Mišík Vladimír: Jednou tě potkám - CD
349 Kč

Životní zpověď se otevřeně prolíná novým sólovým albem Vladimíra Mišíka. Album obsahuje 14 písní, které vznikly ve spolupráci s muzikanty Blue Shadows producenta Petra Ostrouchova

50 nejznámějších českých pohádek - MP3-CD
249 Kč

České národní pohádky v provedení přístupném nejširšímu okruhu posluchačů. Známí herci, klasické pohádky Boženy Němcové, Karla Jaromíra Erbena a dalších autorů, hudební doprovod, kvalitní nahrávky.

Sheen Viktor: Černobílej svět - CD
299 Kč

Jedno ze zásadních alb na české hiphopové scény. Viktor Sheen na něm dělal s mnoha hosty, mezi nimiž jsou například hlavní postavy labelu Milion+ jako Yzomandias, Nik Tendo nebo Hasan.

Jelen: Půlnoční vlak Michala Tučného - CD
349 Kč

Album Půlnoční vlak Michala Tučného přináší dvanáct skladeb Michala Tučného, které s pokorou a hudební invencí sobě vlastní interpretuje hudební skupina Jelen.

Ztracený Marek: Vlastní svět - CD
329 Kč

Současný poprock a album nabité hity! V pořadí páté album nabídne 11 písní, silné a vyrovnané skladby, které dokazují Markovy autorské kvality.

Mišík Vladimír: Životní režim / Bigbít 1976-2010 - CD-24%
349 Kč 262 Kč

Akce

Druhý díl best of kompilace, potěcha pro ucho i oko! Po výborně přijaté kolekci balad (CD Královský večer, 2014) přichází na řadu sestava songů různorodě svižných. Nečekejte však obyčejný výběr bez ladu a skladu. Zpěvák, autor a kytarista v jedné osobě Vladimír Mišík totiž vybral písně a sestavil je

Bílé Vánoce - CD
99 Kč

20 pohodových vánočních písniček v podání legend české hudební scény.

Nej písničky pro děti všech dob (2x CD) - CD
149 Kč

Výběr nejznámějších a nejoblíbenějších hitů z českých pohádek, televizních seriálů a pořadů. Obsahuje pouze originální nahrávky z filmů jako Ať žijí duchové, S tebou mě baví svět, Páni kluci, Pan Tau, Arabela a další.

Beatles: Abbey Road - CD

Beatles: Abbey Road - CD

Hodnocení: 3
299 Kč

Reedice slavného alba Abbey Road legendárních The Beatles. Nejde o poslední album kapely, neboť o rok později vyšla ještě deska Let It Be, ale jedná se o poslední album, na kterém ještě spolupracovali všichni členové kapely – John Lennon, Ringo Starr, Paul McCartney a George Harrison – společně.

Beatles: U.S. Albums (13x CD - Limited Edition) - CD
4 399 Kč 3 999 Kč

Akce

K 50. výročí legendárního prvního amerického vystoupení The Beatles po USA byl v roce 2014 vydán speciální box s třinácti CD, který mapuje první veleúspěšné americké období The Beatles.

Gott Karel: 40 Slavíků (2x CD) - CD
299 Kč

Tato kompilace dokládá na čtyřiceti příkladech, proč Karel Gott získal čtyři desítky ocenění Zlatý či Český slavík. Všechny songy jsou v originálních verzích, tedy s vůní doby vzniku.

Gott Karel: Ta pravá - CD
349 Kč

„Ta pravá může být žena, láska, píseň, chvíle, doba, nálada i deska…,“ vzkazuje posluchačům Karel Gott. Tucet písniček na albu je mixem popové klasiky a standardů, které chtěl natočit již dříve, v průběhu let na ně nezapomínal a nyní pro ně přišel ten správný čas.

Komplet Šimek + Nárožný + Sobota (10x CD) - CD
999 Kč

Miloslav Šimek se po smrti Jiřího Grossmanna rozhodl pokračovat dál v divadelní činnosti a hledal nového jevištního partnera. Od roku 1972 tvořil komickou dvojici s Luďkem Sobotou, a následně trojici s Petrem Nárožný…

Kryl Karel: Bratříčku, zavírej vrátka - CD-24%
249 Kč 187 Kč

Akce

Bratříčku, zavírej vrátka je jméno první LP desky Karla Kryla z roku 1969, která se stala kultem. Každý z těch názvů písní evokuje příběh, vzpomínku, zpívání doma, u táboráku, na vodě, kdekoli tam, kde poblíž nebyl fízl…

Kryl Karel: To nejlepší - CD-24%
249 Kč 187 Kč

Akce

Krylovy nejoblíbenější písně na unikátním výběru! Jde celkem o 24 písní, evokujících nejsilnější a navždy nezapomenutelné momenty.

Orchestr Václava Hybše: 60 let Orchestru Václava Hybše (2x CD) - CD
299 Kč

Novinka

Žijeme v době, kdy je za legendu označován kdekdo. Jinak řečeno, slůvko „legenda“ se silně nadužívá, ale jsou výjimky, kde stále ještě neztrácí svůj původní význam a platí beze zbytku. Takovou legendou je nepochybně dirigent, aranžér, trumpetista a občasný skladatel Václav Hybš.

Pražský výběr: Straka v hrsti - CD-24%
249 Kč 187 Kč

Akce

Zvukově remasterovaná reedice kultovního českého rockového alba legendárního Pražského výběru! Straka v hrsti se stala dokladem velkého talentu hudebníků a stupidity komunistického systému.

Velká audiokniha pohádek (7x CD) - CD
699 Kč

Album nabízí devětačtyřicet převážně českých klasických pohádek v interpretaci předních osobností naší divadelní scény. Z velkolepé nabídky si jistě vyberou posluchači malí, ale i jejich rodiče, a možná i babičky a dědové!