Little Tikes Basic Tříkolka 4v1 růžová - rozbaleno
2 199 Kč

1 655 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Tříkolka Bike Little Tikes 4v1 je ideální volbou pro děti a rodiče, kteří ocení komfort a kvalitu. Moderní design a praktická vodící rukojeť, která lze výškově nastavit. Kola mají gumová kolečka, která snižují hluk během jízdy a neklouzavou úpravu pedálů.


Little Tikes Basketbalový set - použité-37%
3 299 Kč

2 073 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Skvělá basketbalová sada pro vaše aktivní děti. Díky výškově nastavitalenému stojanu mohou děti hrát několik let. Je vyrobena z velmi kvalitního plastu a může být umístěna celoročně venku. Vhodné pro děti již od 3 let.


Little Tikes Cozy Coupe - rozbaleno-18%
1 799 Kč

1 467 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Ťapací autíčko Cozy Coupe je jedna z nejoblíbenějších hraček Little Tikes. Děti tohle autíčko prostě milují. Autíčko má veselý design a děti s ním mohou velmi lehce a zcela intuitivně manévrovat. Nechybí funkční klakson a malý úložný prostor na hračky, které je potřeba přemístit.


Little Tikes Dvojitá skluzavka s tunelem - rozbaleno-27%
7 299 Kč

5 262 Kč

Akce

Dětská zahradní dvojitá skluzavka s tunelem oblíbené značky Little Tikes. Jedičná skluzavka, kde naleznete hladkou a také zvlněnou variantu. Velmi kvalitní a odolný materiál. Vhodná pro děti již od 2 let.


Little Tikes Kuchyňka s grilem 2 v 1 - rozbaleno-38%
4 990 Kč

3 061 Kč

Akce

Velká interaktivní oboustranná kuchyňka s grilem vydávající zvuky kuchyně, vhodná pro domácí i venkovní použití. Naleznete zde kávovar, dřez, myčku nádobí, elektrickou troubu nebo různé police a skříňky. Součástí balení je také 29 doplňků!


Little Tikes Obří skluzavka (180 cm) - Duhová - rozbaleno-22%
3 099 Kč

2 417 Kč

Akce

Obří skluzavka v duhových barvách od značky Little Tikes. Skluzavka lze jednoduše složit pro snadnější uskladnění. Má unikátní schůdky, kde vestavěná madla pohámají pohodlnému a bezpečnému výstup nahoru.


Little Tikes Obří skluzavka Evergreen - rozbaleno-28%
3 099 Kč

2 231 Kč

Akce

Obří dětská skluzavka Evergreen pro děti od 3 let do 6 let, kterou snadno složíte a uklidíte. Skluzná plocha je dlouhá 180 cm a díky širokým schodům a postranním madlům je velmi bezpečná. Kvalitní provedení znčky Little Tikes.