Novation Launchpad MK2 USB/MIDI kontroler
3 669 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

USB/MIDI kontroler. Toto je ikonický Launchpad od Novation: oblíbený kontrolér s mřížkou pro uživatele Ableton Live, nyní s RGB LED podsvícením. Zrcadlete klipy z Ableton Live Session View, které jsou na mřížce s 64 pady stejně rozložené a barevně odlišené.

Novation Launch Control XL MK2 USB/MIDI kontroler-30%
4 459 Kč 3 120 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

USB/MIDI kontroler. Launch Control XL je ultimátní kontrolér pro Ableton Live. Pomůže vám více se soustředit na hudbu a méně na laptop. Nabízí 16 tlačítek, 24 otočných ovladačů a 8 táhel, které plynule spolupracují s Live a umožňují vám manuální kontrolu důležitých parametrů.

Novation Launchpad Mini MK2 USB/MIDI kontroler-30%
2 619 Kč 1 830 Kč

Výprodej

USB/MIDI kontroler. Používejte 64 mini padů pro spouštění klipů, ovládání drum racků nebo nastavování mixu a dalších funkcí v Ableton Live, zatímco vytváříte další video pro YouTube.

Akai MPK Mini mkII USB/MIDI keyboard
2 290 Kč

USB/MIDI keyboard. Akai MPK Mini MKII je druhá verze oblíbeného kontroléru, která kromě mini klaviatury nabízí MPC pady, otočné ovladače nebo arpeggiator. Samozřejmostí je také silná softwarová výbava.

Miditech i2 mini 32 USB/MIDI keyboard
1 140 Kč

USB/MIDI keyboard. GarageKey mini je vynikající mobilní klaviatura na cesty. Nic víc s sebou nepotřebujete. Žádné instalace, žádné drivery. Kompatibilní s Windows, Mac OSX a iPad.

Icon iKeyboard 4Nano USB/MIDI keyboard
2 010 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

USB/MIDI keyboard. iKeyboard Nano série kombinuje 37-klávesový MIDI keyboard a jednokanálový DAW kontroler. Polovyvážená klaviatura nabídne skvělou odezvu, zvuk je možné korigovat pomocí Pitch a Modulation koleček a podsvícených tlačítek pro přepínání oktáv a posun transpozice.

Keystation AIR Mini 32 USB/MIDI keyboard
1 790 Kč

USB/MIDI keyboard. M-Audio Axiom AIR je vysoce vyspělá řada klávesových kontrolerů. Díky exkluzivní technologii automatického mapování Hypercontrol a unikátnímu Ignite softwaru od AVIDu poskytuje Axiom AIR skutečně plný tvůrčí zážitek.

Keystation Mini 32 MK3 USB/MIDI keyboard
1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

USB/MIDI keyboard. M-Audio Keystation Mini 32 MK3 nová řada populárních MIDI kláves od firmy M Audio. Ideální volbou pro muzikanty na cestách. Navrženo společností, která je průkopníkem v oblasti mobilní hudební produkce.

Oxygen 25 IV USB/MIDI keyboard
2 350 Kč

USB/MIDI keyboard. M-AUDIO Oxygen 25 IV je USB/MIDI řídící klaviatura s 25 klávesy a softwarovou výbavou.

Základní charakteristika:

25 rychlostně citlivých kláves plné velikosti
8 rychlostně citlivých padů pro tvorbu beatů, spouštění sampů apod.

Novation Launchkey 25 MK2 USB/MIDI keyboard
3 539 Kč
+ doprava zdarma

USB/MIDI keyboard. Poslední generace Launckey představuje nejpřístupnější MIDI kontrolér Novation pro Ableton Live. Jde o nejrychlejší způsob, jakým produkovat a hrát elektronickou hudbu – byl totiž navržen přímo k tomuto účelu.

Miditech i2mini 32 Bluetooth Bluetooth USB/MIDI keyboard
1 490 Kč

Bluetooth USB/MIDI keyboard. Miditech I2-Mini 32 BT je šikovná MIDI klaviatura s bezdrátovým Bluetooth připojením, pomocí níž můžete ovládat hudební software v počítači nebo ve vašem telefonu.

Akai MPD 218 USB/MIDI kontroler
2 490 Kč

USB/MIDI kontroler. Inovovaný MPC pad kontroler pro jakékoliv DAW!

Ableton Live lite zdarma!

MPD218 je nejjednodušší způsob, jak do vaší sestavy přidat skutečné MPC pady.