Čína - Inspirace na cesty
279 Kč 209 Kč

Čína je země, jež se dá jednoduše charakterizovat několika slovy – obrovská, s dlouhou a bohatou historií, prudce se rozvíjející a vzrušující. Návštěva této země se pro mnohé stává zážitkem na celý život.

Gawliczková Dominika: Dominika na cestě Japonskem
369 Kč 309 Kč

Na motorce do duše Japonska Dominika putuje Japonskem. Z Tokia na venkov, od formalit k přátelství a z klidu samoty do zájmu médií. Ať už se octne opilá s mikrofonem v ruce nebo zamčená v hodinovém hotelu, o legraci není nouze.

Guzman Marta: Latinos aneb Má dvě srdce
269 Kč 226 Kč

Jižní Amerika z nového úhlu. Neuvěřitelné příběhy i nečekaná setkání v knize, kterou přečtete jedním dechem. Chceš-li Boha rozesmát, povídej mu o svých plánech. Román z cest po „třetím světě“.

Hejna Tomáš: 50 zajímavostí Kralupska, Slánska, Kladenska
329 Kč 247 Kč

Kralupsko, Slánsko a Kladensko jsou ve skutečnosti jen velmi malým územím ve středních Čechách, ale i tak toho mají mnoho co nabídnout. Důkazem je tato kniha, v níž autor přináší čtenářům celkem padesát zajímavostí z tohoto regionu.

Jazairiová Pavla: Z Etiopie a odjinud
349 Kč 297 Kč

ODJINUD: Z ETIOPIE, SARDINIE, MORAVY, BRUSELU.

Co tyto čtyři destinace mají společného? Zjištění, že lidé jsou všude na světě v podstatě stejní. Záleží jim na stejných věcech. Lpějí na své zemi, na své kultuře.

Kmeť Martin: Čarovné Česko
629 Kč 472 Kč

"Země česká – domov náš. Prohlédněte si jej pohledem desítek těch nejlepších fotografů z celé České republiky, kteří ten svůj kus domoviny znají nejlépe.

Křivanec Jan: Toulky po Karlovarském kraji - Krušné hory
99 Kč 75 Kč

První díl edice, která bude postupně popisovat známá i neznámá místa Karlovarského kraje. Publikace na deseti trasách popisuje region mezi Jáchymovem, Hroznětínem a Potůčky. Každá trasa je doplněna mapkou.

Lavický Vojtěch: Na motorce kolem světa
448 Kč 336 Kč

Příběh o jedné cestě kolem světa, dvou lidech, pěti stech západů slunce a bezpočtu dechberoucích výhledů ze sedla motorky.

V dubnu 2016, rok a půl od nápadu projet svět, stojíme já a Mirka v centru Brna na startu naší životní cesty.

Lázeňský trojúhelník Mariánské Lázně
369 Kč 277 Kč

Unikátní publikace Mariánské Lázně – turistický průvodce je první z edice Lázeňský trojúhelník (K. Vary, F. Lázně, M. Lázně). Najdete v ní ucelené informace o městě, turistické zajímavosti, popisy pramenů i tipy na výlety do okolí.

Madeira do kapsy - Lonely Planet
249 Kč 187 Kč

Pronikněte přímo k srdci ostrova. Tento nejkouzelnější portugalský ostrov, geologicky dramatický, plný exotických barev a po celý rok prohřívaný atlantickým sluncem, je místem, které beze zbytku splní všechny své prázdninové sliby.

Soukup Vladimír, David Petr: Krušné hory známé i neznámé
349 Kč 279 Kč

Krušné hory, jejichž nejvyšší vrchol Klínovec se tyčí do výšky 1244 m n. m., se táhnou v délce sto třiceti kilometrů a nabízejí celou řadu pozoruhodných tradičních i turisticky dosud neobjevených míst.

Thürmerová Christine: Daleké cesty
299 Kč 239 Kč

Populární německá turistka Christine Thürmerová absolvovala mnoho dálkových túr, některé trvaly dokonce šest měsíců. Dozvíte se o inspirativních dobrodružstvích z Pacifické hřebenovky či z Austrálie.

Tokio - Společník cestovatele
399 Kč 319 Kč

Japonská metropole Tokio, která patří k nejrušnějším městům světa, se vyznačuje jedinečnou kombinací východních a západních vlivů.

Vávra David, Lipus Radovan: Pohlednice z Tichomoří
398 Kč 339 Kč

Kniha o zemích – Japonsku, Austrálii, Tasmánii a Novém Zélandu – je završením trilogie cestovatelsko-architektonických knih Davida Vávry. Prvními díly jsou Tři cesty za architekturou a Jedeme k moři.