absorbci úderů. Dále jsou rukavice vyplněné tvrzenou pěnou, která skvěle tlumí údery


DBX BUSHIDO Tréninkový blok DBX BUSHIDO
739 Kč

Profesionální lapa blok DBX BUSHIDO 55 × 25 × 12. Tato tréninková lapa je určená především na bojová umění a sporty, ve kterých se používají kopy. Je vyrobena se zesíleného syntetického materiálu a sešita pevnými švy.


DBX BUSHIDO Tréninkový prohnutý blok DBX BUSHIDO
1 129 Kč

Profesionální lapa blok prohnutý DBX BUSHIDO 62 × 35 × 12. Tato tréninková lapa BUSHIDO určená především na bojová umění a sporty, ve kterých se používají kopy a údery. Je vyrobena se zesíleného syntetického materiálu a sešita pevnými švy.


Fairtex Lapy Fairtex  FMV12 - červenomodrá
2 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lapy Fairtex v červenomodré barvě jsou vyrobeny z umělé kůže, rovný tvrdý předek a polstrovaná zadní část, prstový úchyt určen na pravou a levou ruku. Pásek na dotažení. Kvalita a tradice to je Fairtex.


MACHINE Lapy Machine PRO
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lapy Machine pro trening bojových sporů. Box, Thai box, MMA a další. Lapy Machine josu určeny především pro tréning úderů. Vylepšená výplň zaručuje lepší ochranu proti zranění


MACHINE Treninkový blok MACHINE - 60 cm
1 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Treninkový blok MACHINE je skvělý pro nácvik kopů. Díky svému tvaru a výplni z nárazupohlucující pěny se do vaši kopů můžete bez starostí pořádně opřít. To je tréningový blok MACHINE. Jeho lehká konstrukce a popruhy na držení zaručují snadnou manipulaci.


Reebok Lapy Venum ELITE BIG FOCUS MITTS - neo oranžové
4 050 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lapy Venum ELITE BIG FOCUS MITTS v neo oranžové barvě. Lapy(blok) VENUM je párová tréninková pomůcka k nácviku úderů i kopů, nezbytná pro všechny styly a disciplíny. Lapy Venum ELITE BIG FOCUS MITTS jsou vyrobeny z vysokou hustotou pěnové výplně a dokonale tlumí nárazy a vibrace.


REGARD Thajské lapy "Child", zelené
976 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Thajské bloky na trénování určené pro DĚTI. Svou odlehčenou strukturou jsou vhodné pro malé až střední děti.


VANTAGE Boxerské lapy "Combat"
770 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lapy jsou nezbytnou součástí každého tréninku. Nácviky různých technik boxu jsou potřebné pro vaše zlepšování.


VENUM Lapa (blok) VENUM GIANT - černo/černý
2 650 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lapa (blok) VENUM je párová tréninková pomůcka k nácviku úderů i kopů, nezbytná pro všechny styly a disciplíny. Díky více vrstvenému hustému polstrování absorbuje nejtěžší kopy a údery v průběhu tréninku. Lapy Venum Giant mají polstrované popruhy s podporou na předloktí pro maximální pohodlí…


VENUM Lapy Venum "Light" Focus Mitts - bílo/černé
1 390 Kč

Lapy VENUM LIGHT jsou ultra lehké ale zároveň velmi dobře chrání jak vašeho trenéra tak i vás při vašem tréninku. Lapy VENUM mají konkávní tvar a opora pro zápěstí zaručuje že sedí tam kde mají.


VENUM Lapy Venum "Light" Focus Mitts - černo/černé
1 350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lapy VENUM LIGHT jsou ultra lehké ale zároveň velmi dobře chrání jak vašeho trenéra tak i vás při vašem tréninku. Lapy VENUM mají konkávní tvar a opora pro zápěstí zaručuje že sedí tam kde mají. Lapy VENUM je párová tréninková pomůcka k nácviku úderů i kopů.