AC/DC: Power Up - CD
399 Kč

Novinka

V pořadí sedmnácté studiové album legendárních AC/DC z roku 2020.

Dusilová Lenka: Řeka - CD
349 Kč

Novinka

Album vzniklo ve spolupráci s producentem PETREM OSTROUCHOVEM, který stojí mimo jiné za úspěšným albem Vladimíra Mišíka „Jednou tě potkám“.

Nohavica Jaromír: Máma mi na krk dala klíč - CD
299 Kč

Novinka

V patnácti autorských písních nabízí ostravský bard silné melodie a ještě silnější texty za doprovodu pouhé akustické kytary a foukací harmoniky, čímž se symbolicky vrací velkým obloukem ke svým folkovým začátkům.

Springsteen Bruce: Letter To You - CD
399 Kč

Novinka

Dvanácté studiové album z roku 2020 je plné srdečních záležitostí s jasně rozpoznatelným umělcovým hudebním stylem.

Dasha: Dasha Symphony - CD
329 Kč

Album Symphony obsahuje světové hity nedávné, ale i ze vzdálenější minulosti, zazpívané mimořádně důstojně.

Deep Purple: Whoosh - CD

Deep Purple: Whoosh - CD

Hodnocení: 4
399 Kč

Jednadvacáté řadové album legendárních „Párplů“ z roku 2020.

Nová Lenka: Dopisy - CD
349 Kč

Album Lenky Nové bylo inspirováno skutečnými dopisy, které sbírala od svých fanoušků tři roky. Záměrem bylo vetknout písním autenticitu, intimitu a najít osobní příběhy, které skutečně někdo prožil.

Harlej: Smutku dávám sbohem - CD
299 Kč

Třinácté řadové album skupiny Harlej přichází téměř přesně tři roky po předchozí úspěšné albové nahrávce Hodný holky zlý kluky chtěj. Obsahuje 11 původních písní, většinou od kapelníka Tondy Rauera.

Vánoční hvězdy - CD

Vánoční hvězdy - CD

Hodnocení: 5
199 Kč

Kompilace vánočních písní, která samozřejmě obsahuje i osvědčenou klasiku v podání Karla Gotta, Janka Ledeckého nebo Heleny Vondráčkové.

Dyk Vojtěch: D.Y.K. - LP
499 Kč

Vojtěch Dyk nahrál v New Yorku sólové album D.Y.K. Obklopil se špičkovými hudebníky v čele s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem a s prvotřídními hudebníky a muzikantskou svobodou v zádech vzniklo nové album D.Y.K. zpěváka Vojtěcha Dyka.

Mirai: Arigato - CD
399 Kč

V pořadí druhé album skupiny Mirai s názvem ARIGATO obsahuje také již vydané hity Otchi a Hometown.

Pokáč: Úplně levej - CD

Pokáč: Úplně levej - CD

Hodnocení: 4,7
329 Kč

Druhé album pojmenoval Pokáč podle jedné z písní, která – jak sám přiznává – svým názvem „poměrně přesně popisuje“ jeho manuální zručnost. Z celkového počtu 14 písniček je pět již dobře známých díky vtipným videoklipům, které písničkář zveřejnil na YouTube.

Gott Karel: Ta pravá - LP
459 Kč 404 Kč

Akce

„Ta pravá může být žena, láska, píseň, chvíle, doba, nálada i deska…,“ vzkazuje posluchačům Karel Gott. Tucet písniček na albu je mixem popové klasiky a standardů, které chtěl natočit již dříve, v průběhu let na ně nezapomínal a nyní pro ně přišel ten správný čas.

Veselé dětské písničky (2x CD) - CD
299 Kč 263 Kč

Akce

Nejznámější písničky českých skladatelů a textařů pro děti i jejich rodiče! Jedná se o skladby prověřené již třemi generacemi posluchačů, které nesmí chybět na žádné dětské oslavě. Zazpívat by si je měl umět každý, kdo byl někdy „dítě školou povinné“.

Gott Karel: Vánoce ve zlaté Praze - CD
249 Kč 219 Kč

Akce

Nahrávka Karla Gotta z roku 1969 patří mezi legendární. Skvěle vybraný repertoár představuje dvanáct skladeb, od českých a jiných lidových až po díla ikon vážné hudby, chybět nemůže ani Tichá noc…

To nejlepší pro malé i velké posluchače - CD
199 Kč 175 Kč

Akce

Výběr toho nejlepšího z nahrávek pro malé posluchače, který zaujme celou rodinu! Sedm rozmanitých příběhů se známými hrdiny dětských knížek českých autorů. Čtyřlístek, Maxipes Fík, Mach a Šebestová, Spejbl a Hurvínek, Broučci a s nimi postavičky z Krkonošských pohádek a Pohádek o mašinkách.

100 nejznámějších dětských písniček (2x CD) - CD
299 Kč 263 Kč

Akce

Velký zpěvník nejznámějších dětských písniček pro každou rodinu! České národní písničky, popěvky, ukolébavky a koledy v hudebním provedení přístupném nejširšímu okruhu posluchačů.

Nejlepší pohádky před usnutím - CD
199 Kč 175 Kč

Akce

Kombinaci milých, vlídných hlasů, krásné hudby a mistrovské interpretace oblíbených, milovaných pohádek, to vše obsahuje tento komplet. Jeho název není nadsazený, protože jde skutečně o ty nejlepší pohádky…

Hrzánová Bára: Logopedické pohádky (3x CD) - CD
349 Kč 307 Kč

Akce

Autorky této audioknihy jsou klinické logopedky. Na základě zkušeností z praxe své poradny vytvořily již řadu pomůcek k procvičování správné výslovnosti – pexesa, říkanky a především tyto pohádky.

Dvořák Josef: Maxipes Fík komplet (3x CD) - CD
299 Kč 263 Kč

Akce

Zvukové verze animovaného seriálu Maxipes Fík, který si získal nesmírnou oblibu u dětského publika, vznikaly v osmdesátých letech, brzy po uvedení první série tohoto slavného Večerníčku.

Písničky z Večerníčků (2x CD) - CD
249 Kč 219 Kč

Akce

Znělky a písničky ze 40 Večerníčků… V jednom kompletu zde malí i velcí najdou všechno to, co se každému jako první z Večerníčků vybaví: hudba a písničky.

AC/DC: Power Up - LP
599 Kč

V pořadí sedmnácté studiové album legendárních AC/DC z roku 2020.

Höger Karel: Nejlepší pohádky - CD
199 Kč 175 Kč

Akce

Karel Höger patří k vypravěčům, jejichž přednes i repertoár mají děti rády a s novými generacemi posluchačů se ho stále znovu dožadují. Titul totiž vznikl na přání kupujících, toužících mít krásné Högerovy pohádky shromážděny na jednom CD.

Kocourek Modroočko - CD

Kocourek Modroočko - CD

Hodnocení: 5
99 Kč

Nové zpracování klasické české pohádky s plejádou hereckých a pěveckých hvězd ve zcela netradičních rolích. Pohádka je vyšperkována písničkami Marka Ebena.

Nej písničky pro děti všech dob (2x CD) - CD
149 Kč

Výběr nejznámějších a nejoblíbenějších hitů z českých pohádek, televizních seriálů a pořadů. Obsahuje pouze originální nahrávky z filmů jako Ať žijí duchové, S tebou mě baví svět, Páni kluci, Pan Tau, Arabela a další.

Pink Floyd: Dark Side Of The Moon - LP
599 Kč

Koncepční deska původně vydaná v březnu 1973 je komerčně nejúspěšnějším titulem Pink Floyd. Celosvětově se jí prodalo přes 45 milionů kopií. Album, jehož tématem jsou problémy současného světa, je dodnes živé a oslovuje další a další generace posluchačů.

Pohádky o mašinkách - CD
99 Kč

Deset krásných televizních večerníčků o neposlušné mašince, panu hlavnímu železničáři, a také o kouzelníku Zababovi… Vypravuje osobitým a neopakovatelným způsobem Vladimír Ráž.