Chemical Guys Workhorse Gray Professional Grade Microfiber Towel (3 kusy)
240 Kč

Šedá mikrovláknová utěrka od Chemical Guys. Utěrka je určena pro detailingové práce na vozidlech, jako jsou čištění, sušení, aplikace přípravků, aj., ale i pro domácnost. Nezanechává šmouhy ani prach, je vhodná i pro suché mytí. Balení obsahuje 3 ks utěrek o velikosti 40 × 40 cm.

Chemical Guys Elite Ultra Plush Microfiber Towels with Microfiber Edges (3 kusy)
465 Kč

Oranžová mikrovláknová utěrka se speciálními lemy od Chemical Guys. Utěrka je určena pro finální leštění a sušení vozu. Utěrka má z jedné strany dlouhé a druhé krátké vlákna, ta absorbují až 10 násobek své váhy. Nezanechává šmouhy ani prach. Balení obsahuje 3 ks utěrek o velikosti 40 × 40 cm.

Chemical Guys Super Fine Yellow-Mikrovláknová utěrka žlutá (3 kusy)
210 Kč

Univerzální, žlutá mikrovláknová utěrka od Chemical Guys. Utěrka je určena pro detailingové práce na vozidlech, jako jsou čištění, sušení, aplikace přípravků, aj., ale i pro domácnost. Tyto utěrky jsou vyrobeny ze speciálního absorbčního materiálu. Balení obsahuje 3 ks utěrek o velikosti 38 × 38 cm.

Chemical Guys Fatty Super Dryer Microfiber
590 Kč

Fatty Super Dryer je oranžová sušící utěrka / ručník od Chemical guys. Extra velká utěrka s jednou stranou dlouhých a druhou krátkých vláken se speciálními obšitými okraji dokonale vysuší vůz od vody bez poškrábání laku. Vysoká absorbční schopnost zabraňuje tvorbě skvrn od vodního kamene. 64 × 86 cm

Chemical Guys Premium Red-Line Microfiber Towel (3 kusy)
495 Kč

Černo červená mikrovláknová utěrka se speciálními lemy od Chemical Guys. Utěrka je určena pro finální leštění a sušení vozu. Utěrka má z jedné strany dlouhé a druhé krátké vlákna, ta absorbují až 10 násobek své váhy. Nezanechává šmouhy ani prach. Balení obsahuje 3 ks utěrek o velikosti 40 × 40 cm.

Chemical Guys Workhorse Black Professional Grade Microfiber Towel (3 kusy)
240 Kč

Černá mikrovláknová utěrka od Chemical Guys. Utěrka je určena pro detailingové práce na vozidlech, jako jsou čištění, sušení, aplikace přípravků, aj., ale i pro domácnost. Nezanechává šmouhy ani prach, je vhodná i pro suché mytí. Balení obsahuje 3 ks utěrek o velikosti 40 × 40 cm.

Chemical Guys Workhorse Tan Professional Grade Microfiber Towel (3 kusy)
240 Kč

Hnědá mikrovláknová utěrka od Chemical Guys. Utěrka je určena pro detailingové práce na vozidlech, jako jsou čištění, sušení, aplikace přípravků, aj., ale i pro domácnost. Nezanechává šmouhy ani prach, je vhodná i pro suché mytí. Balení obsahuje 3 ks utěrek o velikosti 40 × 40 cm.

Chemical Guys Super Fine Blue-Mikrovláknová utěrka modrá (3 kusy)
210 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální, modrá mikrovláknová utěrka od Chemical Guys. Utěrka je určena pro detailingové práce na vozidlech, jako jsou čištění, sušení, aplikace přípravků, aj., ale i pro domácnost. Tyto utěrky jsou vyrobeny ze speciálního absorbčního materiálu. Balení obsahuje 3 ks utěrek o velikosti 38 × 38 cm

Chemical Guys Workhorse Blue Professional Grade Microfiber Towel (3 kusy)
240 Kč

Univerzální, modrá mikrovláknová utěrka od Chemical Guys. Utěrka je určena pro detailingové práce na vozidlech, jako jsou čištění, sušení, aplikace přípravků, aj., ale i pro domácnost. Tyto utěrky jsou vyrobeny ze speciálního absorbčního materiálu. Balení obsahuje 3 ks utěrek o velikosti 40 × 40 cm.

Chemical Guys Super Fine Pink-Mikrovláknová utěrka růžová (3 kusy)
210 Kč

Univerzální, růžová mikrovláknová utěrka od Chemical Guys. Utěrka je určena pro detailingové práce na vozidlech, jako jsou čištění, sušení, aplikace přípravků, aj., ale i pro domácnost. Tyto utěrky jsou vyrobeny ze speciálního absorbčního materiálu. Balení obsahuje 3 ks utěrek o velikosti 38 × 38 cm

Chemical Guys Workhorse Green Professional Grade Microfiber Towel (3 kusy)
240 Kč

Univerzální, zelená mikrovláknová utěrka od Chemical Guys. Utěrka je určena pro detailingové práce na vozidlech, jako jsou čištění, sušení, aplikace přípravků, aj., ale i pro domácnost. Tyto utěrky jsou vyrobeny ze speciálního absorbčního materiálu. Balení obsahuje 3 ks utěrek o velikosti 40 × 40 cm

KAJA Mycí houba z mikrovlákna, 14,5 x 8,5 x 4,5 cm
29 Kč

Mycí houba z hladkého mikrovlákna, savá. Rozměry: 14,5 × 8,5 × 4,5 cm. Jemně čistí všechny povrchy, leští, výborně absorbuje vlhkost. Vhodná na sklo a hladké povrchy, nezanechává šmouhy.

Pikatec Utěrka z mikrovlákna oranžová
109 Kč

Jemný hadřík z mikrovlákna 40 × 40 cm. Mikrovlákno nejvyšší kvality je velmi jemné a šetrné k laku vozu i jiným povrchům. Výborně saje vlhkost, hodí se tak k dosušení karoserie, čičtění povrchu nebo k rozlešťování PIKATEC politur. Ideální jak pro domácí tak i profesionální použití.

KAJA Jelenice na mytí, pravá kůže, 40 x 40 cm
301 Kč

Jelenice na mytí, zn. KAJA, 40 × 40 cm. Utěrka z pravé kůže, jelenice. Výtečně saje vodu, nezanechává šmouhy, skvělá na lesklé povrchy, skla, zrcadla apod. Lze použít suchou i mokrou.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mikrovláknové utěrky pro auta.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mikrovláknové utěrky pro auta výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mikrovláknové utěrky pro auta akce.