10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Náš tip - hračky

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ravensburger Minecraft Granna Příšerky ze skříně
Ravensburger Minecraft

Strategická stolní hra pro všechny fanoušky Minecraftu. Zábavná hra, která bude bavit i ty, kteří klasický Minecraft nehrají. Proveďte jednu z pěti možných akcí, sbírejte suroviny, budujte a bojujte s monstry. Kdo má na konci hry největší hodnocení, vyhrává.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
ADC Blackfire Dobble Granna Příšerky ze skříně
ADC Blackfire Dobble

Skvělá rodinná hra 5 v 1. Máte rychlost, postřeh a reflexy? Dobble to je 50 různých symbolů na 55 kartách. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry. Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Hračka roku 2013 v kategorii Hry, puzzle, karty.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Příšerky ze skříně Granna Příšerky ze skříně
Granna Příšerky ze skříně

Příšerky ze skříně je nová strašidelně dětská hra. Večer vypadá svět úplně jinak. Na zdech se objevují tajemné stíny, pod postelí číhají strašidla a příšerky… Hra byla nominovaná na HRU ROKU v kategorii dětských her.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Hasbro Twister Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová
Hasbro Twister

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

můžete mít DNES

Od MALL
Mindok Krycí jména Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová
Mindok Krycí jména

Opravdový profesionál nikdy nekontaktuje nájemného vraha. Krycí jména je skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy. Týmy spolu soupeří o prvenství v úspěšném kontaktování všech svých agentů. Tato Česká společenská hra získala herního Oskara!

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová
Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová

Legendární plastová Tatra 148 známá mezi dětmi i rodiči. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Nové zpracování s inovacemi, avšak stejně kvalitní jako tenkrát.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lamps Medvěd velký 100 cm plyš Peg Perego John Deere Ground Force traktor s vlečkou zelený
Lamps Medvěd velký 100 cm plyš

Úžasný plyšový medvěd je velmi příjemný na dotyk a je vhodný pro děti od narození. Je vyroben z měkkého a jemného plyše. Slouží jako mazlík, hračka a nebo jako krásný a typický doplněk do dětského pokoje.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Peg Perego John Deere Ground Force traktor s vlečkou zelený Peg Perego John Deere Ground Force traktor s vlečkou zelený
Peg Perego John Deere Ground Force traktor s vlečkou zelený

Jednomístný dvourychlostní traktor se zpátečkou a přívěsem. Vybaven baterií, nabíječkou a FM rádiem. Vhodný pro provoz na zpevněné i travnaté povrchy, ovládá se sešlápnutím pedálu plynu, uvolněním pedálu se brzdí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Desítka Peg Perego John Deere Ground Force traktor s vlečkou zelený
Mindok Desítka

V rodinné hře Desítka hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat? Ve hře je 200 okruhů, 2000 otázek a 2000 možných odpovědí. To vše v kompaktním balení zvaném smartbox s počítadly bodů a žetony odpovědí.

můžete mít DNES

Od MALL
Mindok SMART IQ Puzzle Pro Mindok SMART IQ Puzzle Pro
Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Nová hra IQ Puzzle Pro z řady Smart Games obsahuje 120 rébusů. Horní část krabičky obsahuje jednu herní desku pro 2D rébusy a speciální desku pro 3D rébusy – pyramidu. Spodní část krabičky přináší další tvar desky pro 2D rébusy. A to vše v malé kompaktní krabičce, ideální na cesty!

můžete mít DNES

Od MALL
Piatnik Activity Original Mindok SMART IQ Puzzle Pro
Piatnik Activity Original

Activity Original je zábavná multigenerační společenská hra pro celou rodinu – nová verze s více pojmy. Chcete-li popojít figurkou po herním plánu, musíte spoluhráčům do časového limitu sdělit pojem, který jste si vytáhli na kartičce. Máte ale vždy stanoven i způsob, jakým musíte onen pojem sdělit – kresbou, pantomimou nebo opisem jinými slovy tak, aby je spoluhráči poznali.

Hra obsadila 1. místo v soutěži Hračka roku 2011.

můžete mít DNES

Od MALL
Albi Catan - základní hra Mindok SMART IQ Puzzle Pro
Albi Catan - základní hra

Strategická stolní hra Osadníci z Katanu patří mezi nejoblíbenější moderní deskovou hru na trhu. Základní hra, ke které lze dokoupit rozšíření. Přenesli jste se do doby objevitelských cest.

můžete mít DNES

Od MALL