10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

POTŘEBY PRO ŠKOLÁKY ZA SKVĚLÉ CENY

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Kategorie
    Školní batohy
    ×
Pixie Crew Studentský batoh Graffiti Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Vesmír
Pixie Crew Studentský batoh Graffiti

Studentský batoh Graffiti od značky Pixie Crew nabídne pohodlné nošení, to díky ergonomicky tvarovaným a polstrovaným zádům. Úložný prostor je rozdělen do dvou uzavíratelných kapes. Nechybí ani vnitřní polstrovaná kapsa na notebook, postranní síťované kapsy a reflexní prvky. Přední část batohu doplňuje silikonový Pixie Crew creative panel.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Gól Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Vesmír
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Gól

Školní set obsahující aktovku FiloLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro na pastelky, to vše v designu gól. Školní taška s nízkou hmotností, má ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda a nastavitelné ramenní popruhy. Nechybí dostatek místa na školní potřeby ani reflexní prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Vesmír Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Vesmír
Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Vesmír

Školní set obsahuje aktovku SoftLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro to vše v designu Vesmír, navíc set také obsahuje plastový box na svačinu. Školní taška s nízkou hmotností cca 900 g, má ergonomicky tvarované polstrování zad a nastavitelné ramenní popruhy. Hlavní kapsa je s odděleným prostorem pro knihy. Je vybavena reflexními prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Květy Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Kolibřík
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Květy

Školní set obsahující aktovku FiloLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro na pastelky, to vše v designu Květy. Školní taška s nízkou hmotností, má ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda a nastavitelné ramenní popruhy. Nechybí dostatek místa na školní potřeby ani reflexní prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Hvězdy Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Kolibřík
Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Hvězdy

Školní set obsahuje aktovku SoftLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro to vše v designu Hvězdy, navíc set také obsahuje plastový box na svačinu. Školní taška s nízkou hmotností cca 900 g, má ergonomicky tvarované polstrování zad a nastavitelné ramenní popruhy. Hlavní kapsa je s odděleným prostorem pro knihy. Je vybavena reflexními prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Kolibřík Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Kolibřík
Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Kolibřík

Školní set obsahuje aktovku SoftLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro to vše v designu Kolibřík, navíc set také obsahuje plastový box na svačinu. Školní taška s nízkou hmotností cca 900 g, má ergonomicky tvarované polstrování zad a nastavitelné ramenní popruhy. Hlavní kapsa je s odděleným prostorem pro knihy. Je vybavena reflexními prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Bublin LEGO Bags Signature Brick 1x2 batoh - černý
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Bublin

Školní set obsahující aktovku FiloLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro na pastelky, to vše v designu bublinky. Školní taška s nízkou hmotností, má ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda a nastavitelné ramenní popruhy. Nechybí dostatek místa na školní potřeby ani reflexní prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Hama Školní aktovka pro prvňáčky Gamer LEGO Bags Signature Brick 1x2 batoh - černý
Hama Školní aktovka pro prvňáčky Gamer

Lehká jednokomorová aktovka s ergonomickým zádovým panelem. Dopřejte svým dětem potřebnou oporu a komfort při plnění každodenních školních povinností! Aktovka je super lehká a s praktickým členěním je navržena přesně pro potřeby malých prvňáčků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Bags Signature Brick 1x2 batoh - černý LEGO Bags Signature Brick 1x2 batoh - černý
LEGO Bags Signature Brick 1x2 batoh - černý

Batoh Lego Brick 1×2 je neformální, přesto funkční batoh je určen pro lidi všech věkových skupin a všech pohlaví. Jde o zmenšenou verzi kostky LEGO. Pohodlně se nosí a je vhodný do školy, práce, na volný čas i na dovolenou. Dostatečný úložný prostor vhodný jak na učebnice, knihy a další školní pomůcky. Nechybí kapsa na notebook, tablet či reflexní prvky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Bags Stars Optimo - školní aktovka, 2 dílný set LEGO Bags Stars Optimo - školní aktovka, 2 dílný set
LEGO Bags Stars Optimo - školní aktovka, 2 dílný set

Školní set s aktovkou Optimo, která je perfektní pro 1.stupeň ZŠ. Praktická, lehká školní aktovka má vše důležité ke zvládnutí školních povinností, včetně odnímatelného batůžku na cvičební úbor a přední termo kapsy na svačinu. Nechybí ani ergonomický zádový panel a měkké ramenní popruhy a reflexní prvky. Aktovka Optimo je vyrobena z materiálu odpuzujícího vodu i nečistoty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Target Školní aktovka Srdce - reflexní, fialová LEGO Bags Stars Optimo - školní aktovka, 2 dílný set
Target Školní aktovka Srdce - reflexní, fialová

Precizně zpracovaná školní aktovka značky Target s klopou automaticky uzavíratelnou na magnet. Otevření je snadné, pomocí předního oka, stačí zatáhnout směrem dolů. Vnitřní prostor je rozdělen jednou velkou kapsou, která obsahuje plastové oranžové desky na sešity, o rozměru: 31 × 24 × 5 cm a jednu malou kapsičku na drobnosti uzavíratelnou na zip. Praktická přední kapsa na svačinu a dvě boční kapsy na drobnosti, uzavíratelné také na zip.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Vesmír LEGO Bags Stars Optimo - školní aktovka, 2 dílný set
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Vesmír

Školní set obsahující aktovku FiloLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro na pastelky, to vše v designu Vesmír. Školní taška s nízkou hmotností, má ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda a nastavitelné ramenní popruhy. Nechybí dostatek místa na školní potřeby ani reflexní prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL