Bino Houpací kůň dřevěný - rozbaleno-43%
1 499 Kč

854 Kč

Rozbaleno

Dřevěný houpací kůň s opěrkou pro malé děti. Houpací koně jsou u dětí velice oblíbené. Vypadají jako opravdové a houpání je pro děti skvělou zábavou. Tento koník je velice bezpečný díky opěrce a širokému sedadlu.


Bino Hrací skříňka - Krtek - rozbaleno-22%
399 Kč

308 Kč

Rozbaleno

Hrací skříňka Krteček se zajícem. Postavičky se roztančí dle melodie, která začne hrát po natažení skříňky klíčkem. Hračku, kterou rodiče znají ze svého dětsví s oblíbeným motivem.


Bino Kočárek velký s taškou - růžovočerný - zánovní-44%
2 299 Kč

1 267 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

""Velký stabilní kočárek pro panenky s taškou a prostorným košíkem pod kočárkem. Trojkombinace funkcí hluboký, sportovní kočárek a vyjímatelná přenosná taška pro panenku. Kočárek lze snadno složit.""


Bino Motorická kostka - zánovní-43%
779 Kč

442 Kč

Zánovní

""Multifunkční kostka, která v sobě slučuje neuvěřitelné množství didaktických prvků a výukových pomůcek. Obsahuje také jednoduchou autodráhu s pohyblivými autíčky, postavičkami a silničními prvky.""


Bino Parkoviště dřevěné, 2 podlaží - rozbaleno-55%
1 999 Kč

895 Kč

Rozbaleno

Parkoviště dřevěné dvou podlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.


Bino Parkoviště dřevěné s výtahem - zánovní-51%
1 099 Kč

530 Kč

Zánovní

""Parkoviště dřevěné dvoupodlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.""


Bino Prolézačka - housenka - rozbaleno-15%
459 Kč

390 Kč

Rozbaleno

Prolézačka housenka tunel je oblíbená skládací prolézačka pro děti. Pomozte překonávat svým dětem strach z neznáma, objevovat nové prostory a posilovat fyzickou kondici.


Bino Vozík s kostkami-34 dílů - rozbaleno-40%
329 Kč

195 Kč

Rozbaleno

Dřevěný vozík v přírodním provedení v červenými kolečky a pestrobarevnými kostičkami je základním vybavením všech malých stavitelů. Skvělé pro tvořivost a motoriku.