Träumeland Good

Träumeland Good

Matrace Good rakouské značky Träumeland poskytuje dítěti v cestovní postýlce příjemný komfort a dobré odvětrání, které zaručuje zdravé spánkové klima. Díky praktickému transportnímu obalu můžete matraci snadno přenášet, díky čemuž je ideální na cestování. Matrace je vyrobena z měkké, konkrétně polyuretanové pěny. Měkká pěna vytváří vhodné spánkové mikroklima. Díky prodyšnosti a dobré tepelně-izolační schopnosti je velmi vhodná i pro alergické děti. Celý popis
999 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
899 Kč
Doprava zdarma
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1358665

Popis

Matrace Good rakouské značky Träumeland poskytuje dítěti v cestovní postýlce příjemný komfort a dobré odvětrání, které zaručuje zdravé spánkové klima. Díky praktickému transportnímu obalu můžete matraci snadno přenášet, díky čemuž je ideální na cestování. Matrace je vyrobena z měkké, konkrétně polyuretanové pěny. Měkká pěna vytváří vhodné spánkové mikroklima. Díky prodyšnosti a dobré tepelně-izolační schopnosti je velmi vhodná i pro alergické děti.

Potah matrace
-Potah matrace je ušit z elastické bavlněno-polyestrové látky (48% bavlna, 52% polyester). Tato látka je prodyšná, odolná a citlivá k dětské pokožce, ale také velmi pružná. Potah lze prát při 40 °C a sušit v sušičce.

  • Cestovní matrace Good 120 × 60 cm
  • vhodná pro alergiky
  • certifikát Öko-Tex
  • lékařsky testováno
  • rozměr: 120 × 60 cm
  • výška: 4 cm