GloryStyles Stojan na kosmetické štětce-18%
529 Kč 429 Kč

Novinka

Designový stojan na kosmetické pomůcky jako jsou štětce na líčení, řasenky nebo oční linky. Použitelný je také na kancelářské potřeby či cokoliv jiného.

Accentra Adventní kalendář pro muže Bath & Body Tools
799 Kč

Novinka

Že jsou adventní kalendáře určené primárně pro děti, které se nemohou dočkat, co jim Ježíšek přinese? Kdepak, odpočítávejte Vánoce s adventním kalendářem Accentra a kosmetickými překvapeními uvnitř jen pro vás.  Adventní kalendář obsahuje:   1. Sprchový gel na tělo a vlasy  2. Mýdlo 3.

Accentra Aroma difuzér Cosy Moments (Luxury Diffuser) 100 ml
205 Kč

Novinka

Aroma difuzér z řady Romantic Dreams dokonale provoní váš domov vánoční vůní pomeranče a skořice. Skleněná lahvička, která v sobě ukrývá vonnou esenci se perfektně doplňuje s dřevěnou koncovkou. Velikost difuzéru je vhodná především do menších místností. .

Accentra Aroma difuzér Winter Spa (Luxury Diffuser) 100 ml
225 Kč

Novinka

Aroma difuzér z řady Romantic Dreams dokonale provoní váš domov svěží vůní borovice. Skleněná lahvička, která v sobě ukrývá vonnou esenci se perfektně doplňuje s dřevěnou koncovkou. Velikost difuzéru je vhodná především do menších místností. .

Accentra Dárková sada Hello Kitty
255 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Sprchový gel Hello Kitty (Shower Gel) 60 ml Krém na ruce Hello Kitty (Hand Cream) 60 ml Šumivá bomba Hello Kitty (Bath Fizzer) 2 × 30 g .

Accentra Dárková sada koupelové péče Hello Winter
379 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Sprchový gel s vůní pečeného jablka Hello Winter (Shower Gel) 200 ml Tělové mléko s vůní pečeného jablka Hello Winter (Body Lotion) 200 ml Tuhé mýdlo s ovčím mlékem Hello Winter (Sheep Milk Soap) 25 g Mycí houba .

Accentra Dárková sada koupelové péče Romantic Dreams
499 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Sprchový gel s vůní čajové růže a sametu Romantic Dreams (Shower Gel) 150 ml Tělové mléko s vůní čajové růže a sametu Romantic Dreams (Body Lotion) 150 ml Balzám na rty s vůní čajové růže a sametu Romantic Dreams (Lip Balm) 2,5 g .

Accentra Dárková sada péče o ruce Cosy Moments
249 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Krém na ruce a nehty s vůní pomeranče a skořice Cosy Moments (Hand & Nail Cream) 60 ml Krém na ruce a nehty s vůní zimních bobulí Cosy Moments (Hand & Nail Cream) 60 ml Krém na ruce a nehty s vůní ojíněné borovice Cosy Moments (Hand & Nail Cream) 60 ml .

Accentra Dárková sada péče o ruce Winter Spa
439 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Tekuté mýdlo na ruce s vůní čerstvé borovice a zimních bobulí Winter Spa (Hand Soap) 290 ml Mléko na ruce s vůní čerstvé borovice a zimních bobulí Winter Spa (Body Lotion) 290 ml .

Accentra Dárková sada s mycí houbou Hello Winter
439 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Krém na ruce a nehty s vůní pečeného jablka Hello Winter (Hand Nail Cream) 60 ml Tuhý šampon s vůní pečeného jablka Hello Winter (Shampoo Bar) 1 ks Mycí houba .

Accentra Dárková sada tělové péče Angel
379 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Sprchový gel s vůní vanilky a ambry Angel (Shower Gel) 200 ml Tělové mléko s vůní vanilky a ambry Angel (Body Lotion) 200 ml Krém na ruce s vůní vanilky a ambry Angel (Hand Cream) 60 ml .

Accentra Dárková sada tělové péče Cosy Moments
369 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Sprchový gel s vůní pomeranče a skořice Cosy Moments (Shower Gel) 200 ml Tělové mléko s vůní ojíněné borovice Cosy Moments (Body Lotion) 200 ml Krém na ruce a nehty s vůní zimních bobulí Cosy Moments (Hand & Nail Cream) 60 ml .

Accentra Dárková sada tělové péče Hello Winter
379 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Sprchový gel s vůní pečeného jablka Hello Winter (Shower Gel) 200 ml Tělové mléko s vůní pečeného jablka Hello Winter (Body Lotion) 200 ml Krém na ruce a nehty s vůní pečeného jablka Hello Winter (Hand & Nail Cream) 60 ml .