Trixie Postroj bezpeč. do auta
184 Kč

Bezpečnostní postroj je ideálním doplňkem pro psy, které často vozíte autem. Je nastavitelný v oblasti hrudníku a břicha. Trixie Postroj bezpeč. do auta je vyroben z odolného nylonu.

Acana HERITAGE Class. Adult 6 kg
1 112 Kč 912 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompletní krmivo v superprémiové kvalitě pro dospělé psy. Bez obsahu obilovin. Vysoký podíl kvalitního masa a tím i dostatečné množství proteinů. Chutné složení se zastoupením kuřecího, krůtího masa a luštěnin. Acana HERITAGE Class. Adult je k dostání v 6kg balení.

Akinu Jehněčí lupínky s treskou tréninkové pro psy 400 g
199 Kč

Novinka

Pamlsek pro psy v superprémiové kvalitě. S příchutí tresky a jehněčího masa. Určeno pro dospělé psy malých a středních plemen. Lehce stravitelné složení ve formě malých kousků. Fresh zip pro snadné zavírání. Obsah vitamínu B12, omega-3 mastných kyselin pro zdravou srst. Jehněčí lupínky s treskou tréninkové pro psy jsou k dostání v balení po 400 g.

Akinu Lososové kostky tréninkové pro psy 400 g
199 Kč

Novinka

Pamlsek pro psy v superprémiové kvalitě. S příchutí lososího masa. Určeno pro štěňata a dospělé psy malých a středních plemen. Lehce stravitelné složení ve formě malých kostek. Fresh zip pro snadné zavírání. Obsah vitamínů pro správné fungování organismu. Lososové kostky tréninkové pro psy jsou k dostání v balení po 400 g.

Akinu Pelech GOLD 4hran.
949 Kč

Novinka

Pelech pro středně velké až velké psy dle zvolené varianty. Vntřní polštář s oboustranným řešením, kde je jedna strana pokryta Termo vrstvou a druhá pohodlným plyšem. Materiálové složení z polyesteru. Obsažené duté vlákno rychle prosychá a nedrží vlhkost a plísně. Pelech GOLD 4hran je k dostání v hnědém odstínu.

Akinu PREMIUM 3/4 kuřete pro psy 6x800 g
534 Kč 89,00 Kč/ks

Novinka

Superprémiové krmivo v balené konzervě s příchutí kuřecího masa. Vyrobeno z kvalitních surovin pro zajištění dostatečné výživy. Bohaté na vitamíny B6 a fosfor. Grainfree složení bez přítomnosti obilovin. PREMIUM 3/4 kuřete pro psy jsou k dostání ve výhodném balení 6× 800 g.

Akinu PREMIUM Hovězí maso s játry pro psy 6x800 g
774 Kč 129,00 Kč/ks

Novinka

Superprémiové krmivo v balené konzervě s příchutí hovězího masa a jater. Vyrobeno z kvalitních surovin pro zajištění dostatečné výživy. Bohaté na vitamíny. Grainfree složení bez přítomnosti obilovin. PREMIUM Hovězí maso s játry pro psy jsou k dostání ve výhodném balení 6× 800 g.

Akinu PREMIUM Kuřecí prsa pro kočky 8x400 g
709 Kč 88,63 Kč/ks

Novinka

Superprémiové krmivo v balené konzervě s příchutí kuřecího masa. Vyrobeno z kvalitních surovin pro zajištění dostatečné výživy. Bohaté na vitamíny B6 a fosfor. Grainfree složení bez přítomnosti obilovin. PREMIUM Kuřecí prsa pro kočky jsou k dostání ve výhodném balení 8× 400 g.

Akinu PREMIUM Kuřecí prsa pro psy 8x400 g
709 Kč 88,63 Kč/ks

Novinka

Superprémiové krmivo v balené konzervě s příchutí kuřecího masa. Vyrobeno z kvalitních surovin pro zajištění dostatečné výživy. Obsah vitaminu B6, fosforu, selenu. Nízký obsah tuku. Grainfree složení bez přítomnosti obilovin. PREMIUM Kuřecí prsa pro psy jsou k dostání ve výhodném balení 8× 400 g.

Akinu PREMIUM Libové maso pro psy 8x400 g
709 Kč 88,63 Kč/ks

Novinka

Superprémiové krmivo v balené konzervě s příchutí hovězího a vepřového masa. Vyrobeno s kvalitním surovin pro zajištění dostatečné výživy. Bohaté na vitamíny. Nízký obsah tuku. Grainfree složení bez přítomnosti obilovin. PREMIUM Libové maso pro psy jsou k dostání ve výhodném balení 8× 400 g.

BAFPET Kožený postroj JAGO, hnědá
1 280 Kč 1 152 Kč

Novinka

Postroj pro psy z kvalitní hovězí kůže, podšité odolným filcem. Vhodný pro střední a velká plemena. Opatřený svařovaným déčkem, které umožňuje připnutí k vodítku. BAFPET Kožený postroj JAGO se navléká přes hlavu a zapíná v hrudní části. Nastavitelný rozměr v ramenní části. Velmi pohodlné na nošení pro psa.

BAFPET Kšírky popruh JEDNOBAREVNÝ černá
110 Kč 99 Kč

Novinka

Kšíry z pevného popruhu, vhodné pro střední a velká plemena psů. Je možné měnit obvod po obvodu krku, hrudního koše a hrudníku. BAFPET Kšírky popruh JEDNOBAREVNÝ černá jsou vyrobeny z pevně prošitého materiálu. Ideální pro běžné venčení nebo pro komplexnější výcvik psa. Pohodlné pro psa i majitele díky snadnému držení v ruce.

BAFPET Kšírky popruh JEDNOBAREVNÝ červená
110 Kč 99 Kč

Novinka

Kšíry z pevného popruhu, vhodné pro střední a velká plemena psů. Je možné měnit obvod po obvodu krku, hrudního koše a hrudníku. BAFPET Kšírky popruh JEDNOBAREVNÝ červená jsou vyrobeny z pevně prošitého materiálu. Ideální pro běžné venčení nebo pro komplexnější výcvik psa. Pohodlné pro psa i majitele díky snadnému držení v ruce.

BAFPET Kšírky popruh JEDNOBAREVNÝ hnědá
140 Kč 126 Kč

Novinka

Kšíry z pevného popruhu, vhodné pro střední a velká plemena psů. Je možné měnit obvod po obvodu krku, hrudního koše a hrudníku. BAFPET Kšírky popruh JEDNOBAREVNÝ hnědá jsou vyrobeny z pevně prošitého materiálu. Ideální pro běžné venčení nebo pro komplexnější výcvik psa. Pohodlné pro psa i majitele díky snadnému držení v ruce.

BAFPET Kšírky popruh JEDNOBAREVNÝ růžová
110 Kč 99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kšíry z pevného popruhu, vhodné pro střední a velká plemena psů. Je možné měnit obvod po obvodu krku, hrudního koše a hrudníku. BAFPET Kšírky popruh JEDNOBAREVNÝ růžová jsou vyrobeny z pevně prošitého materiálu. Ideální pro běžné venčení nebo pro komplexnější výcvik psa. Pohodlné pro psa i majitele díky snadnému držení v ruce.

BAFPET Služební postroj popruh černá
630 Kč 567 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Postroj z pevného popruhu, opatřený náprsenkou podšitou odolným filcem. Navléká se přes hlavu a zapíná v oblasti prsou. Opatřen svařovaným déčkem, ke kterému je možné připnout vodítko. BAFPET Služební postroj popruh černá má ucho, které umožňuje využití i pro účely výcviku (například na obranu, nebo na krátké držení u nohy ve městě).

BAFPET Služební postroj s uchem kůže, černá
660 Kč 594 Kč

Novinka

Postroj pro psy, vhodný pro střední a velká plemena. Vyrobený z kůže, která je podšitá filcem. Opatřený svařovaným déčkem, které lze připnout k vodítku. BAFPET služební postroj umožňuje praktické navlékání přes hlavu a zapínání v oblasti hrudi. Vhodný na běžné venčení i na výcvik formou krátkého držení u nohy.

BAFPET Služební postroj s uchem kůže, hnědá
660 Kč 594 Kč

Novinka

Postroj pro psy, vhodný pro střední a velká plemena. Vyrobený z kůže, která je podšitá filcem. Opatřený svařovaným déčkem, které lze připnout k vodítku. BAFPET služební postroj umožňuje praktické navlékání přes hlavu a zapínání v oblasti hrudi. Vhodný na běžné venčení i na výcvik formou krátkého držení u nohy.

Brit Adult Large Breed Lamb & Rice 12 + 2 kg
1 019 Kč

Novinka

Granule disponují zvýšeným obsahem omega 3 mastných kyselin, které zajišťují zdravé srdce a lesklou a hustou srst. Ostropestřec mariánský pro prevenci zánětů a regeneraci jater. Brit Adult Large Breed Lamb & Rice 12 + 2 kg jsou vhodné pro dospělé psy velkých plemen nad 25 kg.

Brit Adult Medium Breed Lamb & Rice 12 + 2 kg
1 019 Kč

Novinka

Granule disponují zvýšeným obsahem omega 3 mastných kyselin, které zajišťují zdravé srdce a lesklou a hustou srst. Ostropestřec mariánský pro prevenci zánětů a regeneraci jater. Brit Adult Medium Breed Lamb & Rice 12 + 2 kg jsou vhodné pro dospělé psy středních plemen od 10 do 25 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Adult Activity Support 2 kg
335 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kočky s aktivním životním stylem. Obsahuje chondroprotektory pro zdravé zuby a kosti. Care Cat Grain-Free Adult Activity Support je k dostání v 2 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Adult Activity Support 7 kg
789 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kočky s aktivním životním stylem. Obsahuje chondroprotektory pro zdravé zuby a kosti. Care Cat Grain-Free Adult Activity Support je k dostání v 7 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Haircare Healthy & Shiny Coat 2 kg
352 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kočky s dlouho srstí či s náročnejší péčí. Receptura bohatá na vlákninu. Obsah probiotik a antioxidantů pro silný imunitní systém a zdravé zažívání. Care Cat Grain-Free Haircare Healthy & Shiny Coat je k dostání v 2 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Haircare Healthy & Shiny Coat 7 kg
829 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kočky s dlouho srstí či s náročnejší péčí. Receptura bohatá na vlákninu. Obsah probiotik a antioxidantů pro silný imunitní systém a zdravé zažívání. Care Cat Grain-Free Haircare Healthy & Shiny Coat je k dostání v 7 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Indoor Anti-stress 2 kg
335 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kočky. Receptura bohatá na vlákninu. Podpora trávení a imunity. Care Cat Grain-Free Indoor Anti-stress je k dostání v 2 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Indoor Anti-stress 7 kg
789 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kočky. Receptura bohatá na vlákninu. Podpora trávení a imunity. Care Cat Grain-Free Indoor Anti-stress je k dostání v 7 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development 2 kg
335 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro koťata a březí či kojící matky. Obsahuje taurin pro plynulou funkci srdce, očí i mozku. Poměr vitamínů i minerálů pro posílení kostry i zubů. Podpora imunity i citlivého zažívání. Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development je k dostání v 2 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development 7 kg
789 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro koťata a březí či kojící matky. Obsahuje taurin pro plynulou funkci srdce, očí i mozku. Poměr vitamínů i minerálů pro posílení kostry i zubů. Podpora imunity i citlivého zažívání. Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development je k dostání v 7 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Large cats Power & Vitality 7 kg
829 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kočky velkých plemen. Receptura bohatá na vývoj svalů. Vyvážené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Care Cat Grain-Free Large cats Power & Vitality je k dostání v 7 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Senior Weight Control 2 kg
335 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro seniorní kočky. Receptura bohatá na silné klouby a zuby. Množství probiotik a prebiotik pro zdravé trávení. Care Cat Grain-Free Senior Weight Control je k dostání v 2 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Senior Weight Control 7 kg
789 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro seniorní kočky. Receptura bohatá na silné klouby a zuby. Množství probiotik a prebiotik pro zdravé trávení. Care Cat Grain-Free Senior Weight Control je k dostání v 7 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste 2 kg
352 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kočky. Obsahuje jemné krůtí maso s lososem. Podpora imunity i citlivého zažívání. Care Cat Grain-Free Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste je k dostání v 2kg.

Brit Care Cat Grain-Free Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste 7 kg
829 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kočky. Obsahuje jemné krůtí maso s lososem. Podpora imunity i citlivého zažívání. Care Cat Grain-Free Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste je k dostání v 7 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Sensitive 2 kg
385 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kastrované kočky s citlivým zažíváním. Obsahuje probiotika i prebiotika pro podporu imunity. Nízký obsah hořčíku a L-Metiotinu pro ideální ph moči. Care Cat Grain-Free Sterilized Sensitive je k dostání v 2 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Sensitive 7 kg
907 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kastrované kočky s citlivým zažíváním. Obsahuje probiotika i prebiotika pro podporu imunity. Nízký obsah hořčíku a L-Metiotinu pro ideální ph moči. Care Cat Grain-Free Sterilized Sensitive je k dostání v 7 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Urinary Health 2 kg
335 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kastrované kočky. Obsahuje probiotika i prebiotika pro podporu imunity. Nízký obsah hořčíku a L-Metiotinu pro ideální ph moči. Care Care Cat Grain-Free Sterilized Urinary Health je k dostání v 2 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Urinary Health 7 kg
789 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kastrované kočky. Obsahuje probiotika i prebiotika pro podporu imunity. Nízký obsah hořčíku a L-Metiotinu pro ideální ph moči. Care Care Cat Grain-Free Sterilized Urinary Health je k dostání v 7 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Weight Control 2 kg
335 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kastrované kočky s nadváhou. Podpora zdraví ledvin a močových cest. Nízký obsah hořčíku a L-Metiotinu pro ideální ph moči. Care Cat Grain-Free Sterilized Weight Control je v 2 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Weight Control 7 kg
789 Kč

Novinka

Vyvážené krmivo v superprémiové kvalitě od značky Brit. Hypoalergenní složení bez přidaných obilovin. Určeno pro dospělé kastrované kočky s nadváhou. Podpora zdraví ledvin a močových cest. Nízký obsah hořčíku a L-Metiotinu pro ideální ph moči. Care Cat Grain-Free Sterilized Weight Control je v 7 kg.

Brit Care Mini Grain Free Adult Lamb 2 kg + 2x pouch 85g
289 Kč

Novinka

Granule disponují vysokým obsahem čerstvého a lahodného jehněčího masa. Mají čisticí a antibakteriální účinky pro zdravé zuby. Brit Care Mini Grain Free Adult Lamb 2 kg jsou vhodné pro dospělé psy miniaturních plemen. Balení obsahuje kapsičky Brit Care Mini Rabbit&Salmon fillets in gravy a Brit Care Mini Lamb fillets in gravy.

Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin 2 kg + 2x pouch 85g
289 Kč

Novinka

Granule disponují lahodným masem z lososa. Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin 2 kg jsou vhodné pro dospělé psy miniaturních plemen s dlouhou srstí, hedvábnou srstí nebo vyžadujících péči o srst. Balení obsahuje kapsičky Brit Care Mini Chicken&Tuna fillets in gravy a Brit Care Mini Salmon&Herring.sterilised fillets in gravy

Brit Care Mini Grain Free Light & Sterilised 2 kg + 2x pouch 85g
319 Kč

Novinka

Granule disponují lahodným masem z králíka. Brit Care Mini Grain Free Light & Sterilised 2 kg jsou vhodné pro dospělé psy s nadváhou nebo po sterilizaci. Balení obsahuje Brit Care Mini Salmon&Herring sterilised fillets in gravy a Brit Care Mini Venison fillets in gravy.

Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb 2 kg + 2x pouch 85g
319 Kč

Novinka

Granule disponují lahodným masem z jehněte. Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb 2 kg jsou vhodné pro štěňata miniaturních plemen od 2 týdnů do 10 měsíců a jejich matky. Balení obsahuje Brit Care Mini Rabbit&Salmon fillets in gravy a Brit Care Mini Venison fillets in gravy.

Brit Care Mini Grain Free Sensitive 2 kg + 2x pouch 85g
319 Kč

Novinka

Granule disponují lahodným masem z jelena. Brit Care Mini Grain Free Sensitive 2 kg jsou vhodné pro psy miniaturních plemen s citlivým zažíváním. Balení obsahuje Brit Care Mini Vension filets in gravy a Brit Care Mini Rabbit&Salmon fillets in gravy.

Brit Care Mini Grain Free Yorkshire 2 kg + 2x pouch 85g
289 Kč

Novinka

Granule disponují vysokým obsahem čerstvého a lahodného masa z lososa. Mají čisticí a antibakteriální účinky pro zdravé zuby. Brit Care Mini Grain Free Yorkshire 2 kg jsou vhodné pro jorkšírské teriéry. Balení obsahuje kapsičky Brit Care Mini Chicken&Tuna fillets in gravy a Brit Care Mini Lamb fillets in gravy.

Brit Grain-free Adult Large Breed Salmon & Potato 12 + 2 kg
1 179 Kč

Novinka

Granule disponují zvýšeným obsahem omega 3 mastných kyselin z lososa, které zajišťují zdravé srdce a lesklou a hustou srst. Brit Grain-free Adult Large Breed Salmon & Potato 12 + 2 kg jsou vhodné pro dospělé psy velkých plemen nad 25 kg.

Brit Grain-free Adult Salmon & Potato 12 + 2 kg
1 179 Kč

Novinka

Granule disponují zvýšeným obsahem omega 3 mastných kyselin, které zajišťují zdravé srdce a lesklou a hustou srst. Ostropestřec mariánský pro prevenci zánětů a regeneraci jater. Brit Grain-free Adult Salmon & Potato 12 + 2 kg jsou vhodné pro dospělé psy malých a středních plemen od 1 do 25 kg.

Brit Grain-free Junior Large Breed Salmon & Potato 12 + 2 kg
1 239 Kč

Novinka

Granule disponují zvýšeným obsahem omega 3 mastných kyselin z lososa, které zajišťují rozvoj mentálních funkcí a podporu učenlivosti. Brit Grain-free Junior Large Breed Salmon & Potato 12 + 2 kg jsou vhodné pro štěňata a mladé psy od 3 měsíců do 2 let velkých plemen nad 25 kg.