Počet nalezených produktů: 18

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vypnout filtr

Seznam je omezen pomocí filtrů:  Skladem


Outwell Flock Classic Double
849 Kč

637 Kč

Outwell Flock Classic Double je široká nafukovací matrace z odolného PVC. Povrch na spaní je z měkkého veluru. Ventil s dvojitým těsněním umožňuje snadné nafukování a vyfukování.


Campingaz X'tra Quickbed Single-39%
659 Kč

399 Kč

Akce

Dostatečně dlouhá jednolůžková velmi komfortní nafukovací matrace Campingaz X'tra Quickbed Airbed Single bez škodlivých neekologických ftalátů!


Campingaz X'tra Quickbed Double NP
999 Kč

899 Kč

Exkluzivně

Campingaz X'tra Quickbed Double NP je svou délkou 198 cm velmi komfortní dvoulůžková nafukovací matrace bez škodlivých neekologických ftalátů!. Ideální pro rodinnou turistiku, autoturistiku nebo delší pobyt na jednom místě. Opatřena tzv. Airtight systémem, který zaručuje dokonalou těsnost ventilu a zabraňuje postupnému unikání vzduchu.


Coleman Comfort bed single

Coleman Comfort bed single

Hodnocení: 4,5
859 Kč

715 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Komfortní nafukovací matrace Comfort bed single NP pro jednu osobu s příjemným „semišovým povrchem“ a Airtight ventilem s dvojitým těsněním, zabraňujícím postupnému unikání vzduchu. Matrace je vyrobena z tzv. heavy duty PVC pro maximální odolnost proti nechtěnému propíchnutí.


Vango Air Beds Double 191 Nutmeg
999 Kč

899 Kč

Měkký semišový povrch nafukovací matrace Vango Airbed vám na konci dne poskytne příjemné, pohodlné místo k odpočinku. Prstencové výztuhy tvoří pevnou oporu, která vám zajistí poklidný spánek.


Coleman Comfort Bed Compact Single
599 Kč

539 Kč

Záruka 3 roky

Coleman Comfort Bed Compact Single je jednolůžková nafukovací matrace, ideální pro kratší ložnice k festivalové použití.


Coleman Comfort Bed Double
1 299 Kč

1 156 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Coleman Comfort Bed Double je prostorná nafukovací dvojmatrace s příjemným semišovým povrchem je ideální pro rodinnou turistiku v kempu, ale i přespání doma.


Outwell Flock Classic Single
599 Kč

Outwell Flock Classic Single je nafukovací matrace z odolného PVC. Povrch na spaní je z měkkého veluru. Ventil s dvojitým těsněním umožňuje snadné nafukování a vyfukování.


Campingaz Quickbed Double NP
899 Kč

809 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Komfortní a pohodlná dvojitá nafukovací matrace Campingaz Quickbed double NP je ideální pro rodinnou turistiku, autoturistiku nebo delší pobyt na jednom místě. Je opatřena Airtight systémem, který zaručuje dokonalou těsnost ventilu a zabraňuje unikání vzduchu.


Outwell Flock Classic w/ Pillow & Pump Single
799 Kč

Outwell Flock Classic w/ Pillow & Pump Single je nafukovací matrace z odolného PVC. Povrch na spaní je z měkkého veluru. Zabudovaná nožní pumpa a zvýšená polštářová plocha zvyšují komfort.


High Peak Air bed Single
679 Kč

619 Kč

High Peak Air bed Single je nafukovací matrace s příjemným, neklouzavým povrchem, která je vhodná na chatu či příležitostné přespání.


Outwell Flock Classic w/ Pillow & Pump Double
1 279 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Flock Classic w/ Pillow & Pump Double je široká nafukovací matrace z odolného PVC. Povrch na spaní je z měkkého veluru. Zabudovaná nožní pumpa a zvýšená polštářová plocha zvyšují komfort.


Coleman Extra Durable Airbed Single
1 849 Kč

1 664 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Coleman Extra Durable Airbed Single je prodloužená, lehká a odolná jednolůžková matrace. Praktický obal je součástí balení.


Coleman Extra Durable Airbed Double
2 099 Kč

1 889 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Coleman Extra Durable Airbed Doube je prodloužená, lehká a odolná dvoulůžková matrace. Praktický obal je součástí balení.


Intex Matrace nafukovací se zabudovaným polštářem queen
1 200 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Intex Matrace nafukovací se zabudovaným polštářem queen je vyrobena z kvalitního vinylu se semišovým povrchem. Multi-komorové rozdělení vzduchového jádra je vhodná k uložení návštěvy.


High Peak Air bed Double
999 Kč

899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

High Peak Air bed Double je nafukovací matrace s příjemným, neklouzavým povrchem pro dvě osoby, která je vhodná na chatu či příležitostné přespání.


Intex Postel nafukovací Kidz Travel - rozbaleno
1 500 Kč

1 380 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Intex Postel nafukovací Kidz Travel je vyrobena z kvalitního vinylu se semišovým povrchem. Inovativní konstrukce umožňuje kompaktní skladování.