L’ORÉAL PARIS Omlazující krém Revitalift Laser X3 50 ml
319 Kč

Pleťový krém Revitalift Laser X3 sice není laserové ošetření, ale svými účinky ve vyhlazení vrásek se k němu dokáže přiblížit. Krém efektivně vyhlazuje vrásky, navrací pleti pružnost a sjednocuje její tón. Přináší viditelné výsledky již po 4 týdnech! Vhodné pro věkovou kategorii od 40 do 60 let.


L’ORÉAL PARIS Omlazující noční krém Revitalift Laser X3 Night 50 ml
319 Kč

Noční krém Revitalift Laser X3 sice není laserové ošetření, ale svými účinky ve vyhlazení vrásek se k němu dokáže přiblížit. Krém efektivně vyhlazuje vrásky, navrací pleti pružnost a sjednocuje její tón. Přináší viditelné výsledky již po 4 týdnech! Vhodné pro věkovou kategorii od 40 do 60 let.


Avéne Dárková sada pleťové péče PhysioLift
859 Kč

Sada obsahuje:

Vyhlazující a regenerační noční balzám na hluboké vrásky PhysioLift (Smoothing Regenerating Night Balm) 30 ml Oční krém proti vráskám a stárnutí pleti PhysioLift (Wrinkles, Puffiness, Dark Circles) 15 ml

 .


Avéne Noční krém pro precizní výplň vrásek PhysioLift (Wrinkle Filler) 15 ml
809 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Noční krém svým složením účinně vyplňuje jemné vrásky, ale i hluboké rýhy na čele nebo kolem kontury rtů. Účinně působí proti stárnutí pleti, dodává jemnost a jas. Obličejové kontury jsou vyplněné a díky tomu budete vypadat mladší. Vhodné i pro citlivou pleť.


Bione Cosmetics Pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou Hyaluron Life 40 ml
145 Kč

Pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou Hyaluron Life je luxusní pleťové sérum, které je doporučeno pro smíšenou až mastnou pleť k hydrataci, výživě a ochraně na celý den, se sníženým obsahem tukových složek, se zvýšeným obsahem nízkomolekulární a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové pro hloubkové


Clarins Dárková sada hydratační péče (Hydration Is Back)
1 320 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada obsahuje:

Jemný hydratační krém Hydra Essentiel (Silky Cream) 50 ml Hydratační maska SOS Hydra (Refreshing Hydration Mask) 15 ml Jemný exfoliační pleťový krém s mikročásticemi (Gentle Refiner Exfoliating Cream With Microbeads) 15 ml Kosmetická taška .


Clarins Dárková sada pro ženy Trousse Maternité-29%
1 699 Kč

1 199 Kč

Akce

Sada obsahuje:

Tělový krém proti striím (Stretch Mark Minimizer) 200 ml Tělový olej (Tonic Body Treatment Oil) 100 ml Jemný hydratační krém Hydra Essentiel (Silky Cream) 15 ml Lesk na rty Instant Light (Natural Lip Perfector) 5 ml .