10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Coleman Spací pytel Maranta S Coleman Spací pytel Maranta S
Coleman Spací pytel Maranta S

Pohodlný dekový spacák s výšivkou ve tvaru okvětního lístku Maranty. Díky své šíři 65 cm zajistí komfort dětem nebo juniorům. Součástí je praktická kapsa na polštář.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Easy Travel Coleman Spací pytel Maranta S
High Peak Easy Travel

Spací pytel disponuje vnitřní kapsou na uložení drobností. Obsahuje náplň z hřejivého dutého vlákna Dura Soft, která je hypoalergenní a rychle schne. High Peak Easy Travel se zapíná pomocí zipu, který je opatřený pojistkou proti zadrhávání.

můžete mít DNES

Od MALL
High Peak Action 250 Coleman Spací pytel Maranta S
High Peak Action 250

Spací pytel disponuje vnitřní kapsou na uložení drobností. Obsahuje náplň z hřejivého dutého vlákna Dura Soft, která je hypoalergenní a rychle schne. High Peak Action 250 se zapíná pomocí zipu, který je opatřený pojistkou proti zadrhávání.

můžete mít DNES

Od MALL
Husky Spací pytel mikro MIKRO +2°C 2020 Husky Spací pytel mikro MIKRO +2°C 2020
Husky Spací pytel mikro MIKRO +2°C 2020

Spací pytel disponuje zateplovacím límecem pro zajišťění tepla kolem hlavy. Uvnitř i vně spacáku je kapsa vhodná na uložení drobností. Husky Spací pytel mikro MIKRO +2°C 2020 je z odolného materiálu a má výplň z dutého vlákna s 1vrstvou konstrukcí.

můžete mít DNES

Od MALL
BROTHER Spací pytel SPM3 Husky Spací pytel mikro MIKRO +2°C 2020
BROTHER Spací pytel SPM3

Spací pytel s vrstvou dutého vlákna pro zajištění maximální tepelné izolace má praktické zapínání na zip. Povrch má z 190T PES a je vhodný do teploty 0 °C. BROTHER Spací pytel SPM3 můžete vložit do kompresního obalu, který usnadní transport pytle.

můžete mít DNES

Od MALL
Husky Spacák pro děti Kids Manis -10°C Husky Spací pytel mikro MIKRO +2°C 2020
Husky Spacák pro děti Kids Manis -10°C

Velmi teplý pohodlný spacák pro děti HUSKY Kids Manis –12°C, který svou maximální délkou postavy až 155 cm zajistí teplotní komfort těm malým nejnáročnějším výletníkům a výletnicím. Byl vyroben z příjemně kvalitního materiálu odolného vůči extrémně nízkým teplotám. V případě, kdy budete chtít tento spacák zkrátit na maximální délku 125 cm, tato vámi odepnutá část může posloužit jako „zateplovací vak“ na nohy, což se vašim dětem bude hodit při dlouhodobých pobytech v přírodě nebo kempování.

můžete mít DNES

Od MALL
Naturehike spací pytel pro 2 osoby 2400g - modrá/zelená Naturehike spací pytel pro 2 osoby 2400g - modrá/zelená
Naturehike spací pytel pro 2 osoby 2400g - modrá/zelená

Dvojitý spací pytel, který můžete v případě potřeby rozdělit na dva jednotlivé spacáky (jeden kratší). Ideální pro spaní ve dvou. Součástí jsou dva nafukovací polštářky s povlakem pro větší pohodlí a minimalizaci věcí co musíte brát s sebou.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Husky Spací pytel KIDS MAGIC -12°C Naturehike spací pytel pro 2 osoby 2400g - modrá/zelená
Husky Spací pytel KIDS MAGIC -12°C

Dětský spací pytel disponuje zateplovací vakem pro zajišťění tepla u nohou. Uvnitř i vně spacáku je kapsa vhodná na uložení drobností. Husky Spací pytel KIDS MAGIC –15°C 2023 je z odolného materiálu a má výplň z dutého vlákna s 2vrstvou konstrukcí.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Husky Spací pytel extreme ANAPURNA LADIES -28°C 2020 Naturehike spací pytel pro 2 osoby 2400g - modrá/zelená
Husky Spací pytel extreme ANAPURNA LADIES -28°C 2020

Spací pytel s kapsami na drobnosti disponuje zateplovacím límecem pro zajišťění tepla kolem hlavy. Součástí jsou praktické protiskluzové pásy zamezující sklouzávání z podložky. Husky Spací pytel extreme ANAPURNA LADIES – 28°C 2020 má syntetickou výplň s 2vrstvou konstrukcí.

můžete mít DNES

Od MALL
Husky Spacák Mulet -10°C Husky Spací pytel outdoor LADIES MAJESTY -10°C 2020
Husky Spacák Mulet -10°C

Velmi teplý pohodlný spacák HUSKY Mulet –10°C, který svou maximální délkou postavy 200 cm zajistí teplotní komfort i tomu nejnáročnějšímu výletníkovi. Byl vyroben z příjemně kvalitního materiálu odolného vůči extrémně nízkým teplotám, který disponuje hřejivou vložkou z fleecu. Tento spacák nemusíte užívat pouze na spaní, poslouží také jako deka pro posezení u ohně. Hodí se pro výlety do přírody, kempování či pobyt na chatě, kde vás bude vždy hřát.

můžete mít DNES

Od MALL
Husky Spací pytel outdoor LADIES MAJESTY -10°C 2020 Husky Spací pytel outdoor LADIES MAJESTY -10°C 2020
Husky Spací pytel outdoor LADIES MAJESTY -10°C 2020

Spací pytel disponuje límecem pro zajišťění tepla kolem hlavy a zateplovacím vakem na nohy. Je z odolného materiálu, ale pokud dojde k poškození, Ripstop zabrání jeho dalšímu šíření. Husky Spací pytel outdoor LADIES MAJESTY –10°C 2020 má výplň z dutého vlákna s 2vrstvou konstrukcí.

můžete mít DNES

Od MALL
KEENFLEX Třísezónní spací pytel Twin Zips -11,7°C Husky Spací pytel outdoor LADIES MAJESTY -10°C 2020
KEENFLEX Třísezónní spací pytel Twin Zips -11,7°C

Prostorný třísezónní spací pytel s teplotami +​​7,2​°C / +2,5°C / –11,7​​°C a unikátním systémem zipů po obou stranách Vám bude výborným společníkem od jara do podzimu. Díky jeho prostornosti se budete cítit jako doma pod vlastní peřinou, ať už spíte ve stanu, v kempu, v karavanu nebo na chatě.

můžete mít 23.5. - 24.5.