NaturComp Lady-Comp - přirozená antikoncepce
11 900 Kč
+ doprava zdarma

Lady-Comp je inteligentní minipočítač sloužící k přirozené kontrole početí pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé.


Allnature Fenykl plod 80 g
49 Kč
+ doprava zdarma

Fenykl plod má schopnost podporovat tvorbu mléka během kojení. Pomáhá ženám dosáhnout komfortu před a během menstruace, případně i během menopauzy. Zároveň podporuje normální trávení, posiluje přirozenou obranyschopnost organismu a působí antioxidačně.


Moringa MIX Bylinná směs pro těhotné maminky 30 g
109 Kč
+ doprava zdarma

Čaj pro těhotné s moringou je bylinnou směsí, která pomáhá těhotným ženám doplňovat pitný režim, a zároveň je blahodárným zdrojem vápníku, železa a vitamínu C.


NaturComp Lady Comp - Baby - plánované početí
13 900 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lady-Comp Baby je inteligentní počítač, který vám pomůže s plánováním těhotenství a/nebo s rozpoznáním případné neplodnosti.


T-Tomi Bambusová zavinovačka 120 x 120 cm
398 Kč
+ doprava zdarma

Bambusová vysokogramážní zavinovačka T-tomi s potiskem z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová zavinovačka  mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky.


Vložky mateřské po porodu 12 ks
173 Kč
+ doprava zdarma

Vyrobeny z bavlny. Zvýšené absorpční vlastnosti pro období po porodu. Jsou hypoalergenní a velmi prodyšné. Praktický anatomický design.