Swedteam AXTON Green pánské kalhoty
4 150 Kč

Kalhoty Swedteam AXTON Green jsou díky COVERTEX® membráně prodyšné, odolné proti vodě a větru. Kalhoty mají výborný střih s lehkou podšívkou, vyvýšený sed, stahovací pásky nohavic a velké množství kapes. Kalhoty jsou ideální volbou pro jarní a podzimní lov.


Swedteam AXTON LADY dámské kalhoty
4 150 Kč

Kalhoty Swedteam AXTON LADY jsou díky COVERTEX® membráně prodyšné, odolné proti vodě a větru. Kalhoty mají výborný střih s lehkou podšívkou, vyvýšený sed, stahovací pásky nohavic a velké množství kapes. Kalhoty jsou ideální volbou pro jarní a podzimní lov.


Swedteam BULL LEATHER
6 600 Kč
+ doprava zdarma

Kožené kalhoty – ideální vybavení pro lov i ostatní volnočasové aktivity. Kalhoty mají pohodlný fit střih s jemnou vnitřní podšívkou. Pravá kůže je odolná a přitom poddajná, neomezuje v pohybu a snadno se udržuje. Kalhoty se dodávají v neukončené délce (+10 cm).


Swedteam Crest Light Classic
5 600 Kč
+ doprava zdarma

Pánské kalhoty z příjemného materiálu s vodě a větruodolnou membránou COVERTEX®. Kalhoty mají semišové detaily, množství prostorných kapes, pohodlný střih vhodný pro většinu loveckých a outdoorových aktivit od brzkého jara do pozdního podzimu, při vhodně zvolené spodní vrstvě i do zimy.


Swedteam FABI GREEN
2 900 Kč

Lehké kalhoty jsou vyrobeny z chladivé směsi kvalitní bavlny a polyesteru – ideální materiál pro lov v teplejším období roku. Praktické kapsy nabízí dostatek úložného prostoru, Zip-off systém umožňuje přeměnit kalhoty na praktické šortky. Kalhoty jsou vhodné i pro běžné nošení.


Swedteam FABI SAND
2 900 Kč

Lehké kalhoty jsou vyrobeny z chladivé směsi kvalitní bavlny a polyesteru – ideální materiál pro lov v teplejším období roku. Praktické kapsy nabízí dostatek úložného prostoru, Zip-off systém umožňuje přeměnit kalhoty na praktické šortky. Kalhoty jsou vhodné i pro běžné nošení.


Swedteam HELAGS pánské kalhoty
4 480 Kč

Kalhoty Helags splňují i ty nejvyšší požadavky na komfort a pohodlí. Kalhoty s vodě a větruodolnou membránou COVERTEX® jsou určeny pro chladnější období roku. Namáhané části nohavic mají zpevněny odolným materiálem CORDURA®.


Swedteam LYNX LADY dámské kalhoty
3 010 Kč

Kalhoty jsou ušity z lehkého materiálu ve slušivém fit střihu. V rozkroku, na vytvarovaných kolenech a zadní části mají kontrastní strečové prvky pro dokonalé pohodlí a komfort při pohybu. Ideální volba pro lov a outdoorové aktivity od jara do podzimu.


Swedteam LYNX pánské kalhoty
3 010 Kč

Kalhoty jsou ušity z lehkého materiálu ve slušivém fit střihu. V rozkroku, na vytvarovaných kolenech a zadní části mají kontrastní strečové prvky pro dokonalé pohodlí a komfort pohybu. Ideální volba pro lov a veškeré outdoorové aktivity od jara do podzimu.


Swedteam Ridge Classic
5 600 Kč
+ doprava zdarma

Pohodlné kalhoty ve vzoru DESOLVE® Veil  jsou vyrobeny z tichého materiálu s vodě a větruodolnou membránou COVERTEX®, mají množství prostorných kapes, zpevněné konce nohavic. Kalhoty jsou vhodné pro většinu loveckých a outdoorových aktivit.


Swedteam Ridge Pro
5 600 Kč
+ doprava zdarma

Kalhoty fit střihu ve vzoru DESOLVE® Veil  jsou vyrobeny z tichého materiálu s vodě a větruodolnou membránou COVERTEX®, mají množství prostorných kapes, zpevněné konce nohavic. Kalhoty jsou vhodné pro aktivní lov i ostatní outdoorové aktivity.


Swedteam Wolverine Lady
3 180 Kč

Dámské kalhoty Wolverin najdou své uplatnění při lovu i ostatních volnočasových aktivitách. Kalhoty jsou vyrobeny ze speciální funkční bavlny, která odpuzuje vodu a špínu, skvělý střih poskytuje maximální komfortu při pohybu.


Swedteam WOLVERINE pánské kalhoty
3 180 Kč

Kalhoty Wolverin jsou určeny nejen pro lov. Své uplatnění najdou i při ostatních volnočasových aktivitách. Kalhoty jsou vyrobeny ze speciální funkční bavlny, která odpuzuje vodu a špínu, skvělý střih poskytuje maximální komfortu při pohybu.


Swedteam Wombat
3 200 Kč

Kalhoty pro lov, turistiku i volný čas mají vytvarovaná kolena a strečové části v pase a v rozkroku pro neomezenou volnost pohybu.