Tatonka First Aid S red

Tatonka First Aid S red

Hodnocení: 4,4
599 Kč 509 Kč

Kompaktní obal na zdravotnické potřeby obsahuje poutko k připnutí na pásek či batoh a průhledné kapsy na uložení všeho potřebného. Lékárničku si můžete vybavit přesně podle vašich představ. Tatonka First Aid S red najde využití při výletech.

Tatonka First Aid Basic Waterproof
999 Kč 659 Kč

Základní vybavená lékárnička First Aid Basic Waterproof v obalu, který uchovává obsah v čistotě i s instrukcemi pro záchranu. Obal lékárničky je z nepromokavého materiálu, takže je ideální jí mít po ruce při sjíždění řek nebo jiných vodních sportů.

Lifesystems Trek First Aid Kit
499 Kč 389 Kč

Lifesystems Trek First Aid Kit je vybavená lékárnička pro každodenní outdoorové aktivity. Obsahuje 23 součástí k základní první pomoci. Kompaktní balení je ideální pro turisty a cyklisty.

Tatonka First Aid Basic

Tatonka First Aid Basic

Hodnocení: 4,3
999 Kč 839 Kč

Malá lékarnička se základním vybavením má poutko, které umožňuje připnutí k batohu. Obsahuje obvazy, termofólii, leukoplast, náplasti a pár vinylových rukavic. Tatonka First Aid Mini najde využití nejen při cestování.

ŠTĚPAŘ Lékárnička pro střelnice
1 196 Kč

Lékárnička pro střelnice se zdravotnickou výbavou dle § 7 vyhlášky č. 493/2002 Sb.. Kufřík je vyroben z kvalitního ABS plastu a je možné ho pomocí držáku připevnit ke zdi. V případě potřeby lze kufřík lehce donést na místo potřeby. Uvnitř kufříku jsou modifikovatelné přepážky.

ŠTĚPAŘ Lékárnička v plastovém kufříku pro 5 osob
383 Kč 349 Kč

Lékárnička v bílém plastovém kufříku obsahuje zdravotnický materiál pro 5 osob a je vhodná především pro domácnosti či menší pracoviště a kanceláře. Hlavní výhodou lékárničky je, že ji můžete bez problémů a rychle donést na místo potřeby.

Lifesystems Pocket First Aid Kit
419 Kč 399 Kč

Lifesystems Pocket First Aid Kit je vybavená lékárnička pro každodenní použití. Obsahuje 18 součástí k ošetření drobných zranění. Kompaktní balení je ideální k stálému nošení.

Lifesystems Mountain First Aid Kit
1 329 Kč

Lifesystem Mountain First Aid Kit je velmi dobře vybavená lékárnička pro vysokohorské túry. Obsahuje 52 součástí a pomůže Vám vypořádat se s celou řadou zranění. Balení je velmi kompaktní a přehledné díky systému Quick Find System.

ŠTĚPAŘ Nástěnná lékárnička pro 10 osob bílá
1 500 Kč 1 364 Kč

Tato nástěnná lékárnička z dřevotřísky v bílé barvě je určena pro firmy a provozovny do 10 osob. Lékárnička je vybavena zdravotnickým materiálem dostačujícím pro ošetření 10 osob.

Lifesystems Traveller First Aid Kit
869 Kč 779 Kč

Lifesystems Traveller First Aid Kit je lékárnička, která umožní poradit si s běžnými zraněními i s některými vážnějšími. Lékárna je určen především pro nezávislého cestovatele (39 položek).

ŠTĚPAŘ Nástěnná lékárnička mobilní pro 10 osob
654 Kč 540 Kč

Mobilní lékárnička pro 10 osob je vhodná do domácností, kanceláří a drobných provozů. Je vybavena standardním zdravotnickým materiálem dostačujícím k ošetření až 10 osob.

ŠTĚPAŘ Lékárnička pro miminko
499 Kč 449 Kč

Chcete vašemu pokladu dopřát vždy a všude to nejlepší? Základem jeho spokojenosti není tuna sladkostí, ale pevné zdraví. Proto by každá milující maminka měla mít na blízku lékárničku pro miminko.

ŠTĚPAŘ Kufřík první pomoci s výbavou pro 10 osob
1 374 Kč 1 244 Kč

Kufřík první pomoci pro 10 osob se zdravotnickou výbavou je vyroben z kvalitního ABS plastu a je možné ho pomocí držáku připevnit ke zdi. V případě potřeby lze kufřík kamkoliv donést. Uvnitř kufříku jsou modifikovatelné přepážky, takže lze vnitřek uspořádat dle vašich představ.

ŠTĚPAŘ Kovová skříňka na lékárničku prázdná
940 Kč

Kovová lékárnička je uvnitř rozdělena policí na 2 části, je v ní tedy dostatek prostoru pro jakoukoliv další výbavu. Skříňka je uzamykatelná a velice praktická na údržbu, součástí balení je montážní materiál pro připevnění lékárničky na zeď.

ŠTĚPAŘ Nástěnná lékárnička pro 5 osob – dekor bílá
918 Kč 834 Kč

Praktická dřevěná lékárnička vybavená zdravotnickým materiálem pro 5 osob, uvnitř je rozdělena policí na dvě části, je v ní tedy dostatek prostoru pro jakoukoliv další výbavu. Skříňka je uzamykatelná, součástí balení je montážní materiál pro připevnění lékárničky na zeď.

Lifesystems Waterproof First Aid Kit
899 Kč 759 Kč

Lifesystems Waterproof First Aid Kit je lékárnička určená k ošetření zranění typických pro vodní sporty. Díky Quick Find System je velmi kompaktní a zabírá málo místa. (32 položek).

Tatonka First Aid XS red

Tatonka First Aid XS red

Hodnocení: 4,8
249 Kč 199 Kč

Kompaktní obal na zdravotnické potřeby obsahuje poutko k připnutí na pásek či batoh a průhlednou kapsu na uložení všeho potřebného. Lékárničku si můžete vybavit přesně podle vašich představ. Tatonka First Aid XS red najde využití při výletech.

Tatonka First Aid M red

Tatonka First Aid M red

Hodnocení: 4
699 Kč 379 Kč

Kompaktní obal na zdravotnické potřeby obsahuje poutko k připnutí na pásek či batoh a velké množství různých kapes na uložení všeho potřebného. Lékárničku si můžete vybavit přesně podle vašich představ. Tatonka First Aid M red najde využití při výletech.

Deuter lékárnička First Aid Kit Active - EMPTY papaya
350 Kč 309 Kč

Lékárnička disponuje poutkem, které umožňuje uchycení na bederní pás či pásek. Zapíná se pomocí zipu. Deuter lékárnička First Aid Kit Active – EMPTY papaya má uvnitř pokyny pro rychlou pomoc.

ŠTĚPAŘ Izotermická folie 1400 mm x 2000 mm stříbrná
29 Kč 21 Kč

Oboustranně stříbrná izotermická fólie rozměru 1400 mm x 2000 mm znemožňuje únik tělesného tepla, používá se při poskytnutí první pomoci v případě prochladnutí, podchlazení nebo jako antišoková intervence

Deuter lékárnička First Aid Kit Pro - EMPTY papaya
550 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lékárnička disponuje poutkem, které umožňuje uchycení na bederní pás či pásek. Zapíná se pomocí zipu. Deuter lékárnička First Aid Kit Pro – EMPTY papaya má uvnitř pokyny pro rychlou pomoc.

ŠTĚPAŘ Lékárnička brašna první pomoci pro 10 osob – červená
1 420 Kč 1 291 Kč

Brašna je vybavena zdravotnickým materiálem, který je dostatečný pro ošetření uvedeného počtu osob, Brašna je ušita z kvalitního, vodě odolného kortexinového materiálu a je uzavíratelná na pevný suchý zip a plastové zámky. Součástí je i popruh, který lze v případě potřeby odepnout.

Tatonka First Aid Mini

Tatonka First Aid Mini

Hodnocení: 4,5
499 Kč 429 Kč

Malá lékarnička se základním vybavením má poutko, které umožňuje připnutí k batohu. Obsahuje rychloobvaz, kleště na vytažení klíšťat, malou bandáž a leukoplast. Tatonka First Aid Mini najde využití nejen při cestování.

Tatonka Rettungsdecke gold
99 Kč

Zlatá izolační folie zamezuje tepelným ztrátám a raněný tak neprochladne a je nezbytným doplňkem pro záchranu života. Po rozložení má rozměr 210×160 cm. Tatonka Rettungsdecke gold se může hodit na každém vašem výletu a je dobré mít tuto přikrývku vždy u sebe.

Deuter lékárnička First Aid Kit - EMPTY papaya
450 Kč 439 Kč

Lékárnička disponuje poutkem, které umožňuje uchycení na bederní pás či pásek. Zapíná se pomocí zipu. Deuter lékárnička First Aid Kit – EMPTY papaya má uvnitř pokyny pro rychlou pomoc.

CEDERROTH Zásobník náplastí Salvequick (85 náplastí)
871 Kč

POPIS VÝROBKU Zásobník náplastí Salvequick chrání náplasti před prachem, špínou a vlhkostí až do doby použití. Uvnitř zásobníku jsou náplasti textilní Salvequick a náplasti plastové voděodolné Salvequick. Zdravotnické prostředky uvnitř zásobníku náplastí jsou označeny značkou CE.

ŠTĚPAŘ Nástěnná lékárnička pro 5 osob
1 009 Kč 917 Kč

Praktická dřevěná lékárnička vybavená zdravotnickým materiálem pro 5 osob, uvnitř je rozdělena policí na dvě části, je v ní tedy dostatek prostoru pro jakoukoliv další výbavu.

AceCamp Nouzová deka - stříbrná
79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Záchranná nouzová termoizolační deka, která udrží až 80% tělesné teploty. Deka je větruodolná i voděodolná. I v teplotách pod nulou zůstává stále elastická a ohebná. Deku lze složit do kompaktních rozměrů, aby se vešla do kapsy na košili či tričku.

CEDERROTH Čisticí ubrousky na poranění Salvequick (40 ks)
327 Kč

Čisticí ubrousky na poranění Salvequick vyrobené z netkané textilie, které jsou napuštěné fyziologickým roztokem na čištění ran. Ubrousky jsou baleny v dobře utěsněné fólii, která zabraňuje úniku tekutiny a zaručuje sterilitu.

CEDERROTH Lékárnička malá /cestovní/
412 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lékárnička malá Cederroth je mini cestovní lékárnička, která je vždy po ruce. Textilní pouzdro lze připevnit k opasku nebo nosit v kapse. Zdravotnický materiál uvnitř lékárničky využijete k okamžité první pomoci. Zdravotnický materiál uvnitř je označen CE značkou.

CEDERROTH Zásobník náplastí a péče o rány
2 590 Kč

Zásobník náplastí a péče o rány Cederroth obsahuje produkty určené na ošetření drobných ran. Všechny náplasti jsou snadno dostupné a chráněné proti prachu a vlhkosti průhledným víkem. Náhradní náplně se vyměňují pomocí speciálního klíče.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Cestovní lékárničky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Cestovní lékárničky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Cestovní lékárničky akce.