Adam Zuzana: Osvoboďte se s Feng Shui
357 Kč 289 Kč

Praktická příručka, jak jednoduše upravit svůj prostor tak, aby nás podporoval – naše sny se začnou plnit, vztahy se zlepšují, dosahujeme svých cílů.

Bucher Anton A.: Psychologie štěstí
599 Kč 509 Kč

Jedna z nejobsáhlejších a nejobsažnějších odborných publikací na téma štěstí, které kdy byly vydány, se systematicky zabývá různými aspekty štěstí. Hledá tak odpovědi na otázky jako: Co je štěstí? Co nás dělá šťastnými? K čemu štěstí vede?

Čapek Robert: Učitel a syndrom vyhoření
385 Kč 319 Kč

Mezi nejčastější profese, u nichž hrozí syndrom vyhoření, patří učitelé. Právě oni totiž často přistupují ke své práci s velkým nadšením a zaujetím, nicméně pokud se nedočkají adekvátní odezvy a nepocítí úspěch, ztrácejí motivaci.

Čermák Ivo: Příběh československé psychologie I.
669 Kč 569 Kč

Unikátní projekt si dal za cíl vyzpovídat formou rozhovorů významné osobnosti české psychologie, které tento obor od poloviny 20. století etablovaly, a získané informace zasadit do širšího oborového rámce.

Davidová Ester: Já žena - Deník pro každou ženu
360 Kč 269 Kč

Tento deník se každé ženě stane jejím každodenním průvodcem a vlastním tvůrčím projektem. Je to pokladnice, která bude odrazem jejího nitra. Je naplněn láskyplným vedením na celých dvanáct měsíců.

Dumaine Brian: Bezonomie
399 Kč 339 Kč

Podrobný, objevný a objektivní náhled na světově dominantní obchodní model společnosti Amazon, již se její soudobí konkurenti buď pokouší napodobit, nebo na ni vyzrát jinými prostředky a způsoby, jimiž Bezonomie ovlivňuje život každého spotřebitele v

Ferrini Paul: Vnitřní uzdravení
248 Kč 206 Kč

Tato kniha vám pomůže, abyste se otevřeli opravdovému uzdravení a naplnění. Pokud máte pocit, že vám chybí láska, že nevěříte sobě ani životu, necítíte nadšení nebo nemáte dostatek energie, dostáváte do rukou jasný a účinný nástroj, jak to změnit.

Fleurot Amélia: Odpustit druhým, odpustit sobě
279 Kč 238 Kč

Odpouštíme někdy jen na oko? Případně ze slušnosti? A nestálo by za to, naučit se odpouštět skutečně a autenticky? Odpustit těm, kteří nás zranili, znamená pochopit, že dotyčný ublížil především sám sobě tím, že se nás dotkl, ať už vědomě, či nikoli.

Frey Bruno: Ocenění versus peníze
349 Kč 297 Kč

Touha po uznání a úctě je jednou z nejvýznamnějších potřeb, které lidi mají. Ocenění jsou tu od toho, abychom si tuto touhu dokázali uspokojit.

Gounelle Laurent: A objevíš poklad, který v tobě dřímá
248 Kč 189 Kč

Autor světoznámého románu Muž, který chtěl být šťastný na pozadí poutavého příběhu, jehož děj je zasazen do malebného historického městečka v srdci Burgundska, důmyslně propojuje téma osobnostního rozvoje s duchovním hledáním.

Hanh Thich Nhat: O věrnosti
249 Kč 212 Kč

Kniha O věrnosti poskytuje čistě praktické vhledy k tématu udržování zdravých vztahů. Nabízí konkrétní rady a techniky pro přijetí partnera takový jaký je, kultivaci vzájemné péče, udržování pozornosti.

Hay Louise L.: Barvy a čísla
249 Kč 199 Kč

Barvy a čísla pro nás mají mnoho významů. Všichni máme své osobní číselné vibrace a osobní vibrace barev. Některá z těchto čísel, jako je například naše datum narození, jsou trvalá. Máme rovněž přechodné osobní barvy, které se mění s kalendářem.

Hay Louise L.: Vše je tak, jak má být
329 Kč 264 Kč

V této knize se Louise L. Hay a dr. Mona Lisa Schulz, světoznámé autorky bestsellerů, spojily ke spolupráci, aby znovu vzrušujícím způsobem prověřily základní učení obsažené v knize Uzdrav svoje tělo.

Hill Napoleon: Úspěch – na cestě k bohatství
299 Kč 239 Kč

Tato kniha je sbírkou nejznámějších a nejsilnějších myšlenek legendy ve svém oboru, autora Napoleona Hilla. V tomto svazku čtenář najde hlavní myšlenky z jiných autorových knih, ale také zatím dosud nepublikované pasáže s jeho pozůstalosti.

Hogenová Anna: K myšlení myšleného
180 Kč 149 Kč

Předložená publikace “Myšlení myšleného” má jednoduchý úkol: upozornit čtenáře, že úkol myšlení není vyčerpán deskripcí jsoucen a jejich funkcí, jak si to někdy představují současní politici, kteří rozhodují o celku vzdělání a výchovy.

Honda Ken: Šťastné peníze
379 Kč 323 Kč

Peníze jsou příliš často zdrojem strachu, stresu a hněvu, často narušují vzájemné vztahy a dokonce ničí životy. Rádi bychom si mysleli, že peníze jsou jen číslo nebo kus papíru, ale představují mnohem víc.

Jung Carl Gustav: Mandaly - Obrazy z nevědomí
349 Kč 297 Kč

Sanskrtské slovo „mandala“ znamená kruh. Ten lze ztvárnit v oblasti náboženských rituálů nebo v psychologii. Jako psychologické fenomény se mandaly spontánně vyskytují ve snech, v jistých konfliktních stavech a u schizofrenie.

Kingstonová Karen: Zbavte se nepořádku s feng-šuej už napořád
297 Kč 223 Kč

Kniha ZBAVTE SE NEPOŘÁDKU s feng-šuej – UŽ NAPOŘÁD britské autorky KAREN KINGSTONOVÉ nabízí odpověď na současný chaos – vrací do života řád a strukturu, lehkost i radost. Začněte úklidem – a jako zázrakem budete mít v mnoha věcech najednou jasno.

Medina John: Pravidla mozku
329 Kč 277 Kč

Většina z nás nemá představu, co se opravdu odehrává uvnitř naší hlavy. Jak se učíme? Jak vlastně působí spánek a stres na náš mozek? Proč je multitasking mýtus? Proč je tak jednoduché zapomínat, a proč je důležité opakovat si nové znalosti?

Menděl Jan: Skrze sebe změním tebe
249 Kč 187 Kč

Jediný způsob, jak můžeme opravdu změnit svět, je změnit sami sebe. A to nejsnáze uděláme tak, že změníme nejdříve své myšlenky. Tato drobná knížka vám pomůže se každý den na chvíli zastavit a podívat se na všechno z trochu jiné perspektivy.

Říčan Pavel: Psychologie (příručka pro studenty)
369 Kč 314 Kč

Moderně didakticky zpracovaná učebnice. Zkušený autor předkládá moderně didakticky zpracovanou učebnici, která vychází z osnov výuky společenských věd na gymnáziích. Publikace je doplněná množstvím zajímavých obrázků a schémat.