CZ 2019-02-SG-AutoMoto


Plyšové hračky

Vybrali jsme pro vás

Nejprodávanější

Albi Hřejivý slon

Albi Hřejivý slon

Hodnocení: 4,5
449 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!


Novinky

Plyšové hračky

Plyšáků není nikdy dost, alespoň to si myslí děti. Až budou příště žadonit o další přírůstek do své plyšové rodiny, zabruste na MALL.CZ a vyberte toho pravého.

Pro děti máme klasické cpané plyšové hračky, kde najdete oblíbeného krtečka, včelku Máju, medvídky, které prostě musíte potulit, postavy z večerníčků a Disneyovek, postavy ze Star Wars, čivavy s vlastní taškou na přenášení, nebo plyšáky, které využijete i jako polštář nebo podsedák.

Kdo hledá u hraček interaktivitu, najde super plyšáky, které mluví, chodí, hopsají a blikají v sekci elektronických interaktivních hraček. Čeká tam na vás učenlivý Furby, pohybujícící se zvířátka a další hrdiny ze svých oblíbených pohádek a filmů.

Doslova k pomuchlování jsou hřejiví plyšáci, které nahřejete v mikrovlnce a můžete se s nimi pak tulit, nebo přiložit dítěti třeba na bolavé bříško. Plyšáka můžete i posadit na topení a někteří začnou vydávat příjemnou vůni. A až přijde léto, plyšáka můžete i nachladit v mrazáku.

Stavíte plyšovou divadelní společnost? Pozvěte k sobě domů plyšové maňásky, se kterými bude radost trénovat na první představení.

V nabídce máme i polštářky s pohádkovými motivy nebo další plyšové drobnosti, jako jsou klíčenky a bačkůrky s populárními postavičkami.

Vyberte toho nej plyšáky podle věku dítěte, velikosti nebo třeba podle vaší oblíbené pohádky.

_____

^ Zpátky nahoru