Candide matrace Thermax 60 × 120 × 11 cm
2 161 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Matrace Thermax od značky Candide má celoroční využití, kdy na jedna strana v zimě děťátku poskytuje pocit tepla a na druhé straně matrace lépe saje pot a zabraňuje přehřívání tělíčka v horkých letních dnech. Bočnice jsou z velmi prodyšných 3D vláken.

Candide matrace Aloe vera 60 × 120 × 10 cm
2 087 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Matrace Aloe vera od značky Candide má vlákna napuštěná aloe vera, které bsahuje vitamíny (C, A, D a B), minerály (vápník, hořčík, zinek), aminokyseliny, enzymy a anioxidanty. Matrace napomáhá s kožními problémy, alergiemi, ekzémy a popáleninami.

Candide matrace Aloe vera 70 × 140 × 10 cm
2 532 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Matrace Aloe vera od značky Candide má vlákna napuštěná aloe vera, které bsahuje vitamíny (C, A, D a B), minerály (vápník, hořčík, zinek), aminokyseliny, enzymy a anioxidanty. Matrace napomáhá s kožními problémy, alergiemi, ekzémy a popáleninami

Candide matrace do kolébky Fresh 50x83 cm
879 Kč 829 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Matrace do kolébky Fresh od značky Candide je velmi pohodlná a měkká. Svými rozměry a hmotností je skvělá na cestování, takže miminko nikde nepřijde o hřejivý komfort. Přírodně antibakteriální materiál je vhodný i pro velmi citlivou pokožku.

Tinéo Cestovní matrace a podložky 5v1 FAMILY FUN
1 898 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční cestovní matrace a podložka 5v1 od značky Tineo je vhodná na cestování s dětmi. V rozloženém stavu nabízí maxi velikost hrací plochy 180 × 120 cm a díky specifickému skládacímu systému se umí rázem změnit na tunel nebo domeček.

Candide matrace Thermax 70 × 140 × 11 cm
2 830 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Matrace Thermax od značky Candide má celoroční využití, kdy na jedna strana v zimě děťátku poskytuje pocit tepla a na druhé straně matrace lépe saje pot a zabraňuje přehřívání tělíčka v horkých letních dnech. Bočnice jsou z velmi prodyšných 3D vláken.

COSING matrace kokos-molitan-kokos 8 cm
635 Kč

Dětská matrace kokos-molitan-kokos od značky Cosing je vyrobená z tepelně upravených kokosových vláken a molitanu. Matrace je prodyšná a zajistí vašemu dítěti kvalitní spánek a správný vývoj. Bavlněný potahový materiál lze sundat a vyprat.

COSING skládací matrace 6 cm - Hvězdy
459 Kč 442 Kč

Dětská skládací matrace Hvězdy od značky Cosing je skvělá pomůcka nejen na cestování, ale i pro dětské návštěvy. Je vhodná do každé postýlky pro děti již od narození. Má praktický snímatelný potah na zip.

COSING matrace pohanka-molitan-kokos 8 cm
699 Kč 673 Kč

Dětská matrace pohanka-molitan-kokos od značky Cosing má z jedné strany pohankovou vrstvu a z druhé strany kokosovou vrstvu. Matrace je prodyšná a zajistí vašemu dítěti kvalitní spánek a správný vývoj. Bavlněný potahový materiál lze sundat a lokálně vyčistit.

Red Castle ergonomické hnízdečko Cocoonababy, bílá
2 949 Kč

Přivítejte vaše miminko s tímto ergonomickým hnízdem na spaní, které svým tvarem připomíná dělohu, vaše dítě se tak bude cítím bezpečně. Hnízdečko Cocoonababy pomáhá miminku při adaptaci na nové prostření, pomáhá omezit výskyt různých poruch, které se mohou objevit během prvních měsíců života.

P'tit lit dětská matrace 60 x 120 x 12
2 399 Kč

Plně omyvatelná vzdušná matrace, která reguluje pocení vašeho dítěte. Jádro matrace je vyrobené z těch nejemnějších vláken, tak aby podporovaly cirkulaci vzduchu a přispívají tak ke správně termoregulaci dítěte. Díky této matrace bude vaše dítě spát ničím nerušným spánkem.

Yoopidoo dětská matrace
1 149 Kč

Dětská matrace udržující správnou teplotu pro klidný spánek vašeho dítěte.

Candide cestovná matrace 60×120 cm premium - šedá
1 299 Kč

Candide cestovní matrace premium o rozměru 60 × 120 cm slouží jako tepelná izolace. Vyrobena je z velmi speciálních prodyšných vláken, mezi kterými proudí vzduch a tím nedochází k pocení miminka.

Candide cestovní matrace 60x120cm - Chambray šedá
1 199 Kč

Candide cestovní matrace premium o rozměru 60 × 120 cm slouží jako tepelná izolace. Vyrobena z velmi speciálních prodyšných vláken, mezi kterými proudí vzduch a tím nedochází k pocení miminka.

Matrace do postýlky

Už víte, jaký typ matrace pro vaše miminko nebo dítě pořídíte? Na Mall.cz máte možnost vybírat z široké nabídky matrací do dětských postýlek! Matrace u nás lze pořídit také levně!

Kvalitní matrace z nejmodernějších materiálů nabízí Candide. Širokou nabídku matrací s propracovaným kvalitním jádrem najdete u Traümeland. Vybírejte také z dalších ověřených značek, jako jsou Puppolina, CuddleCo, KIDDO, Sun Baby, Kvalitex a mnoho dalších.

Matrace se neobejde bez útulné dětské postýlky. Určitě oceníte také pestrý výběr dětského ložního prádla.

Bojí se vaše dítko tmy? Pořiďte mu veselou dětskou noční lampičku!

^ Zpátky nahoru

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné matrace do dětských postýlek.