MÚ Brno Křemílek zvukový a chrastítko-36%
609 Kč 389 Kč

Výprodej

Oblíbená postavička Křemílek pro všechny milovníky večerníčků. Po zmáčknutí bříška postavičky přehrává melodii z Pohádek z mechu a kapradí. V sadě je chrastící náramek pro nejmenší děti.

Disney dětský nákrčník žraloci
173 Kč

Úžasný dětský nákrčník značky Disney s designem veselých žraloků, který rozzáří dětské oči. Originální provedení pěkného praktického nákrčníku se bude hodit v chladných dnech a udrží vaše děti v teple.

MÚ Brno Čert 20 cm Hubert - mluvící
428 Kč 319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový čertík Hubert o velikosti 23 cm umí vyprávět spoustu pravých čertovských říkadel a zvuků. Vhodné pro děti od 1 roku.

MÚ Brno Kocour Mikeš 35cm

MÚ Brno Kocour Mikeš 35cm

Hodnocení: 4,3
538 Kč 459 Kč

Plyšový Kocour Mikeš o výšce 35cm. Kocoura znají děti z pohádkové knihy o mluvícím kocourkovi Mikešovi a jeho neuvěřitelných příhodách, které prožil sám i se svými kamarády, vepříkem Pašíkem a kozlem Bobešem.

Bonaparte Hasiči hadice a žebříky Pat a Mat
229 Kč 179 Kč

Pat a Mat, dva známí kutilové, jsou znovu v akci. Přestěhovali se do nových domů, kde na ně čekají další kutilské výzvy. Během opravy ale začne v domě nečekaně hořet. Pomůžete jim? Staňte se společně s nimi na chvíli hasiči a pokuste se uhasit požár v domě.

Bonaparte Soubor her Večerníček
549 Kč 429 Kč

Soubor plný dobrodružných her se známými postavičkami, které nakreslil p. Zdeněk Smetana. Prožijte zábavu a napětí při těchto hrách: Jak Křemílek a Vochomůrka sázeli květiny, Kterak malá Čarodějnice objevila kouzelnou knihu, Jak Rákosníček skočil doprostřed rybníku, Jak se Rákosníček vydal za Hvězdou, Jak Křemílek a Vochomůrka putovali k chaloupce, štaflík a špagetka hrají člověče nezlob se!

Yedoo Koloběžka Hurvínek modrá
4 190 Kč 3 609 Kč

Rozjeď to s Hurvínkem. Nejdřív naber rychlost, odraz se, teď skoč… Přibrzdi a naklop to do zatáčky, čekají tě nevídaná dobrodružství. Ať už se budeš prohánět pohádkově kouzelnou Prahou jako ve filmu nebo poskočíš do vyššího levelu, už tě nic nezastaví.

Dino Cestujeme do pohádek hra
349 Kč 309 Kč

Cestujeme do pohádek je skvělý soubor her pro všechny malé milovníky večerníčků. Hra obsahuje 4 zábavné hry. Díky známým pohádkovým postavičkám si zpříjemníte volné chvíle na cestách.

MÚ Brno Hurvínek 25 cm

MÚ Brno Hurvínek 25 cm

Hodnocení: 4,2
559 Kč 399 Kč

Hurvínek v textilním provedení o velikosti 25 cm. Příhody ze života devítiletého klučiny si drží dětské diváky již po několik generací. Využijte hračku a zažijte dobrodružství spolu s ním Taťuldou a Máničkou.

MÚ Brno Kmotra liška 35cm

MÚ Brno Kmotra liška 35cm

Hodnocení: 4,8
509 Kč 429 Kč

Plyšová Kmotra liška o výšce 35cm. O chytré kmotře lišce je československý animovaný televizní seriál vysílaný v rámci Večerníčku. Seriál vznikl na základě stejnojmenné pohádky Josefa Lady z roku 1937.

MÚ Brno Křemílek 30cm, zvukový
518 Kč 409 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oblíbená postavička Křemílek pro všechny milovníky večerníčků. Po zmáčknutí bříška postavičky přehrává melodii z Pohádek z mechu a kapradí. Autor originální skladby Jaroslav Celba, hudební aranžmá Jiří Pazour.

MÚ Brno Cipísek 23 cm

MÚ Brno Cipísek 23 cm

Hodnocení: 5
479 Kč 399 Kč

Textilní hračka Cipísek z pohádky O loupežníku Rumcajsovi. Cipísek je loupežnický synek, který první den po svém narození prochodil střevíce. Hračka je veliká 23 cm.

MÚ Brno Mánička 25 cm

MÚ Brno Mánička 25 cm

Hodnocení: 5
559 Kč 439 Kč

Nejlepší kamarádka Hurvínka je samozřejmě Mánička. Mánička je veliká 25 cm a je vyrobená z měkkého materiálu. Zažije dobrodružství a legraci s nerozlučnou trojicí Hurvínkem, Spejblem a Máničkou.

MÚ Brno Rumcajs 27 cm

MÚ Brno Rumcajs 27 cm

Hodnocení: 5
279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Textilní hračka Rumcajs z pohádky O loupežníku Rumcajsovi. Rumcajs žije se svou rodinou v lese Řáholec. Má dobré srdce a pomáhá slabým a chudým lidem proti hamižné a lstivé vrchnosti. Hračka je veliká 27 cm.

MÚ Brno Polštář Večerníček koník 45 x 30 cm
309 Kč 298 Kč

Polštářek s motivem Večerníčka na houpacím koníkovi. Pohádky před spaním mají rády všechny děti. Večerníček je postavička, která děti zve ke sledování pohádky. Stal se dětskou ikonou České televize.

MÚ Brno Polštář Rákosníček ušatý
448 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Veselý polštářek Rákosníček s plandavýma ušima, nosem a vlasy se jistě stane nerozlučným společníkem vašeho dítěte při usínání doma nebo na cestách.

MÚ Brno Rákosníček, 39 cm
559 Kč 439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská plyšová hračka z mikrovelurového froté, v podobě skřítka od Rybníčku Brčálníku – Rákosníčka.

MÚ Brno Hurvínek 25 cm mluvící
579 Kč 459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mluvící rošťák Hurvínek od Moravské ústředny. Hurvínek vás pobaví spoustou originálních vtipů a veselých hlášek namluvených Martinem Kláskem.

MÚ Brno Rákosníček maňásek, 25cm
369 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyšívaný plyšový maňásek Rákosníček o výšce 25 cm potěší malé děti. Rodiče mohou s maňáskem přehrát dětem oblíbené scény z večerníčku. Je to také výborný společník na cesty.

MÚ Brno Manka 23 cm

MÚ Brno Manka 23 cm

Hodnocení: 5
559 Kč 439 Kč

Textilní hračka Manka z pohádky O loupežníku Rumcajsovi. Manka je pracovitá žena loupežníka Rumcajse, vaří sedminásobnou loupežnickou polévku a pomáhá svému muži, když si neví rady. Hračka je veliká 23 cm.

MÚ Brno Polštář válec 90x12cm
448 Kč

Měkoučký polštářek s motivem Křemílka a Vochomůrky je vhodný jako dekorace do pokojíčku, na hraní, relaxaci nebo za dveře či okno proti průvanu.

KARACTERMANIA Dětská peněženka Elena z Avaloru
94 Kč

Stylová dětská peněženka na suchý zip.

Rozkládací peněženka s licenčním motivem. Vnitřní kapsa na suchý zip na mince, velká kapsa na bankovky, 3 kapsičky na vizitky apod. Kroužek na šňůrku uvnitř peněženky. Rozměry cca. 13×10cm, 23×13cm (rozložená). Oficiální licence.