L’ORÉAL PARIS Omlazující krém Revitalift Laser X3 50 ml-20%
335 Kč 268 Kč

Akce

Pleťový krém Revitalift Laser X3 sice není laserové ošetření, ale svými účinky ve vyhlazení vrásek se k němu dokáže přiblížit. Krém efektivně vyhlazuje vrásky, navrací pleti pružnost a sjednocuje její tón. Přináší viditelné výsledky již po 4 týdnech! Vhodné pro věkovou kategorii od 40 do 60 let.

L’ORÉAL PARIS Omlazující noční krém Revitalift Laser X3 Night 50 ml-20%
335 Kč 268 Kč

Akce

Noční krém Revitalift Laser X3 sice není laserové ošetření, ale svými účinky ve vyhlazení vrásek se k němu dokáže přiblížit. Krém efektivně vyhlazuje vrásky, navrací pleti pružnost a sjednocuje její tón. Přináší viditelné výsledky již po 4 týdnech! Vhodné pro věkovou kategorii od 40 do 60 let.

RYOR Kyselina hyaluronová - gel 30 ml
149 Kč 134 Kč

Kyselina hyaluronová – gel je jemné, dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem oblíbené kyseliny hyaluronové, která zajišťuje intenzivní hydrataci a postupnou redukci drobných vrásek. Pleť po aplikaci bude pevná, svěží a rozjasněná. .

Bione Cosmetics Pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou Hyaluron Life 40 ml
145 Kč 119 Kč

Pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou Hyaluron Life je luxusní pleťové sérum, které je doporučeno pro smíšenou až mastnou pleť k hydrataci, výživě a ochraně na celý den, se sníženým obsahem tukových složek, se zvýšeným obsahem nízkomolekulární a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové pro hloubkové

Collamedic Kolagenové kapsle s kyselinou hyaluronovou 120 kapslí
890 Kč

Bioaktivní mořský kolagen Collamedic = 100% čistota z Norska s nejvyšším obsahem kolagenu na trhu! Nejsilnější dávka bioaktivního mořského kolagenu je tu. Sérum je unikátní kombinací mořského kolagenu, kyseliny hyaluronové a dalších prémiových aktivních látek.

Collamedic Kolagenové sérum 50 ml
890 Kč

Bioaktivní mořský kolagen Collamedic = 100% čistota z Norska s nejvyšším obsahem kolagenu na trhu! Nejsilnější dávka bioaktivního mořského kolagenu je tu. Sérum je unikátní kombinací mořského kolagenu, kyseliny hyaluronové a dalších prémiových aktivních látek.

Essenté Set pro viditelné vyhlazení vrásek
2 450 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obsahuje:

Aktivní liftingový krém (Lift Active cream) 50 ml Expres krém proti vráskám (Anti-Wrickle Cream) 50 ml Intenzivní zpevňující booster (Intense Lift & Repair Booster) 50 ml .

FytofontanaStemCells Dárková sada Hyaluron 1+1
769 Kč

Sada obsahuje:

Pigment Emulsion – Emulze s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace SPF 25 30 ml Pure Eye – Dvoufázový odličovač očních partií s kmenovými buňkami 125 ml .

FytofontanaStemCells Dárková sada Stem Cells Pigment
1 659 Kč 1 499 Kč

Dárková sada obsahuje:

pigment Emulsion – Emulze s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace SPF 25 30 ml, pigment Serum – Sérum s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace 30 ml, pure Pigment – Dvoufázový roztok s kmenovými buňkami na depigmentaci 125 ml. .