Tescoma  Mlékovar PRESTO s poklicí 16 cm, 2 l (728718)
1 139 Kč

Mlékovar Presto je vyroben z kvalitní nerezové oceli a je opatřen extra silným sendvičovým dnem. Umožňuje snadnou přípravu pokrmů ve vodní lázni bez rizika připalování. Průměr mlékovaru je 16 cm a je vhodný pro všechny typy sporáků.

Orion Mlékovar nerez na indukci 1,5 l
359 Kč

Mlékovar je vhodný na vaření mléka, nebo omáček, které mají tendenci se připalovat. Je vyroben z nerezové oceli a má dvojitou stěnou. Vhodný na všechny typy tepelných spotřebičů včetně indukce. Užitný objem je 1,3 litry.

Orion Mlékovar nerez PREMIUM 2,5 l
599 Kč 589 Kč

Mlékovar je vhodný na vaření mléka, nebo omáček, které mají tendenci se připalovat. Je vyroben z nerezové oceli a má dvojitou stěnou. Vhodný na všechny typy tepelných spotřebičů včetně indukce. Objem je 2,5 litru.

Metalac Mlékovar s píšťalkou červený puntík, 2 litry
899 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Máte rádi dobroty, ke kterým je potřeba vařené mléko? Doporučujeme vyzkoušet mlékovar, je to revoluce ve vaření mléka, vše jde jednoduše a mléko se vám nepřipálí. Motiv červených puntíků upoutá každého.

Lamart Mlékovar 1,5 l LT1068-27%
439 Kč 319 Kč

Akce

Mlékovar značky Lamart je vyroben z kvalitní dvouplášťové oceli s termoakumulačními vlastnostmi pro rychlý rozvod tepla a úsporu energie. Vhodné na všechny druhy ohřevu.

Toro Hrnek 1 l, tyrkysová
219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V tyrkysovém smaltovém hrnku značky TORO o objemu 1 l lze připravovat veškeré pokrmy, nebo jej můžete použít jako dekorativní prvek. Je vhodný na všechny typy sporáků, včetně indukce.

Beka Hrnec dvouplášťový BAIN MARIE 16 cm
899 Kč 759 Kč

Dvouplášťový hrnec BAIN MARIE se stane praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Hrnec se vyjímá schopností ohřívat mléko, čokoládu, omáčky, polevy a další pokrmy ve vodní lázni bez nutnosti vkládat misku do hrnce. Ve vodní lázni se žádný pokrm nepřipálí. Objem 1,7 l.

Kela Mlékovar nerez 1,8 l CAILIN
815 Kč 469 Kč

Mlékovar o objemu 1,8 litru řady CAILIN je vyrobený z kvalitní prvotřídní nerezové oceli 18/10. Praktický mlékovar, který vám zpříjemní, vlastně usnadní vaření mléka.

Metalac Hrnec s nálevkou levandule, 12cm
419 Kč 319 Kč

Hrnec s nálevkou s motivem levandulového pole ve vás probudí letní náladu. Hrnek má objem 1,2 litru díky odolnosti materiálu je možné mýt v myčce na nádobí. Vaření ve smaltu se řadí mezi nejzdravější!

Toro Hrnek 400 ml, tyrkysová, 2 ks
219 Kč

Smaltovaný hrnek využijete nejen při ohřívání mléka, přípravě ovesné kaše a dalších jednoduchých pokrmů v kuchyni, ale také poslouží jako dekorační prvek na chalupě či v interiéru ve vintage stylu. Hrnek od značky Toro můžete použít na všech varných deskách včetně indukce.

Toro Smaltový hrnek 400 ml puntíky, 2 ks
219 Kč

Puntíkovaný smaltovaný hrnek od značky Toro je nejen funkční kus nádobí, který vydrží sloužit dlouhá léta, ale díky svému vzhledu rozzáří kuchyň i pouze jako vystavený. Používat ho můžete k ohřívání mléka na všech typech sporáků včetně indukce. V balení 2 kusy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mlékovary.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mlékovary výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mlékovary akce.