Počet nalezených produktů: 9

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Westige HETTA-47%
1 249 Kč

659 Kč

Akce

Spacák Hetta je lehký, 1,1kg vážící, klasický, letní dekový spacák s kapucí z odolného svrchního materiálua s výplní z dutého vlákna. Po rozepnutí poslouží i jako pokrývka pro nocleh třeba na chatě.


Coleman Biker

Coleman Biker

Hodnocení: 4,5
1 399 Kč

1 128 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lehoučký spací pytel tvaru mumie Coleman Biker už svým názvem napovídá určení motorkářům, cyklistům, ale i pěším a vodákům. Snadno se sbalí do malého vodotěsného vaku, který je součástí balení a hravě se vejde na nosiče kola, motorku nebo do člunu.


Outwell Campion Junior
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Dětský letní dekový spacák Outwell Campion Junior zaručí příjemný spánek v kempu. Zip spacáku je krytý légou, takže nedochází ke zbytečným únikům tepla za chladnějších nocí. Možnost rozepnutí spacáku na deku se zase hodí ve zlášť teplých dnech.


Coleman Salida rectangular
1 099 Kč

808 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Coleman Salida rectangular je dívčí dekový spacák. Ideální spacák na chatu. Úplným rozepnutím se uplatní i v domácím prostředí.


Coleman Durango Single

Coleman Durango Single

Hodnocení: 4,5
999 Kč

899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dekový spacák Coleman Durango Single zajistí maximální komfort díky vnitřní straně z příjemného polycottonu. Možnost úplného rozepnutí rozšiřuje uplatnění spacáku i pro domácí použití a v teplém prostředí.


Vango Planet Anthracite 150
2 290 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vango Planet 150 je kompaktní letní spacák z dutých vláken ve tvaru mumie s propracovanou kapucí. Odnímatelná moskytiéra zaručí nerušený spánek.


Sir Joseph Double Attack II
8 290 Kč
+ doprava zdarma

Péřový spací pytel. Sir Joseph Double Atack II levý nového designu pro širokou skupinu cestovatelů, turistů a trampů. Zdokonalený koncept dvou spacích pytlů v jednom. V zimě pohodlný, spolehlivý a teplý dvouvrstvý spacák a v létě dva lehké spací pytle.


Hannah Ranger 200 Anthracite
1 590 Kč

1 429 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Hannah Ranger 200 je dekový letní spací pytel z dutých vláken. Použitá gramáž Izothermu s komfortem až 3 °C je použitelná od pozdního jara do brzkého podzimu na chatě či v kempu.


Hannah Trek W 240 Anthracite/bright rose
1 790 Kč

1 590 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Hannah Trek W 240 je dámský teplejší letní spací pytel z dutých vláken. Použitá gramáž Izothermu s komfortem až 0 °C a odolnými vlákny je použitelná od pozdního jara do brzkého podzimu.