Orion Čajník nerez STYLISH 3 l - zánovní-26%
599 Kč

442 Kč

Akce

""Luxusní čajník vyrobený z nerezu v černém provedení je vyroben firmou Orion. Je vhodný na všechny druhy varných desek. Klasický retro tvar čajníku s nádechem moderní doby dělá z této konvice doplněk vhodný do každé domácnosti.""


Orion Dóza sklo/nerez DAPPER 1,1l - použité-38%
189 Kč

117 Kč

Akce

Dóza, jejíž design kombinuje materiály plast, sklo a nerez, je designovým a praktickým doplňkem ve vaší kuchyni. Potraviny v ní si díky silikonovému těsnění na víčku uchovají svou chuť i vůni.


Orion Jídlonosič nerez 3 patra 16 cm - zánovní-18%
349 Kč

285 Kč

Akce

Jídlonosič 3patrový celo nerezový je určený na přenášení potravin. Součástí je kovový stojan opatřený přezkou, která zajistí jeho pevné uzavření a praktická vrchní poklice.


Orion Jídlonosič termo nerez 4 patra 14 cm - použité-30%
599 Kč

417 Kč

Akce

Součástí je kovový stojan, opatřený přezkou, která zajistí jeho pevné uzavření a vrchní poklice. Termo jídlonosič vyrobený z nerezu, má čtyři patra pro přenášení pokrmů. Tento jídlonosič značky Orion dlouho zachová jejich teplotu jídla.


Orion Kávovar AL 0,3 l - použité-20%
259 Kč

207 Kč

Akce

Tlakem vznikajícím při varu se espresso dostane do horní nádobky a vy můžete nalévat. Tradiční kávovar pro rychlou a levnou přípravu mimořádně chutného espressa je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických deskách.


Orion Láhev sklo+kohoutek APPLE 6,5 l - použité-20%
499 Kč

399 Kč

Akce

Skleněná láhev s kohoutkem stvořila značka Orion k servírování party bowle, ovocné šťávy nebo limonády. Skleněné víko se silikonovým těsněním nepustí k nápoji žádný hmyz. Nevhodné pro servírování horkých tekutin.


Orion Mechanicky drtič ledu - zánovní
499 Kč

429 Kč

Akce

Mechanický drtič ledu umožní přípravu osvěžujících drinků s ledovou tříští. Kostky ledu nasypete do drtící komory, klička otáčí kovovými noži a do zásobníku padá ledová tříšť.


Orion Mlýnek na kávu nerez - použité-48%
899 Kč

466 Kč

Akce

Ruční mlýnek na kávu moderního tvaru čerstvě namele zrnkovou kávu. Velmi kvalitní výrobek zaručuje snadné a perfektní mletí kávy. Pohodlné plnění v horní části.