Čechomor: Čechomor - CD
249 Kč

V pořadí třetí album skupiny Čechomor (dříve Českomoravská hudební společnost) z roku 2000. Nově zremixováno a obohaceno o bonusy.

Čechomor: Proměny (2x LP) - LP
599 Kč

Proměny je album z roku 2001, kdy bylo nahráno Čechomorem a Collegiem Českých filharmoniků . Je to jedna z nejlepších desek, jakou kdy Čechomor vydal. K 15. výročí si skupina Čechomor nadělila toto album na vinylu…

Čechomor: Proměny - CD
199 Kč

Proměny je album z roku 2001, kdy bylo nahráno Čechomorem a Collegiem Českých filharmoniků . Je to jedna z nejlepších desek, jakou kdy Čechomor vydal.

Čechomor: Místečko (reedice) - CD
299 Kč

Skupina Čechomor vydala v roce 2011 řadovou desku s názvem Místečko. Inspirací pro název alba je stejnojmenná píseň Místečko. Kromě ní na desce zazní dalších dvanáct skladeb, které opět vycházejí z lidových námětů jen s drobnými textovými či hudebními úpravami.

Čechomor: To nejlepší (Vánoční edice) - CD
199 Kč

Tento výběr přináší reprezentativní sestavu nejznámějších a nejžádanějších písniček, které skupině přinesly věhlas i uznání. Citlivý výběr zachycuje písně jako jsou Gorale, Větříček, Hruška, Mezi Horami či Voják. Nechybí ani zásadní skadba Proměny.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lidová a dechová hudba.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lidová a dechová hudba výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lidová a dechová hudba akce.