Finish To nejlepší pro vaši myčku-47%
549 Kč 289 Kč 48,17 Kč/ks

Akce

Tento balíček na péči o myčku obsahuje všechny nepostradatelné čisticí prostředky. Balíček Finish To nejlepší pro vaši myčku obsahuje 2 x leštidlo Shine&Dry Lemon, Finish sůl, která změkčuje vodu, osvěžovač s vůní svěžího citronu a limetky a 2 x čistič myčky Lemon Sparkle.

Finish Leštidlo Lemon 800 ml
199 Kč 159 Kč

FINISH Leštidlo Shine&Dry Lemon ideální prostředek na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Účinkuje při oplachování a napomáhá odstraňit jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí.

Somat Oplachovač do myčky 750 ml-42%
149 Kč 85 Kč

Akce

Somat oplachovač dává vašemu nádobí krišťálově čistý lesk. Změkčuje vodu, takže voda stéka po nádobí rovnoměrně, nádobí tak schne rychleji a nevytváří se na něm žádné skvrny, ani usazeniny vodního kamene.

Miele Leštidlo, 500 ml
179 Kč

Leštidlo pro nejlepší usušení a zářivý lesk. Miele Leštidlo, 500 ml obsahuje formuli pro ochranu skla před korozí. Speciální uzávěr pro přesné dávkování.

Finish Leštidlo Regular 800 ml
199 Kč 149 Kč

FINISH Leštidlo Shine&Dry Regular ideální prostředek na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Účinkuje při oplachování a napomáhá odstraňit jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí.

Finish 0 % leštidlo 400 ml

Finish 0 % leštidlo 400 ml

Hodnocení: 4,8
99 Kč

Šetrné leštidlo 0 % 400 ml od výrobce Finish je skvělou novinkou při mytí nádobí. Díky svému složení usuší až 2 x lépe vaše nádobí a navíc bez šmouh. Složení je ekologické, bez parfémů, barviv a dalších konzervantů. Samozřejmostí je také recyklovatelný obal.

Finish Leštidlo Shine&Dry Lemon 400 ml
149 Kč 109 Kč

FINISH Leštidlo Shine&Dry Lemon ideální prostředek na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Účinkuje při oplachování a napomáhá odstraňit jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí.

Cif leštidlo do myčky 450 ml
99 Kč 73 Kč

Novinka

Leštidlo Cif Boost pro zářivě lesklé, čité nádobí beze šmouh. Láhev je vyrobena ze 100% recyklovatelného materiálu a lze ji znovu recyklovat.

Finish Leštidlo Shine&Dry Regular 400 ml
149 Kč 109 Kč

FINISH Leštidlo Shine&Dry Regular je ideální prostředek na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Účinkuje při oplachování a napomáhá odstraňit jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí.

Ecover Leštidlo do myčky nádobí 500 ml
96 Kč

Leštidlo do myčky Ecover. Spolehlivě zabrání vzniku skvrn na nádobí při usychání. Vaše sklenice, nádobí i jídelní příbory se budou opět blýskat. Pro dosáhnutí co nejlepšího účinku používejte spolu s tabletami do myčky Ecover.

Winni's Winni's Brillantante leštidlo do myčky 250 ml
67 Kč

Popis Winni's Brillantante je ekologický přípravek do myčky nádobí. Zajistí rychlé usušení a třpytivý lesk nádobí beze čmouh a zaschlých kapek. Díky svému složení rostlinného původu nevyvolává tento přípravek do myčky alergické reakce.    POUŽITÍ: Je možné použít…

Madel Brillantante leštidlo do myčky 5 l
507 Kč

Popis Přípravek Madel Brillantante na oplachování nádobí s přísadou octu pro všechny typy myček. Zajistí rychlé usušení a třpytivý lesk vašeho nádobí bez zaschlých kapek.    Balení určeno pouze pro profesionální užití!

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné leštidla do myčky.