Orion Mlékovka nerez 0,15 l
150 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jednoduchá mlékovka nerez 0,15 l od výrobce Orion. Mlékovka je doplněna praktickým uchem a celá vyrobena z nerezové oceli. Užijte si příjemné posezení u vaší kávy. A mytí nechte tentokrát na myčce.

ČESKÝ PORCELÁN Mlékovka 0,25 l, dekor cibulák
432 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Cibuláková mlékovka od značky Český porcelán nikdy neztratí svůj dekor, a to kvůli speciální technologii, kterou je malba aplikována pod glazuru. Originální mlékovka je zabalena v dárkovém obalu. Ozvláštněte svůj stůl tímto cibulákem.

ILSA Nádoba na mléko nerez 250 ml
222 Kč

Podávání čaje bude mít s touto konvičkou značky Ilsa šmrnc a eleganci, kterou vaše návštěva jistě ocení. V konvičice můžete mléko také ohřát pokud tedy nemáte indukci.

Orion Mlékovka nerez 0,35 l
192 Kč

Mlékovka značky Orion je ideální volbou pro servírování mléka či smetany ke kávě. Je vyrobena z nerezu, disponuje uchem a odměrkou do 350 ml s označení po 50 ml.

Orion Mlékovka nerez 0,58 l
220 Kč

Mlékovka značky Orion je ideální volbou pro servírování mléka či smetany ke kávě. Je vyrobena z nerezu, disponuje uchem a odměrkou do 580 ml s označení po 60 ml.

PGX Konvice na kávu nerez
353 Kč

Servírovací konvička na čaj, kávu i mléko. Nerezová konvice na kávu je vyrobená z leštěné potravinářské nerezové chromniklové oceli. Teplo nevodivé ucho.

Marex Trade Ruční napěňovač mléka, 0,5 l
350 Kč 301 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ruční napěňovač mléka by neměl chybět ve výbavě milovníka kávy. Produkt značky Marex Trade je vyroben z odolného borosilikátového skla a kvalitní nerezové oceli. V okamžiku promění mléko v lahodnou krémovou pěnu pro cappuccino či jiné dobroty.

Butlers Ruční šlehač mléčné pěny 800 ml
599 Kč

Vychutnejte si dokonale napěněné mléko ve Vaší dokonalé kávě i u Vás doma, a to s tímto praktickým šlehačem na mléčnou pěnu MILK MASTER s objemem 800 ml. Rozměry: D 15,2 x Š 11 x V 17 cm. Materiál: ušlechtilá ocel.

Orion Mlékovka nerez 0,25l

Orion Mlékovka nerez 0,25l

Hodnocení: 2,5
90 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Mlékovka značky Orion je ideální volbou pro servírování mléka či smetany ke kávě. Je vyrobena z nerezu, disponuje uchem a odměrkou do 250 ml s označení po 50 ml.

Butlers Ruční šlehač mléčné pěny 400 ml
479 Kč

Vychutnejte si dokonale napěněné mléko ve Vaší dokonalé kávě i u Vás doma, a to s tímto praktickým šlehačem na mléčnou pěnu MILK MASTER s objemem 400 ml. Rozměry: D 12,6 x Š 9,7 x V 11,60 cm. Materiál: ušlechtilá ocel.

Bialetti Ruční napěňovač mléka 450 ml
769 Kč 760 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte rádi nápoje s hustou mléčnou pěnou? Designově povedený a přitom velmi účinný šlehač na mléko od světoznámého výrobce Bialetti. Perfektní káva s dokonalou crémou.

PGX Konvice na čaj nerez
255 Kč

Servírovací konvička na čaj, kávu i mléko. Nerezová konvice na čaj je vyrobená z leštěné potravinářské nerezové chromniklové oceli. Teplo nevodivé ucho.

Banquet Sada mléčenka s cukřenkou HOME Coll. 4 díly
229 Kč 219 Kč

Banquet Sada mléčenka s cukřenkou HOME Coll. 4 díly je čtyřdílná keramická sada obsahující mléčenku, cukřenku, lžičku a podtácek. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí, ale pro zachování dokonalého vzhledu doporučujeme umývat ručně. Mléčenka má objem 260 ml a cukřenka 280 ml.

ADHOC Set cukřenka SWEETY a mléčenka MILKY
750 Kč

Podávejte horké nápoje s praktickými pomůckami v aktuálním designu! Set cukřenky SWEETY a mléčenky MILKY značky AdHoc v kvalitě zaručené značkou AdHoc se vašim hostům jistě zalíbí – a potěší i jako dárek!

Kela Džbánek na mléko HERTA 0,7 l
419 Kč 355 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Džbánek na mléko Kela Herta 0,7 l využijete zejména při přípravě a servírování kávy, mléčných kávových nápojů či horké čokolády. Tento džbánek vyniká vysoce kvalitním zpracováním z prvotřídní nerezové oceli 18/10. Ta je zárukou nejen skvělého designu, ale především vysoké odolnosti a dlouhé životnosti.

KINGHOFF KÁVA NA KÁVU / ČAJ S CLAMPEM 600 m KH-1401
335 Kč

Francouzský lis je velmi praktický stroj na vaření piva, ve kterém můžete připravovat kávu i čaj nebo bylinky. Francouzský lis lze navíc použít k napěnění mléka. Stačí nalít předehřáté mléko do misky a poté několikrát pohnout pístem. Pivovar je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Nerezové síto o

Kela Džbánek na mléko HERTA 0,35 l
249 Kč 231 Kč

Džbánek na mléko Kela Herta 0,35 l využijete zejména při přípravě a servírování kávy, horké čokolády a dalších mléčných pochoutek. Tento džbánek vyniká vysoce kvalitním zpracováním z prvotřídní nerezové oceli 18/10. Ta je zárukou skvělého designu i dlouhé životnosti.

Orion Konvice na mléko smalt MODROTISK 2 l
441 Kč

Konvice na mléko s pokličkou a uchem značky Orion se stane praktickým a elegantním doplňkem ve vaší domácnosti. Modrá barva se zdobením jemných bílých květů si vás získá pro svůj retro nádech. Výhodou smaltového materiálu je především jeho zdravotní nezávadnost a dlouhodobá životnost. Objem činí 2 l.