Bohemian Metal Rhapsody: Episode: Cosmos Part I - DVD
299 Kč

Novinka

Český rockový projekt BOHEMIAN METAL RHAPSODY je spojení zpěváků a osobností několika metalových či hardrockových kapel! Na tomto DVD pak vychází záznam vystoupení v rámci festivalu Ostrava v plamenech 2014.


Kenta KattyGyal: Invisible Roots - CD
299 Kč

Novinka

Zpěvačka KattyGyal Kenta s unikátní barvou hlasu vydala své dlouho očekávané debutové album. Pestrou nahrávku reggae vymezenou v oblasti dubu a digitalu tvořícelkem 14 skladeb.


Vertígo Dan: #DNVRTG - CD
249 Kč

Novinka

Netradiční brněnský písničkář Dan Vertígo na svém druhém albu shromáždil písně, jejochž společným tématem jsou atmosféry měst, v nichž autor v době vzniku písní žil (Brno i Praha), zážitky z cestování, vztahy, popíjení a jiné radosti i smutky života.


Kovářík Mirek: Orten: Elegie - CD
269 Kč

Novinka

Básník Jiří Orten (1919–1941) oslovuje svojí lyrikou již řadu generací čtenářů. Svým strhujícím podáním naplňuje na CD Mirek Kovařík Ortenovo poselství…


O5 a Radeček: Dobrý zprávy - CD
299 Kč

Novinka

Skupina z jesenických hor vydává album Dobrý zprávy, které obsahuje mimo jiné hity Lovení, Budu rád nebo Sex ve sprše. Posluchači se mohou těšit na písně ve svižném tempu i několik zajímavých hostů.


Ruml Matouš: Neil Gaiman: Nikdykde (2x CD) - MP3-CD
399 Kč

Novinka

Vítejte v Podlondýně, světě oživlých mytologií, o kterém se vám ani nesnilo… Kultovní román Neila Gaimana v nezkrácené autorem preferované verzi, rozšířené o povídku Jak markýz získal zpátky plášť.


Various: Kafka, Collodi: Pinocchio - CD
179 Kč

Jednoho dne si vyřezal pan Gepetto z polínka panáčka. A stal se zázrak, panáček ožil, hýbal se a mluvil. Gepetto jej pojmenoval Pinocchio, Klasický pohádkový příběh vyprávěný neméně slavnými interprety.


Pergl Tomáš: Modrý dým - CD
199 Kč

Zpěvák, skladatel a multiinstrumentalista Tomáš Pergl,kapelník skupiny Eldorado, vydává své druhé osobní CD. I toto je sestaveno z písní autorů bytostně spjatých s osadou Údolí Děsu a obohaceno o pár dalších trampských písniček.


Hrbáč Martin: Hrajte že mi, hrajte (2x CD) - CD
299 Kč

Novinka

Bard horňácké hudecké a zpěvácké tradice Majstr Martin Hrbáč se v tomto dvojalbu ohlíží za jednou ze svých historických epoch, kterou byla hudební spolupráce s Československým rozhlasem Brno.


Arundo Quartet: Bach: Goldbergovské variace - CD
329 Kč

Legendou opředené Goldbergovy variace patří k nejčastěji nahrávaným dílům Johanna Sebastiana Bacha. Johann Sebastian Bach – Goldbergovy variace BWV 988, Suita č. 1 C dur BWV 1066 v úpravě pro dechové kvarteto (arr. Václav Vonášek)


Bennewitzovo kvarteto: Ullmann / Krása / Schulhoff / Haas - CD
329 Kč

Hudba terezínských skladatelů podle Bennewitzova kvarteta. Osudy a tvorba skladatelů této nahrávky jsou spojeny s hudebním životem Československa v období mezi dvěma světovými válkami, ale také s židovským ghettem v Terezíně a zrůdností německého nacismu.


Olympic: Želva - CD
279 Kč

V roce 1968 vyšlo několik historicky debutových československých beatových alb – a to úplně první se jmenovalo Želva. Olympic za dlouhou dobu existence prošel několika stylovými zákrutami a natočil řadu výborných alb, ale jen jedno bylo to PRVNÍ…


Hoffmann Mirek: ...v country nebi (2x CD) - CD
199 Kč

Výběr nejlepších písní charismatického hlasu české country Mirka Hoffmanna přináší průřez celou jeho kariérou a je povinnou výbavou každé country sbírky!


Zed Jones: Dresscode - CD
179 Kč

Debutové album pražské čtveřice ZED JONES vás nenechá na pochybách, že rock&roll stále žije. Devatero originálních songů s hravými českými texty balancuje na pomezí rocku, psychedelic, shoegaze a blíže nedefinovatelných hudebních žánrů.


IMT Smile: Budeme to stále my - LP
399 Kč

Album „Budeme to stále my“ přináší 10 písní a kapela tak zúročila přes 20 let úspěšné tvorby, které jsou zároveň nejkreativnější obdobím Ivana Táslera. Albem Budeme to stále my IMT Smile dokazují, že patří mezi absolutní špičku slovenské hudební scény.


Kreyson Memorial: Strážci plamenů - CD
299 Kč

Kreyson Memorial představuje posluchačům melodický, hudebně a aranžérsky rozmanitý a zvukově moderní album vlastních skladeb s českými texty. Debutové 55 minutové CD Strážci plamenů obsahuje 11 autorských skladeb a jeden bonus.


Premier: Hlasolamy - CD
279 Kč

Desáté řadové autorské album zlínské skupiny Premier obsahuje 10 písní, hostuje na něm 5 muzikantů a podíleli se na něm dva textaři.


Krev není voda: Krev není voda - CD
299 Kč

Písničky z divadelního představení pro děti Krev není voda. S humornou nadsázkou a sebeironií v nich popisují vztah rodičů a dětí, v tomto případě především otců a dětí.


Various: Velké dobrodružství Čtyřlístku - CD
249 Kč

Na kraji Třeskoprsk, v malém domku, bydlí čtyři kamarádi. Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín u táborového ohně vzpomínají na dobrodružství. Originální příběh z filmu jako AUDIOKNIHA! Zvuková dramatizace s herci, originálními zvuky a hudbou ze stejnojmenného filmu.


Zmeková Bára: LUNAVES - CD
249 Kč

Skladatelka a multiinstrumentalistka Bára Zmeková, pohybující se na pomezí jazzu, folku a elektroniky, vydává druhé album LUNAVES. Dvanáct skladeb s českými texty je inspirováno mezilidskými vztahy i přístupem k sobě samému.


Kahánek Ivo: Kalabis: Kompletní dílo pro klavír (2x CD) - CD
429 Kč

První integrální nahrávka klavírního Kalabise. Svět definovaný jen sám sebou. Nahrávka mapuje více než půl století Kalabisovy tvorby, od poválečné První sonáty až po mistrovské miniatury zkomponované na samém sklonku tisíciletí.


Juřička Tomáš: Le Guinová: Čaroděj Zeměmoří - MP3-CD
349 Kč

Zeměmoří je fascinující svět, kde se někteří lidé rodí obdařeni magickým talentem. Jako je třeba kovářský synek Duny, jež zamíří na ostrov čarodějů, aby se zde učil od devíti mistrů. Netuší však, jaký osud mu jeho ctižádost a slepá odvaha připraví…


Mrkvička Ladislav: Steinbeck John: Na Plechárně - MP3-CD
349 Kč

Ulička Na Plechárně v kalifornském městě Monterey je báseň a smrad, randál a skřípění, záchvěv světla a útržek hudby a síla zvyku a stesk a sen… A její obyvatelé? To jsou hráči, děvky, umělci, prosťáčci i okouzlující pobudové. První poválečný román Johna Steinbecka.


Khoiba: Khoiba - CD
329 Kč

Album Khoiba je hlubokým ponorem do společného světa Emy Brabcové a Filipa Míška, přičemž balancuje „na hraně“ více žánrů.


Khoiba: Khoiba - LP
499 Kč

Album Khoiba je hlubokým ponorem do společného světa Emy Brabcové a Filipa Míška, přičemž balancuje „na hraně“ více žánrů.


Marsyas: Marsyas - CD
279 Kč

Kultovní folkrockové album v parádní reedici! Zuzana Michnová, Petr Kalandra a Oskar Petr se tu z původního akustického tria dvou kytar a tří hlasů proměnili v elektrifikovaným souborem dočasně doplněnou partu.


Marsyas: Marsyas - LP
499 Kč

Kultovní folkrockové album v parádní reedici! Zuzana Michnová, Petr Kalandra a Oskar Petr se tu z původního akustického tria dvou kytar a tří hlasů proměnili v elektrifikovaným souborem dočasně doplněnou partu.


Topol Filip: Nebe je zatažený (3x CD) - CD
399 Kč

Trojalbum sólových koncertních nahrávek Filipa Topola zpřístupňuje jednu důležitou, svébytnou podobu hudebníkova a básníkova světa. Pocházejí z klubu Na Rampě v Jablonci nad Nisou z prosince roku 2000 a 2001, mají klubovou atmosféru i zvuk.


Kafka Band: Amerika - CD
299 Kč

Více písní, více češtiny a plnější zvuk… To je album Amerika od kapely Kafka Band.