LEGO Super Mario™ 71376 Padající Thwomp - rozšiřující set
999 Kč 909 Kč

Exkluzivně

Obohaťte svůj startovací set LEGO® Super Mario™ o nová dobrodružství, ve kterých budete muset uniknout před Thwompem! Umístěte LEGO® Maria (figurka není součástí balení) na plošinu. Zvolte buď část s výstupky, nebo obtížnější hladký povrch. Klouzejte ze strany na stranu, vyhýbejte se Thwompovi a získejte mince. A dávejte pozor na Lava Bubble!

Ravensburger Puzzle 165254 Super Mario Výzva 1000 dílků
339 Kč 279 Kč

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem Super Maria od společnosti Ravensburger. Puzzle obsahují 1000 dílků, ze kterých sestavíte obrázek plný Super Maria, jeho princezny, Luigiho a draka. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

LEGO 71360 Dobrodružství s Mariem – startovací set
1 499 Kč 1 199 Kč

Legendární Super Mario™ je zpět! LEGO® a Nintendo spojili své síly a vytvořili originální stavebnici s interaktivní figurkou Maria. Děti se mohou díky této stavebnici spojit se svou oblíbenou postavou v reálném světě. Sada obsahuje LEGO figurku Maria, která reaguje prostřednictvím LCD obrazovky a reproduktorů.

LEGO Super Mario™ 71368 Toadův lov pokladů - rozšiřující set
1 799 Kč

Rozšiřte svůj startovací set LEGO® Super Mario™ o vzrušující lov pokladů. Pomozte LEGO® Mariovi (figurka není součástí balení) dostat se přes posuvné a otočné plošiny a most. Seznamte se s Toadem a Toadette a poměřte síly s Cheep Cheepy a Goombou. Objevte všechny akční kostky v Toadově vesnici a skočte na ně ve správném pořadí, abyste získali bonusové mince.

LEGO Super Mario™ 71363 Pouštní Pokey - rozšířující set
499 Kč

Přidejte ke svému startovacímu setu LEGO® Super Mario™ tuto rozšiřující stavebnici a nažhavte se na akci s Pokeym! Dostaňte hrdinného LEGO Maria na otočné kladivo. Rozhoupejte kladivo, aby kousek po kousku porazilo Pokeyho, a pak skočte na akční kostku a získejte mince! Ale pozor, hned za rohem číhá Monty.

LEGO Super Mario™ 71364 Potíže v pevnosti Whompů - rozšířující set
499 Kč 449 Kč

Rozšiřte svůj startovací set LEGO® Super Mario™ o nové výzvy s Whompy! Dávejte pozor, ať na posuvné plošině nespadnete do horké lávy. Porazte Whompa, který střeží akční kostku P Switch, a pak už jen s LEGO® Mariem (figurka není součástí balení) uhánějte pro odměnu. Ale pozor na Lava Bubble – překonáte ji s pomocí zeleného krunýře.

LEGO Super Mario™ 71366 Palba Boomer Billa - rozšiřující set
799 Kč 709 Kč

Rozšiřte svůj startovací set LEGO® Super Mario™ o pořádnou akci s Boomer Billem! Porazte Shy Guye a pak skočte na otočnou plošinu. Před vámi je cesta s výstupky nebo kluzká plocha, kterou trasu risknete? Čím rychleji se Mario točí, aniž by ho srazil Boomer Bill, tím více mincí získá. Použijte Super Mushroom, aby LEGO® Mario™ neměl závrať a neporanil ho oheň.

LEGO Super Mario™ 71362 Útok piraňové rostliny - rozšířující set
1 299 Kč

Rozšiřte svůj startovací set LEGO® Super Mario™ o nová vzrušující dobrodružství! Přeběhněte trávu a skočte na katapult, abyste porazili Koopa Troopu, pak skočte na plošinu a zvedněte vlajku. Nebo přeskočte lávu a porazte Bob-omba. Pokud zvolíte vodní cestu, čeká vás souboj s piraňovou rostlinou. Všechny 3 cesty vedou k akční kostce, která otevírá bránu pevnosti, v níž můžete získat mince. Figurka Maria není součástí balení.

LEGO Super Mario™ 71371 Létající Mario – obleček
249 Kč

Vybavte Maria vrtulí a vzlétněte do akce! Oblečte LEGO figurce Maria (není součástí balení) speciální kalhoty a čepici s vrtulí. Vrtulový obleček umožňuje LEGO Mariovi vzlétnout do nebe. Můžete se těšit na nové zvuky při sbírání mincí vysoko v nebesích. Vezměte LEGO Maria na akční let a proměňte svůj pokoj v obří LEGO Super Mario™ úroveň.

LEGO Super Mario™ 71370 Ohnivý Mario – obleček
249 Kč

Rozpalte akci naplno s tímto parádním doplňkem LEGO® Super Mario™. Oblékněte LEGO Maria (není součástí balení) do tohoto ohnivého obleku a sledujte, jak bude reagovat na herní úroveň, kterou jste pro něj nachystali. Když si LEGO Mario nasadí kalhoty a čepici, získá schopnost ohnivého útoku a dokáže porazit nepřátele rychleji než kdy dřív.

LEGO Super Mario™ 71372 Kocour Mario – obleček
249 Kč

Propůjčte svému LEGO Mariovi (figurka není součástí balení) schopnosti kočky s tímto parádním doplňkem! Oblečte LEGO Mariovi speciální kalhoty a čepici a nelekněte se, když začne mňoukat a příst. Díky tomuto kočičímu oblečku může Mario chodit po stěnách a sbírat mince. A vy si tak ve svých LEGO Super Mario™ úrovních užijete ještě více legrace!

LEGO Super Mario™ 71381 Chain Chomp a setkání v džungli – rozšiřující set
539 Kč

Novinka

Rozšiřte svůj startovací set od LEGO® Super Mario™ o vzrušující výzvu s Chain Chompem! Vykročte do úrovně Soda Jungle a dávejte pozor, abyste nespadli do jedovaté bažiny. Porazte Bramballa s trnitýma nohama jedním mocným skokem. Dostaňte se na plošinu a shoďte z ní Chain Chompa. Až bude nebezpečný kousající protivník mimo hru, skočte na kostku s mincemi a získejte svou odměnu!

LEGO Super Mario™ 71380 Set pro tvůrce – mistrovská dobrodružství
1 599 Kč

Novinka

Užijte si dobrodružství s LEGO® Super Mariem jako nikdy dřív a vytvářejte jedinečné úrovně s tímto setem pro tvůrce! Zvolte odměnu pro LEGO® Maria (figurka není součástí balení) pomocí speciální časové kostky a kostek s předměty. Stavějte nové výzvy a zapojte do hry i Larryho, Goombu, Bob-omba a Koopu Paratroopu. Přidejte speciální potrubí Dash 30 a zkuste úroveň dokončit během 30 vteřin, abyste získali více mincí.

LEGO Super Mario™ 71373 Stavitel Mario – obleček
249 Kč

Připravte se na ještě více akce s tímto úžasným vylepšením pro Maria! Oblečte svému LEGO Mariovi (figurka není součástí balení) speciální kalhoty a čepici. Pak s ním skákejte po LEGO kostkách a sbírejte mince. Čím více kostek poskáče, tím více mincí vyhrajete! A vy si tak ve svých úrovních LEGO Super Mario™ užijete náramnou porci legrace!

LEGO Super Mario™ 71383 Wiggler a jedovatá bažina – rozšiřující set
1 049 Kč

Novinka

Tento akční rozšiřující set, jímž můžete rozšířit startovací set od LEGO® Super Mario™, vám zprostředkuje setkání s Wigglerem v úrovni Soda Jungle! Pořádně s ním zatřeste, aby se před vámi rozvinul tajný most. Dejte si pozor na Goombu, který se právě pod mostem skrývá. Vyhněte se jedovaté bažině pomocí otočné plošiny a voru. Získejte úžasné schopnosti díky akční kostce Super Star a završte epickou cestu tím, že porazíte Koopu Paratroopu!

LEGO Super Mario™ 71384 Tučňák Mario – obleček
249 Kč

Novinka

Oblékněte LEGO® figurku Maria (není součástí balení) do oblečku tučňáka a přesvědčte se, jak bude reagovat na strhující úrovně, které jste postavili. Když má LEGO Mario obleček na sobě, může sbírat mince navíc tím, že bude jezdit po břiše!

LEGO Super Mario™ 71386 Akční kostky
129 Kč

Novinka

Užijte si ještě více strhující akce ve světě LEGO® Super Mario™ s 10 sběratelskými postavami. Každý balíček z 2. série obsahuje sestavitelnou figurku s akčním tagem, kterou lze přidat do startovacího setu. Bude to Huckit Crab, Spiny Cheel Cheep, Ninji nebo Foo? Může to ale být také Parachute Goomba, Para-Beetle nebo Poison Mushroom. Otevřete balíček a přesvědčte se sami!

Super Mario 3D All-Stars (SWITCH)
1 599 Kč

Prožijte tři nejlepší 3D dobrodružství instalatéra Maria s touto exkluzivní kolekcí nazvanou Super Mario 3D All-Stars na konzoli Nintendo Switch.

LEGO Super Mario™ 71382 Hlavolam s piraňovou rostlinou – rozšiřující set
769 Kč

Novinka

Obohaťte startovací set od LEGO® Super Mario™ o tento parádní rozšiřující set, který nabízí úroveň s piraňovými rostlinami! Po celé úrovni Soda Jungle se rozprostírá jedovatá bažina, tak do ní nespadněte. Skočte na Spinyho a získejte mince. Pak roztočte kolotoč a odkliďte piraňové rostliny z cesty. Skočte na 3 červené kostky s mincemi v časovém limitu a získejte bohatou odměnu!

New Super Mario Bros. U Deluxe (SWITCH)
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Remasterovaná verze plošinovky v hlavní roli s Mariem a jeho bratrem Luigim, kdy v balení naleznete jak základní New Super Mario Bros. U, tak New Super Luigi U.

LEGO Super Mario™ 71385 Tanuki Mario – obleček
249 Kč

Novinka

Nasaďte LEGO® figurce Maria (není součástí balení) tento obleček a prohlédněte si její unikátní reakce. Roztočte ji a získejte ještě více mincí předtím, než skočí na protivníky. Jedná se o fantastický způsob, jak z vlastních úrovní pro LEGO® Super Maria vytěžit ještě více zábavy!

Batoh Super Mario - Mario Denim
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S tímto batohem inspirovaným legendární postavou Super Maria známou ze stejnojmenných her společnosti Nintendo, budete vyčnívat v davu.

Lampička Super Mario - Piranha Plant
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Váš pracovní stůl už nebude tak nudné místo! Přidejte na něj tuto velkou stylovou lampičku ze světa Super Maria! Tuto piraňa rostlinku zná každý, kdo hrál hry s italským instalaterem Mariem.

Propiska Super Mario - Mushroom
149 Kč

Kvalitní stylová propiska pro každodenní poznámky ve škole či v práci s jedinečným designem houbičky (Mushroom) ze Super Maria. Negarantujeme ale, že tato houbička cokoliv zvětší!

Grooters Super Mario Bros. Blok Super Mario Bros - Gameboy Cartridge
189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Blok Super Mario Bros – Gameboy Cartridge  Linkovaný poznámkový blok v podobě typické herní Cartridge s nejpopulárnější hrou herních konzolí Ninendo. Oficiální blok s grafikou kultovní hry SUPER MARIO BROS. společnosti NINTENDO.

Grooters Proměňovací blok Donkey Kong
249 Kč

Proměňovací blok Donkey Kong Černý poznámkový blok s kterým budete mít svou oblíbenou hru pořád po ruce jako na živo. Oficiální blok s grafikou kultovní hry DONKEY KONG z dílny legendární značky NINTENDO. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Propiska Super Mario - Question Block
149 Kč

Kvalitní stylová propiska pro každodenní poznámky ve škole či v práci s jedinečným designem bloku s otazníkem (Questionmark Block) ze Super Maria. Pokud budete mít štěstí, skrývá se v něm život navíc!

LEGO Super Mario™ 71374 Nintendo Entertainment System™
5 999 Kč

Novinka

Postavte si legendární hru Super Mario Bros.™ s touto úžasnou sadou LEGO® Nintendo Entertainment System™! Herní kazetu umístěte do konzole z kostek. Otáčejte klikou na retro televizoru a sledujte, jak po obrazovce běhá osmibitový Mario. LEGO® Maria (figurka není součástí balení) umístěte do slotu nahoře, aby reagoval na nepřátele, překážky a bonusy na obrazovce – dokonce se spustí původní hudba ze hry!

LEGO Super Mario™ 71367 Mariův dům a Yoshi - rozšiřující set
799 Kč 739 Kč

Navštivte dům LEGO Maria a získejte mince v nové úrovni LEGO® Super Mario™. Venku můžete prohodit pár slov s Yoshim – co LEGO Mario™ řekne a kolik mincí dostanete? Najděte Super Star kostku v podkroví, pozastavte herní čas, získejte mince a spoustu dalšího. Skočte na Goombu v zahradě a vyhrajte další odměny. Pak je čas na oddych. Houpejte LEGO Maria v houpací síti správnou rychlostí, aby usnul! Figurka Maria není součástí balení.

LEGO Super Mario™ 71369 Boj v Bowserově hradu - rozšiřující set
2 499 Kč 2 109 Kč

Postavte se závěrečnému bossovi Bowserovi v tomto skvělém rozšíření pro startovací set LEGO® Super Mario™. Dostaňte Lava Bubble z cesty a probojujte se do Bowserova hradu. Shoďte Dry Bonese ze třesoucí se plošiny. Ve věži na vás čeká silný protivník Boo. Skočte na páčky, nadzvedněte paže Bowsera a posbírejte odměny z akčních kostek. Pak zatřeste mostem a vychutnejte si vítězství, když Bowser spadne.

LEGO Super Mario™ 71365 Závodiště s piraněmi - rozšířující set
799 Kč 669 Kč

Předveďte své dovednosti na Závodišti s piraněmi a obohaťte startovací set LEGO® Super Mario™ o nové výzvy. Porazte Goombu a Koopu Troopu v poušti. Skočte na časovou kostku a hrajte déle. Pak umístěte LEGO Maria na posuvné závodiště a houpejte s ním tak rychle, jak jen to půjde, abyste získali co nejvíce mincí. Ale pozor – pokud narazíte do piraňové rostliny, LEGO Mario dostane závrať.

Cre Arte Strážný andělíček v sáčku
78 Kč

Tyto andělíčky ručně vyrábějí podle fair trade pravidel indiánské ženy z organizace CreArte v Guatemale. Díky férovým cenám a podmínkám mohou zajistit lepší živobytí svým rodinám a školní vzdělání dětem.Vyrobeno z kousků bavlněného textilu a papíru, v pestrých guatemalských barvách.

Propiska Super Mario - Green Shell
149 Kč

Kvalitní stylová propiska pro každodenní poznámky ve škole či v práci s jedinečným designem zeleného krunýře (Green Shell) ze Super Maria. Jen jí asi nehodíte nikomu do cesty.

Propiska Super Mario - Boo
149 Kč

Kvalitní stylová propiska pro každodenní poznámky ve škole či v práci s jedinečným designem ducha Boo ze Super Maria. Jen se ve tmě nepolekejte!

Mondo Alu skládací koloběžka Super Mario
1 099 Kč

Velmi lehká hliníková skládací koloběžka v licenci Super Mario od Nintendo. Kolečka o velikosti 125 mm s kvalitními ložisky zajišťují plynulou jízdu. Velká deska s grafickou a protiskluzovou úpravou umožňuje pohodlné polohování chodidla. Koloběžka se dá snadno složit pomocí jednoduchého mechanismu.

Mattel UNO Super Mario
249 Kč

Připojte se k Mariovi, Luigimu a jejich přátelům a vychutnejte si společně tuto speciální verzi karetní hry UNO™! Vaše oblíbená karetní hra nyní přichází v designu oblíbených postaviček ze světa populární video hry Super Mario Bros.

Winning Moves Match Super Mario
349 Kč 339 Kč

Pokud máte rádi rychlé a vzrušující hry, Match je právě pro vás! Je to vynikající hra, ve které záleží nejen na logickém myšlení a chytrosti, ale také na štěstí! Základním principem hry je zkombinovat na jeden řádek 5 stejných obrázků dříve, než se to podaří soupeři. Celá hra je navíc v úžasném provedení s motivem postav ze hry Super Mario.