Pokáč: Antarktida - CD

Pokáč: Antarktida - CD

Hodnocení: 5
349 Kč

Písničky na album Antarktida Pokáč napsal během let 2019 a 2020, což pro něj dle jeho vlastních slov byly poměrně zásadní roky.

Nohavica Jaromír: Máma mi na krk dala klíč - CD
299 Kč

V patnácti autorských písních nabízí ostravský bard silné melodie a ještě silnější texty za doprovodu pouhé akustické kytary a foukací harmoniky, čímž se symbolicky vrací velkým obloukem ke svým folkovým začátkům.

Mišík Vladimír: Jednou tě potkám (2x LP + CD) - LP
549 Kč

Životní zpověď se otevřeně prolíná novým sólovým albem Vladimíra Mišíka. Album obsahuje 14 písní, které vznikly ve spolupráci s muzikanty Blue Shadows producenta Petra Ostrouchova

Pokáč: Úplně levej - CD

Pokáč: Úplně levej - CD

Hodnocení: 4,7
329 Kč

Druhé album pojmenoval Pokáč podle jedné z písní, která – jak sám přiznává – svým názvem „poměrně přesně popisuje“ jeho manuální zručnost. Z celkového počtu 14 písniček je pět již dobře známých díky vtipným videoklipům, které písničkář zveřejnil na YouTube.

Mirai: Konnichiwa - CD
349 Kč

První tři roky působení kapely Mirai byly završeny debutovou deskou Konnichiwa. Pyšní se především zvukovou různorodostí a písněmi, které ve výsledku posluchačům nabídnou pestrý hudební zážitek.

Queen: Greatest Hits II. (2x LP) - LP
1 069 Kč

Legendární britská kapela Queen k 40. výročí své existence nadělila sobě i svým fanouškům remasterované verze všech svých alb. Užijte si to nejlepší z repertoáru legendární kapely Queen! Nejslavnější hity, největší pecky, legendy… Již podruhé! Vychutnejte si klasiku v prvotřídní kvalitě.

Nejlepší pohádky před usnutím - CD
199 Kč

Kombinaci milých, vlídných hlasů, krásné hudby a mistrovské interpretace oblíbených, milovaných pohádek, to vše obsahuje tento komplet. Jeho název není nadsazený, protože jde skutečně o ty nejlepší pohádky…

Nirvana: Nevermind (Reedice) - LP
839 Kč

Když v roce 1991 vydala skupina Nirvana své album Nevermind, nikdo netušil, že se stane jedním z ikonických alb celé historie rock ,n' rollu, a zároveň i jedním z nejkontroverznějších.

Žbirka Miroslav Meky: miro (2x CD) - CD
369 Kč

„miro“ – tak se jmenuje dvoj-CD, které Miro Žbirka nahrál celé ve studiích Abbey Road. Všechny písně napsal Miro sám. Anglických textů se ujal dvorní textař kapely Cream, beatnik a poeta Pete Brown, na slovenské části alba si napsal texty Miro Žbirka sám.

Höger Karel: Nejlepší pohádky - CD
199 Kč

Karel Höger patří k vypravěčům, jejichž přednes i repertoár mají děti rády a s novými generacemi posluchačů se ho stále znovu dožadují. Titul totiž vznikl na přání kupujících, toužících mít krásné Högerovy pohádky shromážděny na jednom CD.

Kocourek Modroočko - CD

Kocourek Modroočko - CD

Hodnocení: 4
105 Kč

Nové zpracování klasické české pohádky s plejádou hereckých a pěveckých hvězd ve zcela netradičních rolích. Pohádka je vyšperkována písničkami Marka Ebena.

Nej písničky pro děti všech dob (2x CD) - CD
159 Kč

Výběr nejznámějších a nejoblíbenějších hitů z českých pohádek, televizních seriálů a pořadů. Obsahuje pouze originální nahrávky z filmů jako Ať žijí duchové, S tebou mě baví svět, Páni kluci, Pan Tau, Arabela a další.

Pink Floyd: Dark Side Of The Moon - LP
599 Kč

Koncepční deska původně vydaná v březnu 1973 je komerčně nejúspěšnějším titulem Pink Floyd. Celosvětově se jí prodalo přes 45 milionů kopií. Album, jehož tématem jsou problémy současného světa, je dodnes živé a oslovuje další a další generace posluchačů.