IODICA Aktivní Jódový Koncentrát
399 Kč

Novinka

AKTIVNÍ JÓDOVÝ KONCENTRÁT je doplněk stravy v tekuté formě, který je vysoce vstřebatelný a v několika kapkách uspokojuje 100% denní potřebu jódu. Produkt neobsahuje těžké kovy, je bez nežádoucích účinků, nezatěžuje organismus solí a je čistě přírodního původu z hlubin země.

NaturComp Lady-Comp - přirozená antikoncepce
12 138 Kč

Lady-Comp je inteligentní minipočítač sloužící k přirozené kontrole početí pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé.

Daysy 2.0 - ukazatel plodných a neplodných dnů
8 058 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Daysy je spolehlivá již od prvního dne používání, s přesností vyšší než 99 %. Je zcela přirozená, bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Program, na jehož základě Daysy pracuje, je založen na statistickém zpracování více než milionu cyklů.

Lansinoh Jednorázové vložky do podprsenky 60 ks
254 Kč

Lansinoh Jednorázové vložky do podprsenky s modrým jádrem jsou vybaveny speciálním absorpčním polymerem a suchou podšívkou, která odvádí mléko do jádra vložky, čímž udržuje pokožku a oblečení suché. Dvě protiskluzové lepící pásky udržují vložku na místě.

GreenSwan GS Ovultest 3v1 3 ks
40 Kč

GS Ovultest 3v1 je rychlý ovulační test pro domácí použití. Zjišťuje zvýšenou hladinu luteinizačního hormonu (LH), která se objevuje v moči krátce před ovulací. Díky tomu vám umožňuje spolehlivě zjistit své plodné dny, a zvýšit tak pravděpodobnost otěhotnění.

GreenSwan GS Mamatest 10 těhotenský test 2 ks
40 Kč

GS Mamatest pro včasnou detekci těhotenství je rychlý test založený na laterální průtokové imunochromatografii na proužku a slouží ke kvalitativnímu stanovení lidského choriongonadotropinu (hCG) v moči, s jehož pomocí lze zjistit těhotenství.

GreenSwan GS Mamatest Comfort 10 těhotenský test
81 Kč

GS Mamatest COMFORT 10 je rychlý těhotenský test pro domácí použití. Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství.

OXALIS Naše byliny - Pro kojící ženy 50 g
44 Kč

Fenykl a anýz povzbuzuje tvorbu mateřského mléka, dobromysl a meduňka pozitivně působí na duševní zdraví. Složení: meduňka nať, dobromysl nať, fenykl plod, kontryhel nať, proskurník list, anýz plodObsah: 50g.

MedPharma Ovulační test 20mIU/ml 6 ks
71 Kč

MedPharma Ovulační test je vysoce přesný, rychlý a hygienický ovulační test pro přesné stanovení termínu ovulace, který si snadno můžete provést sama. Zvýšíte tak možnost vašeho otěhotnění.

OXALIS Naše byliny - Těhotenský čaj 50g
44 Kč

Příprava: doporučuje se pít 1× denně ráno po jídle. 1 čajovou lžičku směsi zalijeme 250 ml vroucí vody a necháme pod pokličkou 10 minut louhovat. Pijeme teplý. Složení: maliník list, rybíz černý list, máta peprná nať, fenykl plod, anýz plodObsah: 50g.

Allnature Fenykl plod 80 g
54 Kč

Fenykl plod má schopnost podporovat tvorbu mléka během kojení. Pomáhá ženám dosáhnout komfortu před a během menstruace, případně i během menopauzy. Zároveň podporuje normální trávení, posiluje přirozenou obranyschopnost organismu a působí antioxidačně.

NaturComp Pearly - přirozená antikoncepce
9 170 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nechcete brát hormonální antikoncepci? Pokoušíte se otěhotnět? Vyzkoušejte Pearly – nízkonákladovou verzi minipočítače pro přirozenou kontrolu početí. Pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech zjistí dobu ovulace a spolehlivě tak určí vaše plodné a neplodné dny.

Aniball - náhradní balonek
806 Kč

Náhradní balonek Aniball je příslušenstvím k produktu Aniball – zdravotnická pomůcka pro těhotné.

Aniball - Zdravotnická pomůcka pro těhotné
1 316 Kč

Aniball slouží k předporodní přípravě, kdy účinným způsobem napomáhá k aktivaci svalů potřebných při porodu a současně připravuje poševní vchod a hráz na průchod dítěte.

IVT IMUNO Těhotenský test Best-2 2 ks
36 Kč

Těhotenský test Best je určen pro zjištění těhotenství v raném (7. –10. den po oplodnění) i v pokročilém stádiu těhotenství.

Lansinoh Pratelné vložky do podprsenky
291 Kč

Lansinoh Pratelné vložky do podprsenky poskytují ekologickou, opakovaně použitelnou ochranu proti unikajícímu mléku. Využívají technologii 3 vrstvé ochrany proti vytékání. Jsou 9× více absorpční než nejprodávanější vložky do podprsenky. .

MedPharma Těhotenský test 10mIU/ml 2 ks
36 Kč

MedPharma Těhotenský test je vysoce přesný, rychlý a hygienický těhotenský test pro včasné zjištění těhotenství, který si snadno můžete provést sama.

Pepino Těhotenský test Dipstrip 1 ks
33 Kč

Těhotenský test Dipstrip je vysoce citlivý test pro včasné zjištění těhotenství. Určen pro sebetestování. Lze provádět již 2 dny od početí. Jednou z hlavních výhod proužkového těhotenského testu je jeho snadné použití v jednom kroku. Stačí ponořit část testovacího proužku do vzorku moče.

Adiel FertilTime ovulační testy 5 ks v balení
244 Kč

Ovulační test FertilTime spolehlivě určí dobu vaší ovulace. Rychlým a přesným testem z moči zjistíte, kdy je ideální příležitost pro otěhotnění. Luteinizační hormon způsobuje, že se vajíčko uvolňuje do vejcovodu, a právě v tomto okamžiku začíná doba, která je pro početí nejpříhodnější.

IVT IMUNO Ovulační test LH 28 1 ks
58 Kč

Ovulační test LH 28 je určen pro stanovení zvýšené hladiny lidského luteinizačního hormonu ve vzorku moči za účelem zjištění ovulace – plodných dnů v průběhu ženského menstruačního cyklu. Tento test vám pomůže zjistit nejvhodnější dobu pro oplodnění a naplánování těhotenství.

MedPharma Ovulační test Komfort 20mIU/ml 2 ks
71 Kč

MedPharma Ovulační test Komfort je vysoce přesný, rychlý a hygienický ovulační test pro přesné stanovení termínu ovulace, který si snadno můžete provést sama. Zvýšíte tak možnost vašeho otěhotnění.

Pepino Ovulační test Dipstrip 5 ks
189 Kč

Ovulační test Dipstrip je test pro snadné, rychlé a přesné zjištění plodných dní pomocí stanovení zvýšené hladiny lidského luteinizačního hormonu ve vzorku moči. Tento test vám pomůže zjistit nejvhodnější dobu pro oplodnění a naplánování těhotenství.

Starlife MULTIVITAMIN STAR, 120 ml. "vitamíny, minerály"
545 Kč 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lahodný sirup – vynikající směs vitamínů a minerálů pro imunitu, vitalitu a zdravý život. Všechny důležité vitaminy v jedné lahvičce, vitamin B1, B2, B3, B6, B12, železo, měď, mangan, zinek, foláty. Výborný pro posílení imunity.

Minna Life kGoal
3 961 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

kGoal je chytrá pomůcka sloužící k posilování pánevního dna. Jedná se o interaktivní cvičební systém, který pomocí bezplatné mobilní aplikace v českém jazyce poskytuje informace o průběhu cvičení. Podává zpětnou vazbu o Vaší výdrži, kontrole a síle.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Maminka, těhotenství, kojení.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Maminka, těhotenství, kojení výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Maminka, těhotenství, kojení akce.