155 produktů

Doodlebone Obojek Army
299 Kč

225 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obojek pro psy Doodlebone Army s atraktivním maskáčovým vzorem.


Beaphar Gel zubní s aplikátorem 100ml
209 Kč

172 Kč

Novinka

Gel na zuby s játrovou příchutí zanechává svěží dech a čisté zuby. Psům a kočkám se po použití přípravku přestane usazovat na zubech plak a předejde se tak vzniku zubního kamene. Beaphar Gel zubní s aplikátorem 100ml nanášejte od zadních zubů po přední.


Beaphar Šampon antiparazitní Flea 200ml
229 Kč

193 Kč

Novinka

Šampon pro psy zbavuje psí srst blech. Přípravek stačí naředit a hned je možné ho aplikovat na mokrou srst. Lze ho používat již od 6. měsíce věku psa. Beaphar Šampon antiparazitní Flea 200ml obsahuje 0,2% účinné látky perrmethrin.


Beaphar Šampon FR pro štěňata 250ml
239 Kč

159 Kč

Novinka

Krémový šampon pro štěňata s citlivou pokožkou jemně čistí srst a stará se o její lesklost a snadné rozčesání. Výtažky z heřmánku, bavlníku a pomerančového květu zanechávájí srst vonící a měkkou. Beaphar Šampon FR pro štěňata 250ml je vyvinutý veterináři.


Beaphar Sprej pro svěží dech Fresh Breath 150ml
239 Kč

Novinka

Sprej pro svěží dech je vhodný pro kočky i psy, pečuje o jejich zuby, dásně a odstraňuje zbytky potravy. Účinně bojuje proti vzniku zubního kamene a ničí bakterie způsobující zubní plak. Beaphar Sprej pro svěží dech Fresh Breath 150ml nevyžaduje použití kartáčku na zuby.


Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem tmavě modrý
349 Kč

258 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelíšek pro psy s voděodolným povrchem je praktický a pohodlný díky svým polyesterovým měkkým vláknům. Nezachytává chlupy a udržba je tak velmi snadná. Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem tmavě modrý má snímací potah, který je možné prát v pračce.


DOG trace DOG GPS X30
14 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vyhledávací zařízení, které je vybaveno nejmodernější technologií s vysokou citlivostí GPS, vám umožňuje lokalizovat až 13 zařízení na vzdálenost více než 20km v závislosti na terénu. Tento model neobsahuje výcvikový modul (možnost vysílání korekčních impulsů do obojku).


Doodlebone Vodítko Black
249 Kč
245 Kč

Novinka

Nylonové vodítko pro psy s měkčenou rukojetí v černé barvě. Délka 130 cm.


Doodlebone Vodítko Pink
249 Kč
246 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nylonové vodítko pro psy s měkčenou rukojetí v růžové barvě. Délka 130 cm.


Doodlebone Vodítko Purple
249 Kč
245 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nylonové vodítko pro psy s měkčenou rukojetí ve fialové barvě. Délka 130 cm.


Nutrihorse Adult Grain Free 15 kg
532 Kč

Novinka

Müsli s přidaným bojínkem lučním disponuje vysokým obsahem vlákniny. Je vhodné pro koně a poníky, kteří jsou náchylní k obezitě. Rezistence na inzulin zvyšuje riziko laminitidy, které se tato směs snaží redukovat. Nutrihorse Adult Grain Free 15 kg má snížený obsah škrobu a cukrů.


Nutrihorse Breeder 15 kg
578 Kč

Novinka

Müsli je vhodné především pro březí a kojící klisny. Zajišťuje maximální produkci mléka a odpovídající růst plodu. Nutrihorse Breeder 15 kg může být podáváno i právě narozeným hříbatům, která jsou již na toto krmivo zvyklá od matky.


Nutrihorse Classic 15 kg
468 Kč

Novinka

Müsli pro koně disponuje vyváženým obsahem minerálních látek, stopových prvků a vitamínů. Je vhodné pro poníky, koně v rekonvalescenci a do lehké zátěže. Nutrihorse Classic 15 kg udržuje koně v požadovaném zdravotním stavu a dobré kondici.


Nutrihorse Herbs 12,5 kg
642 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Bylinné müsli obsahuje velké množství rostlin, které podporují dýchání. Posiluje přirozenou obranyschopnost, má pozitivní vliv na průdušky a uvolnění hlenů. Nutrihorse Herbs 12,5 kg je možné zalít horkou vodou, zvýší se tak účinek.


Nutrihorse Hobby 20 kg pellets
520 Kč

Novinka

Základní granule s nižším obsahem energie disponuje vyváženým obsahem minerálních látek, stopových prvků a vitamínů. Je vhodné pro poníky, koně v rekonvalescenci a do lehké zátěže. Nutrihorse Hobby 20 kg pellets mají zvýšený obsah vlákniny pro dobré trávení.


Nutrihorse Mash 12,5 kg
450 Kč

Novinka

Teplé doplňkové krmivo je vhodné pro koně po nemoci či sportovní koně po náročném tréninku. Obsahuje směs bylin, pšeničné otruby a lněné semínko, které zajišťuje lesklou srst. Podporuje dobré trávení a zdravou funkci střev. Nutrihorse Mash 12,5 kg se snadno připravuje.


Nutrihorse Performance Control 15 kg
557 Kč

Novinka

Kvalitní müsli zajišťuje koním dostatek energie při výkonu. Je vhodné především pro sportovní koně. Obiloviny jsou hydrotermicky ošetřené, což zvyšuje jejich stravitelnost a využitelnost v trávicím traktu. Nutrihorse Performance Control 15 kg je bez ovsa.


Nutrihorse Profi 20 kg pellets
547 Kč

Novinka

Energetické granule jsou správnou volnbou pro sportovní a dostihové koně. Obsahuje vitamín E a selen pro správnou funkci a podporu svalů. Nutrihorse Profi 20 kg pellets mají přidaný extra hořčík, který pomáhá zlepšovat koncentraci.


Nutrihorse Senior 15 kg
540 Kč

Novinka

Müsli pro staré koně obsahuje velké množství antioxidantů, vitamínů C a E, minerálů a stopových látek, které zpomalují příznaky stárnutí. Směs je pro koně dobře stravitelná. Nutrihorse Senior 15 kg je bez ovsa.


Versele Laga Nature Cavia - pro morčata 2,3 kg
342 Kč

Novinka

Krmivo pro morčata s nutraceutiky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs je vhodná pro morčata s nadváhou, starší a málo aktivní morčata. Versele Laga Nature Cavia – pro morčata 2,3 kg neobsahuje lisované pelety a obiloviny.


Versele Laga Nature Cavia - pro morčata 9 kg
1 029 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Krmivo pro morčata s nutraceutiky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs je vhodná pro morčata s nadváhou, starší a málo aktivní morčata. Versele Laga Nature Cavia – pro morčata 9 kg neobsahuje lisované pelety a obiloviny.


Versele Laga Nature Chinchilla - pro činčily 2,3 kg
365 Kč

Novinka

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pro činčily 2,3 kg neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.


Versele Laga Nature Cuni Junior - pro králíky 700 g
123 Kč

99 Kč

Novinka

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky od 6 měsíců věku zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni Junior – pro králíky 700 g je bez lisovaných pelet.


Versele Laga Nature Cuni - pro králíky 2,3 kg
342 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni – pro králíky 2,3 kg je bez lisovaných pelet.


Versele Laga Nature Cuni - pro králíky 700 g
117 Kč

Novinka

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni – pro králíky 700 g je bez lisovaných pelet.


Versele Laga Nature Cuni - pro králíky 9 kg
1 029 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni – pro králíky 9 kg je bez lisovaných pelet.


Versele Laga Nature Degu - pro osmáky degu 2,3 kg
377 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiové krmivo pro osmáky degu podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pro osmáky degu 2,3 kg neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.


Versele Laga Nature Degu - pro osmáky degu 700 g
129 Kč

119 Kč

Novinka

Prémiové krmivo pro osmáky degu podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pro osmáky degu 700 g neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.


Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg
517 Kč

415 Kč

Novinka

Prémiové krmivo pro morčata podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro morčata náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg neobsahuje obilná zrna.


Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg
214 Kč

184 Kč

Novinka

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro činčily náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg neobsahuje obilná zrna.


Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg
214 Kč

181 Kč

Novinka

Prémiová směs je vhodná pro králíky citlivé na určité složky potravy. Vybrané traviny a byliny přispívají optimálnímu trávení a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg je bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.


Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg
517 Kč

404 Kč

Novinka

Prémiová směs je vhodná pro králíky citlivé na určité složky potravy. Vybrané traviny a byliny přispívají optimálnímu trávení a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg je bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.


Versele Laga Nature Gerbil - pro pískomily 700 g
147 Kč

119 Kč

Novinka

Prémiové krmivo pro pískomily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Obsahuje extra cereálie pro zvýšení energie a vitality. Versele Laga Nature Gerbil – pro pískomily 700 g je obohaceno o semínka, sušené ovoce a moučné červy.


Versele Laga Nature Hamster - pro křečky 2,3 kg
381 Kč

339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiové krmivo pro křečky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pro křečky 2,3 kg je obohaceno o oříšky, sušené ovoce a semínka.


Versele Laga Nature Hamster - pro křečky 700 g
130 Kč

113 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prémiové krmivo pro křečky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pro křečky 700 g je obohaceno o oříšky, sušené ovoce a semínka.


Versele Laga Nature Mini Hamster - pro křečíky 400 g
91 Kč

67 Kč

Novinka

Prémiové krmivo pro křečíky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Obsahuje vitamin E, který přispívá k lesklé a zdravé srsti. Versele Laga Nature Mini Hamster – pro křečíky 400 g je obohaceno o oříšky, sušené ovoce a moučné červy.


Versele Laga Nature Snack Berries 85 g
69 Kč

59 Kč

Novinka

Prémiová směs s kousky bobulovin jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Berries 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.


Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g
115 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiová směs s pampeliškou jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro králíky, morčata, činčily a osmáky a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.


Beaphar Šampon FR pro lesklou srst 250ml
254 Kč

Novinka

Šampon pro psy s extrakty z manga a kiwi zanechává srst psů lesklou a zdravou. Mastné kyseliny obsažené v mangu vyživují suchou srst, vitamíny v kiwi mají revitalizační efekt. Beaphar Šampon FR pro lesklou srst 250ml je vyvinutý veterináři.


Beaphar Sprej vyživující srst Macadamia 150 ml
229 Kč

Novinka

Kondicionér pro psy ve spreji s makadamiovým olejem umožňuje snadné rozčesávání srsti o kterou také pečuje a zanechává ji zářivou a lesklou. Beaphar Sprej vyživující srst Macadamia 150ml je vhodný pro krátkosrstá a i dlouhosrstá plemena.


Dog Fantasy Kukaň Basic světle šedá
699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Útulná kukaň pro psy s odnímatelným polštářem je velmi příjemná na dotek a brzy se stane oblíbeným místem vašeho pejska. Měkkost celého přístřešku zajišťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Kukaň Basic sv. šedá je vhodná i do pračky.


Dog Fantasy Pelech ovál origami pes šedý
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelíšek pro psy se vzorem origami má vyjímatelný pratelný polštář, který je prošívaný. Vnitřní výplň je měkká díky obsaženým polyesterovým vláknům a zajišťuje tak maximální pohodlí pro vašeho mazlíčka. Dog Fantasy Pelech ovál origami pes šedý je vhodný pro každého psa.


Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem červený
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pelíšek pro psy s voděodolným povrchem je praktický a pohodlný díky svým polyesterovým měkkým vláknům. Nezachytává chlupy a udržba je tak velmi snadná. Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem červený má snímací potah, který je možné prát v pračce.


Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem tyrkysový
299 Kč

Novinka

Pelíšek pro psy s voděodolným povrchem je praktický a pohodlný díky svým polyesterovým měkkým vláknům. Nezachytává chlupy a udržba je tak velmi snadná. Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem tyrkysový má snímací potah, který je možné prát v pračce.


Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem zelený
299 Kč

220 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pelíšek pro psy s voděodolným povrchem je praktický a pohodlný díky svým polyesterovým měkkým vláknům. Nezachytává chlupy a udržba je tak velmi snadná. Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem zelený má snímací potah, který je možné prát v pračce.


Dog Fantasy Polštář origami pes mix černo-růžový
299 Kč

Novinka

Nadýchaný oválný polštář pro psy jistě zaujme svým designem. Je ozvláštněn netradičními origami vzory, které jsou natištěné na látce. Měkkost zajišťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Polštář origami pes mix černo-růžový je vhodný pro všechny pejsky.


Dog Fantasy Polštář piktogram mix šedý
299 Kč

176 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohodlný prošívaný polštář pro psy má odolný potah se zajímavým vzorem piktogramů. Vnitřní výplň je měkká díky obsaženým polyesterovým vláknům a zajišťuje tak maximální pohodlí pro vašeho mazlíčka. Dog Fantasy Polštář piktogram mix šedý je možné prát v pračce.


Dog Fantasy Sofa etno hnědé
699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pelíšek pro psy z voděodolné látky se stane oblíbeným místem pro odpočinek vašeho mazlíčka. Měkký oboustranný polštář z polyesterového vlákna zajišťuje maximální pohodlí. Dog Fantasy Sofa etno hnědé je vhodné pro každého pejska a je možné jej prát v pračce.