10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hračky Frozen

Kdo by neznal hrdiny Ledového království v čele s Annou a Elsou? Pohádka Frozen zavede děti do země, kde potkají mluvícího soba Svena či sněhuláka Olafa. Napínavý příběh dvou sester a Ledového království si děti mohou připomenout důvěrně známými hračkami.

Zobrazit více

Hrdinové a postavy Frozen – Anna, Elsa, Olaf, Sven a další

Hlavními postavami jsou sestry Anna a Elsa. Elsa má kouzelnou moc měnit vše v led, kterou neumí ovládat. Její sestra Anna se ji snaží zachránit a společně s ní i království Arendelle. Anně na cestě pomáhají hrdinové Frozen:

 • Kryštof – horal a pravá láska Anny.
 • Sven – mluvící sob, přítel Kryštofa.
 • Olaf – sněhulák, kterého Elsa stvořila.
 • Hans – snoubenec Anny, který touží po trůnu.

Panenky a figurky Frozen

 • Mezi panenkami Frozen naleznete všechny postavy. Některé hračky Frozen svítí a další umí zpívat stejně krásně jako Elsa. Figurky Frozen jsou vhodné pro děti od 3 let.

Plyšáci Frozen

 • Annu, Elsu, Kryštofa, Svena i Olafa si můžete zakoupit v podobě nádherných mazlivých plyšáků Frozen. Menší plyšáci mají od 25 cm a jsou vhodnou hračkou pro děti už od narození.

LEGO Frozen

 • Městečko pod hradem v Arendelle, Elsin ledový zámek nebo sobí spřežení si děti mohou poskládat ze stavebnic LEGO®.

Frozen 2

 • Za původem kouzelné moci Elsy se vydávají hrdinové do čarovného lesa. Postavičky Frozen 2 jsou doplněny o ještěrku Bruni (mloka), Eskymáky a kamenné obry.

Hrad a zámek Frozen

 • Hrad v království Arendelle i ledový zámek na Severní hoře, který postavila Elsa, si můžete zakoupit v podobě zámku pro panenky Frozen. Domečky pro panenky Frozen jsou v menším i velkém provedení, vhodné pro děti od 3 let. K herním setům náleží celá řada doplňků.

Kreativní hračky Frozen

 • Mezi kreativními hračkami Frozen nechybí pexeso, 3D puzzle, stavebnice, kostky Frozen či pískování obrázků.

Zpívající Elsa

 • Zpívající Elsa nabízí několik písní proslavených v pohádce Frozen a Frozen 2. K dostání je samostatně nebo v setu s mikrofonem.

Ledové království oblečení a šaty

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Totum Ledové království II škrabací obrázky Totum Ledové království II - malování hrnečku
Totum Ledové království II škrabací obrázky

Škrabací obrázky jsou v tvrdých deskách. Spirálové vázání slouží k pohodlnému otáčení mezi obrázky, které jsou s motivy Ledového království II. Obrázky jsou skvělé pro cestování. Stačí seškrábat a objeví se barevný obrázek.

můžete mít DNES

Od MALL
Totum Ledové království II - malování hrnečku Totum Ledové království II - malování hrnečku
Totum Ledové království II - malování hrnečku

Vymaluj si hrneček podle svých představ. Balení obsahuje speciální barvy na keramiku. Namaluj si na hrneček princezny z Frozen 2. Tento hrníček bude i krásným dárkem pro tvé kamarádky.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Ledové království ll. 100 dílků XL neon Totum Ledové království II - malování hrnečku
Dino Ledové království ll. 100 dílků XL neon

Dětské neonové puzzle obsahují 100 větších díků, které svítí ve tmě. Poskládejte si obrázek královny Elsy z animovaného filmu Frozen ll.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Ledové království ll. 200 diamond puzzle Ravensburger 3D Puzzle 112364 Srdce Disney Ledové království 2 54 dílků
Dino Ledové království ll. 200 diamond puzzle

Dětské puzzle obsahují 200 dílků. Poskládejte si obrázek královny Elsy a princezny Anny z animovaného filmu Frozen ll. Součástí balení je 40 barevných kamínků, kterými lze puzzle dozdobit.

můžete mít DNES

Od MALL
Ravensburger 3D Puzzle 111428 Disney Ledové království 2 72 dílků Ravensburger 3D Puzzle 112364 Srdce Disney Ledové království 2 54 dílků
Ravensburger 3D Puzzle 111428 Disney Ledové království 2 72 dílků

Sestavte si originální kouli z puzzlí s motivy populární Disney pohádky Ledové království 2! Dílky jsou ohebné, snadno zahnutelné a hladce do sebe zapadají. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

můžete mít DNES

Od MALL
Ravensburger 3D Puzzle 112364 Srdce Disney Ledové království 2 54 dílků Ravensburger 3D Puzzle 112364 Srdce Disney Ledové království 2 54 dílků
Ravensburger 3D Puzzle 112364 Srdce Disney Ledové království 2 54 dílků

Sestavte si originální a praktickou šperkovnici ve tvaru srdce s motivem populární Disney pohádky Ledové království 2! Dílky puzzle jsou ohebné, snadno zahnutelné a hladce do sebe zapadají. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

můžete mít DNES

Od MALL
Ravensburger 3D Puzzle 121212 Kecka Disney Ledové království 2 108 dílků Ravensburger 3D Puzzle 121212 Kecka Disney Ledové království 2 108 dílků
Ravensburger 3D Puzzle 121212 Kecka Disney Ledové království 2 108 dílků

Sestavte si originální a praktickou trojrozměrnou kecku s motivem populární Disney pohádky Ledové království 2! Dílky jsou ohebné, snadno zahnutelné a hladce do sebe zapadají. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

můžete mít DNES

Od MALL
Ravensburger Ledové království 3x49 dílků Ravensburger 3D Puzzle 121212 Kecka Disney Ledové království 2 108 dílků
Ravensburger Ledové království 3x49 dílků

Malované puzzle s motivem hlavních hrdinů animované pohádky Ledové království. Na třech obrázcích najdou malý fanoušci této pohádky své oblíbené postavy.

můžete mít DNES

Od MALL
Ravensburger Puzzle 050116 Disney Ledové království 2 3x49 dílků Ravensburger 3D Puzzle 121212 Kecka Disney Ledové království 2 108 dílků
Ravensburger Puzzle 050116 Disney Ledové království 2 3x49 dílků

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem Disney Ledové království 2! Puzzle obsahují tři obrázky, přičemž se každý z nich skládá z 49 kousků puzzlí. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

můžete mít DNES

Od MALL
Ravensburger Puzzle 128655 Disney Ledové království 2 200 dílků LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství
Ravensburger Puzzle 128655 Disney Ledové království 2 200 dílků + DÁREK LEGO DOTS 41918 Náramky dobrodružství

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem Disney Ledové království 2 od společnosti Ravensburger! Puzzle obsahují 200 dílků. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino FROZEN: Člověče nezlob se a magický les LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství
Dino FROZEN: Člověče nezlob se a magický les + DÁREK LEGO DOTS 41918 Náramky dobrodružství

Soubor dvou her v licenci Frozen. Klasické člověče nezlob se a Magický les. Zachrání se naši oblíbení hrdinové z kouzelného lesa, jen když utečete společně, máte šanci vyhrát. Cíl je podobný jako u člobrda, dostat své figurky do cíle.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství + DÁREK LEGO DOTS 41918 Náramky dobrodružství

Objevte knihu ukrývající mikrosvět plný zábavy! Vydejte se daleko za hranice království Arendelle do kouzelného lesa s Disney postavou Elsou. Čeká tam na vás Nokk, tajemný vodní duch, který se svými schopnostmi vyrovná Else. Když je zrovna zamrzlý, rád vozí Elsu na svém hřbetu severskou krajinou. Ale opatrně – průzkum Severu vyžaduje odvahu a pomoc přátel.

můžete mít DNES

Od MALL