Finish To nejlepší pro vaši myčku-47%
549 Kč 289 Kč 48,17 Kč/ks

Akce

Tento balíček na péči o myčku obsahuje všechny nepostradatelné čisticí prostředky. Balíček Finish To nejlepší pro vaši myčku obsahuje 2 x leštidlo Shine&Dry Lemon, Finish sůl, která změkčuje vodu, osvěžovač s vůní svěžího citronu a limetky a 2 x čistič myčky Lemon Sparkle.

Finish Leštidlo Lemon 800 ml
199 Kč 159 Kč

FINISH Leštidlo Shine&Dry Lemon ideální prostředek na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Účinkuje při oplachování a napomáhá odstraňit jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí.

Somat Oplachovač do myčky 750 ml-42%
149 Kč 85 Kč

Akce

Somat oplachovač dává vašemu nádobí krišťálově čistý lesk. Změkčuje vodu, takže voda stéka po nádobí rovnoměrně, nádobí tak schne rychleji a nevytváří se na něm žádné skvrny, ani usazeniny vodního kamene.

Miele Leštidlo, 500 ml
179 Kč

Leštidlo pro nejlepší usušení a zářivý lesk. Miele Leštidlo, 500 ml obsahuje formuli pro ochranu skla před korozí. Speciální uzávěr pro přesné dávkování.

Finish Leštidlo Shine&Dry Regular 400 ml
149 Kč 119 Kč

FINISH Leštidlo Shine&Dry Regular je ideální prostředek na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Účinkuje při oplachování a napomáhá odstraňit jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí.

Finish Leštidlo Shine&Dry Lemon 400 ml
149 Kč 119 Kč

FINISH Leštidlo Shine&Dry Lemon ideální prostředek na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Účinkuje při oplachování a napomáhá odstraňit jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí.

Winni's Winni's Brillantante leštidlo do myčky 250 ml
67 Kč

Popis Winni's Brillantante je ekologický přípravek do myčky nádobí. Zajistí rychlé usušení a třpytivý lesk nádobí beze čmouh a zaschlých kapek. Díky svému složení rostlinného původu nevyvolává tento přípravek do myčky alergické reakce.    POUŽITÍ: Je možné použít…

Madel Brillantante leštidlo do myčky 5 l
507 Kč

Popis Přípravek Madel Brillantante na oplachování nádobí s přísadou octu pro všechny typy myček. Zajistí rychlé usušení a třpytivý lesk vašeho nádobí bez zaschlých kapek.    Balení určeno pouze pro profesionální užití!

Finish Leštidlo Regular 800 ml
199 Kč 149 Kč

FINISH Leštidlo Shine&Dry Regular ideální prostředek na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Účinkuje při oplachování a napomáhá odstraňit jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí.

Ecover Leštidlo do myčky nádobí 500 ml
100 Kč

Leštidlo do myčky Ecover. Spolehlivě zabrání vzniku skvrn na nádobí při usychání. Vaše sklenice, nádobí i jídelní příbory se budou opět blýskat. Pro dosáhnutí co nejlepšího účinku používejte spolu s tabletami do myčky Ecover.

Finish 0 % leštidlo 400 ml

Finish 0 % leštidlo 400 ml

Hodnocení: 4,8
99 Kč

Šetrné leštidlo 0 % 400 ml od výrobce Finish je skvělou novinkou při mytí nádobí. Díky svému složení usuší až 2 x lépe vaše nádobí a navíc bez šmouh. Složení je ekologické, bez parfémů, barviv a dalších konzervantů. Samozřejmostí je také recyklovatelný obal.

Cif leštidlo do myčky 450 ml
99 Kč 73 Kč

Novinka

Leštidlo Cif Boost pro zářivě lesklé, čité nádobí beze šmouh. Láhev je vyrobena ze 100% recyklovatelného materiálu a lze ji znovu recyklovat.

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné leštidla do myčky.