Počet nalezených produktů: 11

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Markhor BIGHORN 75+ camo batoh
9 185 Kč
+ doprava zdarma

Batoh v kamufláži DESOLVE®Veil díky svému provedení uspokojí i ty nejnáročnější lovce. Kvalitně polstrované popruhy, odvětraná záda a možnost připevnění zbraně k batohu je jen částí z mnoha funkčních prvků nabízející dokonalý komfort.


Markhor IMPALA EVO III 18+5 camo Xtra batoh
3 365 Kč

Batoh Impala EVO má mnoho funkčních prvků, které oceníte při všech loveckých nebo outdoorových aktivitách. Dostatečný komfort zajišťuje systém odvětrávání zad, výškově nastavitelné popruhy i možnost uchycení vaši zbraně k batohu.


Markhor MACHO MONTES EVO IV 35 green batoh
5 150 Kč
+ doprava zdarma

Batoh MACHO MONTES EVO má mnoho funkčních prvků, které oceníte při všech loveckých nebo outdoorových aktivitách. Dostatečný komfort zajišťuje systém odvětrávání zad, kvalitně polstrované popruhy i možnost uchycení vaši zbraně k batohu.


Swedteam BACBONE MollTec™ batoh
5 600 Kč
+ doprava zdarma

Batoh z tichého a nepromokavého materiálu MollTec™ je vybaven prostorem pro zbraň s oddělenou částí, kterou lze přetáhnout přes pažbu, čímž je zajištěna ochrana přenášené zbraně. Nastavitelný nosný systém zaručuje maximální komfort při používání.


Swedteam CLASSIC MollTec™ batoh s odnímatelným sedátkem
2 830 Kč

Lehký a prostorný batoh Swedteam Classic MollTec™ je určen pro lovecké a outdoorové aktivity. Batoh má kvalitně vyztužená záda, široké polstrované popruhy a odlehčený ocelový rám. Součástí batohu je odnímatelné sedátko a velké množství praktických kapes.


Swedteam Green™ ledvinka
1 495 Kč

Praktická ledvinka má široký polstrovaný bederní pás s nastavitelnou délkou a množství kapes, včetně speciální kapsy s poutkem pro láhev na vodu. Ideální vybavení pro lov i ostatní outdoorové aktivity pro chvíle, kdy je batoh příliš velký.


Swedteam Hiker Camo Veil
4 220 Kč

Prostorný batoh v moderní kamufláži DESOLVE® Veil je vybaven praktickou stoličkou se sedátkem z měkké kožešinky.


Swedteam HIKER MollTec™ batoh se sedátkem
3 250 Kč

Lehký a prostorný batoh Swedteam HIKER MollTec™ je určen pro lovecké a outdoorové aktivity. Batoh má kvalitně vyztužená záda, široké polstrované popruhy a odlehčený ocelový rám. Součástí batohu je praktické sedátko a velké množství kapes.


Swedteam TRACKER MollTec™  batoh
1 850 Kč

Batoh Swedteam TRACKER MollTec™ je vhodný pro všechny outdoorové aktivity. Lehký batoh má kvalitně vypolstrovaná záda, nastavitelné bederní a prsní pásky, velké množství praktických kapes. Ramenní popruhy jsou vyrobeny z pevné síťoviny neomezující v pohybu.


ZÁHOŘÍ Rudel Myslivecký batoh malý
1 250 Kč

Malý batůžek – lidově řečeno hadrák – je ušitý z tichého materiálu s teflonovou úpravou. Batoh je nezbytným doplňkem pro lov i vycházky do přírody, kdy do něj dáte vše, co právě nutně potřebujete, např. pití, vodítko, nůž a další osobní věci.


ZÁHOŘÍ Rudel Myslivecký batoh střední
1 760 Kč

Myslivecký batoh – lidově řečeno „hadrák“ je ušitý z tichého materiálu s teflonovou úpravou, která zajišťuje částečnou odolnost proti ušpinění a menší nasákavost vodou, takže vás na výpravách nezastaví ani první kapky deště nebo sníh. Batoh je nezbytným doplňkem pro lov i vycházky do přírody.