Erben Karel: Jak pomoci tělu, aby se vyléčilo samo
289 Kč 217 Kč

Již víc jak 10 let je v ČR aktuální informovat veřejnost, že je zbytečné umírat na infarkty, trápit se rakovinou, depresemi, Alzheimerovou chorobou a dalšími civilizačními chorobami, nebo vyhledávat asistovanou reprodukci.

Honzák Radkin: I v nemoci si buď přítelem
299 Kč 239 Kč

Většina z nás se umí dobře postarat o své blízké, když mají problémy nebo zdravotní obtíže, zároveň se však v takové situaci neumí dobře postarat o sebe. Být sám sobě v nemoci přítelem neznamená, že bychom měli být sami sobě lékařem.

Kataria Madan: Jóga smíchu
259 Kč 208 Kč

Smích je opravdu velmi prospěšný, a to ve všech aspektech života – v životě osobním, pracovním i společenském.

kolektiv autorů: Biologická léčba v pediatrii
300 Kč 258 Kč

Biologická léčba je fenoménem medicíny 21. století. Změnila terapeutické přístupy u mnoha onemocnění, na jejichž etiopatogenezi se podílí dysfunkce imunitního systému, a zásadním způsobem přispěla ke zlepšení prognózy a kvality života nemocných.

Lumira, Karmatskich Timofej: Tajné recepty ruských bylinářů
368 Kč 276 Kč

Celostní metody posilování zdraví. Ne náhodou se staré ruské lidové medicíně připisují překvapivé léčebné úspěchy. Důsledně jako málokterá jiná tradice se řídí základním heslem „Tělo je zrcadlem duše“.

Point of care ultrazvuk u kritických stavů
379 Kč 323 Kč

Téma nové publikace (v češtině a v angličtině) zpracované v podobě praktické příručky „do kapsy“ je vysoce aktuální. Problematika urgentní ultrasonografie je akcentovaná v mnoha medicínských oborech.

Přírodní lékárna
300 Kč 258 Kč

60 zdravých receptů podle přírody. Přírodní přípravky, sirupy, krémy, pleťové vody a masti s tisíciletou historií, pocházející z moudrých rukou Matky přírody a užitečné pro zdraví každého z nás.

Rohoň Peter: Hematologie a hematoonkologie v kazuistikách
695 Kč 522 Kč

Hematologie tvoří jednu z tradičních součástí vnitřního lékařství. Avšak zejména vývoj hematoonkologie v posledních desetiletích vytvořil z hematologie velmi komplexní a náročný obor se zásadním celospolečenským dopadem.