Banzhaf Hajo: Tarot bez karet - Crowley
268 Kč 223 Kč

Skvělá věštecká příručka, k níž nepotřebujete žádné karty. Jedná se o velmi jednoduchou metodu: Na začátku knihy se nachází stránka s kruhem zaplněným čísly. Stačí zavřít oči, soustředit se na otázku a položit přitom prst na libovolné místo v kruhu.

Banzhaf Hajo: Tarot bez karet - Moudrost Rider-Waite
268 Kč 223 Kč

Skvělá věštecká příručka, k níž nepotřebujete žádné karty. Jedná se o velmi jednoduchou metodu: Na začátku knihy se nachází stránka s kruhem zaplněným čísly. Stačí zavřít oči, soustředit se na otázku a položit přitom prst na libovolné místo v kruhu.

Bourbeau Lise: Význam nemocí
428 Kč 356 Kč

Kniha je praktický, univerzální, abecedně řazený slovník, který umožňuje každému, kdo má nějaký zdravotní problém (tělesný nebo i psychický), rychle zjistit jeho skrytou příčinu.

Byrne Rhonda: Největší tajemství
349 Kč 262 Kč

Oblíbená autorka bestsellerů Rhonda Byrne odstartovala v roce 2006 celosvětový fenomén hledání pravdy vydáním své knihy Tajemství. Toto dílo změnilo život mnoha lidem, pomohlo jim pochopit nevyužité síly, které mají.

Charman Rachelle: Krystaly - vykládací karty
599 Kč 509 Kč

S touto magnetickou krabičkou, obsahující křišťálové vykládací karty a doprovodnou brožurku, se můžete vydat na cestu za láskou a životní inspirací.

de Moulins-Beaufort Éric: Církve a výzvy přítomnosti
249 Kč 189 Kč

Arcibiskup Éric de Moulins-Beaufort promýšlí ve své knížce nejdůležitější společenské, duchovní a kulturní výzvy, před nimiž stojí dnešní církev. Je přímočarý, přesný, nebojí se těžkých témat a neztrácí naději.

Ferrini Paul: Vše je tak, jak má být - Naplnění
188 Kč 157 Kč

Paul Ferrini píše mimořádně působivě, empaticky i nekompromisně zároveň. Nabízí nám nové způsoby myšlení, jež vedou k hlubokému naplnění. V této knize nás láskyplně vede ke schopnosti prožívat lásku i hojnost a vidět smysl ve všem, co se nám přihodí.

Gilbert Guy: Srdcem k srdci
159 Kč 136 Kč

Nová kniha známého francouzského kněze a vychovatele delikventní mládeže ukazuje, že veškerý aktivismus a pomoc ostatním by byly mnohem těžší, ba nezvladatelné, pokud by za nimi nebyl intenzivní život modlitby.

Gurdžijev Georgij Ivanovič: Duchovní hledání člověka
278 Kč 231 Kč

Georgij Gurdžijev byl jedním z nejvlivnějších duchovních učitelů 20. století. Tento Rus arménského původu, jenž později emigroval do USA, otřásl ve své době světem díky učení, které uceleně propojovalo východní a západní myšlení.

Heryán Ladislav: Exotova abeceda
199 Kč 169 Kč

Krátká zamyšlení známého salesiánského autora Ládi Heryána vycházejí z nejrůznějších podnětů, často zcela banálních. Dotýkají se přitom vždy důležitých témat víry a spirituality v současném světě.

Kašparů Max: Deset kroků k radosti
89 Kč 74 Kč

Byli jsme povoláni k životu a součástí jeho dobré kvality je také pocit radosti a štěstí. Desatero kroků, které nabízí obsah této útlé publikace, je spíše nabídkou, jak být šťastnější, než kompasem, který by ukazoval směr k dokonalému štěstí.

Krišnamúrti Džiddú: Otázky a odpovědi
248 Kč 206 Kč

Krišnamurti byl indický filozof a významný duchovní učitel 20. století. Bývá spojován i s Teosofickou společností, přestože se od ní později oddělil, jelikož nechtěl patřit ke žádnému kultu, organizaci či náboženskému hnutí.

Kurovskij Vladimír: Jarga - Duchovní praxe Slovanů
328 Kč 273 Kč

Poutavé vysvětlení, založené na moderním vědeckém výzkumu, jak naše myšlenky a přesvědčení ovlivňují naši skutečnost. Zároveň zde najdete i návod, jak se vymanit z pout starých, omezujících názorů.

Osho: Tvořivost - Uvolnění vnitřních sil
258 Kč 215 Kč

Duchovní učitel Osho vysvětluje v této inspirativní knize, co je to tvořivost. Tvořivost nemusí být nutně spojována s uměleckou tvorbou – jedná se spíš o vnitřní stav, o způsob, jakým se věnujeme libovolné činnosti.

Osho: Zralost - Zodpovědnost být sám sebou
258 Kč 215 Kč

Oblíbený duchovní učitel Osho mluví o zralosti jako o výsledku lidského růstu. Jedná se přitom o vertikální růst směrem k duchu, k Bohu, pryč od světa.

Pritchard Ray: Jména Ducha svatého
229 Kč 172 Kč

Kolik toho víte o osobě a působení Ducha svatého? Pro mnoho křesťanů je třetí osoba Nejsvětější Trojice tajemstvím.

Tato studie o Duchu svatém se na jeho působení dívá očima Písma, prostřednictvím jmen, která mu Bible dává.

Raphael Katrina: Léčení a osvícení drahými kameny
349 Kč 262 Kč

Transformační vlastnosti drahých kamenů. Komplexní, avšak snadno srozumitelný průvodce k použití léčivých a drahých kamenů pro niterný růst a k léčebným, harmonizujícím účelům v každodenním životě.

Savenko Vladislav: Karma a osud
238 Kč 198 Kč

Autor – bílý mág popisuje své pestré zkušenosti s běžnými lidskými problémy, a to z pohledu uřknutí, očarování, kletby či závisti. Zřetelně vidí souvislosti mezi negativními myšlenkami a nemocemi nebo problémy v osobním životě.

Schulman Martin: Duše v horoskopu
228 Kč 189 Kč

Jedinečný astrolog Martin Schulman ve své novější práci shrnuje, jak se pozná vyspělost duše a možnosti jejího vývoje z hlediska astrologie. Zavádí do horoskopu nové prvky – bod regenerace a bod závislosti.

Šťastná Nika: Tvořivá základní energie
238 Kč 179 Kč

Autorka Nika Štastná přináší přístupně čtivou koncepci volně interpretované teorie kundalini – hadí síly – tvořivé energie. Jednoduše vyslovuje vysoké duchovní pravdy a odhaluje fascinující hluboká tajemství života.

Uspenskij Petr: Pochopení zazraků života
268 Kč 223 Kč

Petr Uspenskij (nebo také Uspenský), matematik a filosof, byl nejslavnějším žákem ruského mystika Georgija Gurdžijeva. Tato publikace přináší výňatky z Uspenského knihy Hledání zázračného (V poiskach čudesnogo), která vyšla poprvé v roce 1949.

Uspenskij Petr: Svět vyšších dimenzí (2)
298 Kč 248 Kč

Autor se podrobně věnuje pohledu vědy na náš existující svět. Poukazuje na to, že věda nechápe svět jako „vyšší celek“, ale bere do úvahy pouze jeho trojrozměrnou podobu. Uspenský se tento omyl snaží napravit a dokazuje existenci vyšších dimenzí.

Uspenskij Petr: Tajemství čtvrté dimenze
198 Kč 165 Kč

Petr Uspenskij (též Uspenský) byl nejslavnějším žákem ruského mystika Georgije Gurdžijeva. V r. 1912 vyšlo jeho dílo s tajemným názvem Tertium Organum. Tato publikace vynesla Uspenského do výšin významných myslitelů 20. století.

YOUCAT Kurz víry - Vše, co je dobré vědět o křesťanství
299 Kč 228 Kč

YOUCAT: Kurz víry se do větší hloubky věnuje základním tématům katolické víry a morálního učení. Co všechno víme o Bohu? Proč existuje utrpení? Co mají Boží přikázání společného s láskou? A k čemu potřebujeme církev?

Zdráhal Jiří: Bible Guide
199 Kč 149 Kč

Pokud se díváme na Bibli jako na město, které chceme navštívit, tato kniha má za cíl pomoct nám se zorientovat. Ukázat nám hlavní třídu, náměstí a největší dominanty města – to nám pomůže, abychom se neztratili.