AKCE: 120x180 cm Kusový koberec Artos 1716 Grey
4 858 Kč
+ doprava zdarma

Tento kusový koberec Artos 1716 Grey vnese stylové sladění do každého interiéru. Jedná se o jednoduchý moderní vzhled koberce, kde převládá šedá barva. Materiál polypropylen typu frisé nezanechává tolik stopy jako typ heatset (například při běžném vysávání). .


Bougari AKCE: 80x250 cm Twin-Wendeteppiche 103108 creme grau
1 351 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kusový koberec z kolekce Twin-Wendeteppiche v jednoduchém dvoubarevném stylu, šedá a krémová. Koberec je oboustranný, můžete si tak vybrat ze dvou barevných variant. Výhodou koberců Twin-Wendeteppiche je, že je můžete použít jako venkovní koberec například pro zkrášlení venkovní terasy.


Bougari Kusový koberec Botany Aqua Blue 103307
2 981 Kč
+ doprava zdarma

Modrý kusový koberec Botany 103307 s tóny šedé barvy je ideální volnou pro všechny příznivce jednoduchých, ale moderních vzorů. Můžete ho umístit do moha typů interiérů, ale poradí si i s venkovními prostory. Snese vlivy deště a větru a nabízí tak celkově vysokou odolnost.


Bougari Kusový koberec Botany Aqua Blue 103311
936 Kč
+ doprava zdarma

Stylový kusový koberec Botany 103311 zaujme svým jednoduchým, ale přitom nadčasovým vzhledem. Potěší zejména svojí příjemnou barvou, dobrou kvalitou a opravdu bezproblémovou údržbou.


Bougari Kusový koberec BOTANY Bay Blau 102481 - venkovní (outdoor)
2 169 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Botany Bay Blau je modrým zástupcem řady Botany – koberců, které můžete bez obav používat v obýváku a na léto jej vytáhnout na terasu nebo na zahradu. Jedná se totiž o odolné koberce, určené pro použití v místnosti i mimo ni.


Bougari Kusový koberec BOTANY Bay Taupe 102484 - venkovní (outdoor)
2 169 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Botany Bay Taupe je zajímavým typem koberce, který můžete používat v obýváku a na léto jej vytáhnout na terasu nebo na zahradu. Jedná se totiž o odolný koberec, který je určen pro použití v místnosti i mimo ni.


Bougari Kusový koberec Botany Grey 103309
4 240 Kč
+ doprava zdarma

Stylový šedý kusový koberec Botany 103309 je ideální volbou nejen do domácností, ale i do venkovních prostorů. Skvěle se bude vyjímat např. na terasách a balkónech. Jedná se o koberec s takřka nulovou výškou vlasu, a proto je jeho údržba více než snadná.


Bougari Kusový koberec Botany Grey 103312
936 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Botany Grey překvapí svým originálním vzorem a příjemnou šedobílou barvou. Jedná se o koberec, jehož vlas je velmi krátký a je tak možné ho použit do interiérů i exteriérů (např. na balkon či terasu). Jeho krátký vlas zaručuje také velmi snadnou a bezproblémovou údržbu.


Bougari Kusový koberec Botany Pink 103308
2 352 Kč
+ doprava zdarma

Outdoorový koberec Botany 103308 potěší milovníky jednoduchých, ale moderních vzorů. Tento kusový koberec v růžovém provedením nadchne všechny příznivce dobré kvality, vysoké odolnosti a snadné údržby.


Bougari Kusový koberec Botany Pink 103310
2 981 Kč
+ doprava zdarma

Jednoduchý, ale účinný vzor je jednou z hlavních dominant kusového koberce Botany 103310. Kromě svého růžového zbarvení Vás zaujme i překvapivě vysokou odolností, dobrou kvalitou a opravdu snadnou údržbou.


Bougari Kusový koberec BOTANY Royal Grau 102480 - venkovní (outdoor)
2 169 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Botany Royal Grau je velmi unikátním druhem koberce.  Kombinuje totiž klasický orientální vzhled s moderními materiály, které jsou navíc odolné vůči povětrnostním vlivům. Co to znamená? Znamená to, že přes zimu můžete mít koberec v obývacím pokoji a na léto si jej vytáhnout na terasu.


Bougari Kusový koberec Lotus Creme Gold 103245
4 955 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec krémové barvy, který je jako stvořený pro umístění na balkón či terasu. To je outdoorové koberec Lotus 103245, který se může pochlubit vysokou odolností a dobrou kvalitou. Kromě toho se také snadno udržuje, postačí Vám k tomu pouze navlhčený hadr.


Bougari Kusový koberec Lotus Gold 103246
2 753 Kč
+ doprava zdarma

Pokud jste někdy toužili po koberci zlaté barvy, pak byste neměli přehlédnout kusový koberec Lotus 103246, který svým jednoduchým vzhledem zlatou barvu přinejmenším připomíná. Kromě toho překvapí také dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou.


Bougari Kusový koberec Lotus Green Taupe White 103243
4 955 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový pruhovaný koberec Lotus 103243 potěší nejen kombinací zelené a hnědé barvy, ale i velmi snadnou údržbou, dobrou kvalitou a vysokou odolností. Jedná se o kusový koberec, který lze umístit např. i do venkovních prostorů jako jsou terasy nebo balkóny.


Bougari Kusový koberec Lotus Ocean Blue 103244
4 955 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kusový koberec Lotus 103244 překvapí hned na první pohled svým příjemným modrým pruhováním, které z něj vytváří jednoduchý, ale přesto moderní koberec. Tento outdoorový koberec je možné umístit do všech typů interiérů. Kromě toho ho lze umístit i do venkovních prostorů jako jsou např.


Bougari Kusový koberec Lotus Ocean Blue 103247
2 753 Kč
+ doprava zdarma

Světle modrý outdoorový koberec Lotus 103247 oceníte zejména pro jeho univerzálnost a praktičnost. Je totiž možné ho umístit nejen do interiérů, ale i do venkovních prostorů. Dobře sloužit bude zejména na balkónech a terasách.


Bougari Kusový koberec Lotus Pastel Multicoloured 103250
2 753 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Outdoorový kusový koberec Lotus 103250 není klasickým jednobarevným kobercem. Jedná se o koberec s jednoduchým motivem, ale mnoha barevnými tóny. Potěší zejména svou kvalitou a opravdu snadnou údržbou. Můžete ho umístit jak do interiérů, tak i do exteriérů.


Bougari Kusový koberec Lotus Pink Rose 103254
2 753 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Lotus 103254 zaujme na první pohled příjemnouu růžovou barvou. Jeho hlavní výhoda ale spočívá ve snadné údržbě a dobré kvalitě. Jedná se o univerzální typ koberce, který je možné umístit nejen do vnitřních prostorů, ale i do prostorů venkovních. Skvěle se bude vyjímat např.


Bougari Kusový koberec Lotus Red Terra Orange 103242
2 753 Kč
+ doprava zdarma

Červenooranžový pruhovaný koberec Lotus 103242 je ideálním společníkem do všech typů interiérů. Kromě toho ho lze použít i v exteriérech (např. na balkóně či na terase). Potěší bezproblémovou a snadnou údržbou, vysokou odolností a celkově dobrou kvalitou.


Bougari Kusový koberec Lotus Rose Gold 103252
7 787 Kč
+ doprava zdarma

Outdoorový kusový koberec Lotus 103252 si oblíbíte nejen pro jeho velmi zájímavou barevnou kombinaci, ale i pro dobrou kvalitu a bezproblémou údržbu. Tento koberec je možné umístit do mnoha typů interiérů a poradí si i s venkovním prostředím, jako je balkón a terasa.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103417 Madrid black creme
4 121 Kč
+ doprava zdarma

Kruhový kusový koberec Madrid z řady Twin Supreme od výrobce Bougari můžete využít jak jako interiérový koberec, tak jako venkovní koberec. Jedná se o oboustranný koberec v černé a béžové barvě s krásnými geometrickými vzory, připomínajícími rozkvetlou květinu.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103423 Palermo green creme
2 061 Kč
+ doprava zdarma

Kruhový kusový koberec Palermo z řady Twin Supreme od výrobce Bougari můžete umístit do interiéru nebo exteriéru. Koberec v zelené barvě s béžovými ornamenty je oboustranný, můžete si ho tak otáčet jak zrovna potřebujete. Je vyroben ze 100% polypropylenu a velice snadno se udržuje.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103426 Sydney blue creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Sydney obdélníkového tvaru z řady Twin Supreme od výrobce Bougari využijete v exteriéru i interiéru. Koberec v modré a béžové barvě je oboustranný, přičemž na každé straně jsou barvy opačně, než na té druhé. To dělá koberec velice zajímavým a praktickým.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103427 Sydney green creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový obdélníkový koberec Sydney z řady Twin Supreme od výrobce Bougari je oboustranný a využít jej můžete jak v interiéru tak exteriéru. Na každé straně koberce jsou barvy přesně opačně, než na té druhé. To dělá koberec velice zajímavým a praktickým.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103428 Malibu grey creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový oboustranný obdélníkový koberec Malibu z řady Twin Supreme od výrobce Bougari je vhodný na vnitřní i venkovní použití. Koberec v několika velikostech má zajímavý design s kosočtvercovými motivy v šedé a béžové barvě, které jsou na opačné straně koberce zase opačně.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103429 Malibu black creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný kusový obdélníkový koberec Malibu z řady Twin Supreme od výrobce Bougari je vhodný na vnitřní i venkovní použití. Koberec v různých velikostech má zajímavý design s kosočtvercovými motivy v černé a béžové barvě, které jsou na opačné straně koberce zase opačně.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103430 Malibu blue creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný kusový koberec Malibu z řady Twin Supreme od výrobce Bougari pro vnitřní i venkovní použití. Obdélníkový koberec v různých velikostech má zajímavý design s kosočtvercovými motivy v modré a béžové barvě, které jsou na opačné straně koberce zase opačně.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103431 Malibu green creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oboustranný kusový koberec Malibu z řady Twin Supreme od výrobce Bougari, vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Koberec obdélníkového tvaru v různých velikostech má zajímavý design s kosočtvercovými motivy v zelené a béžové barvě, které jsou na opačné straně koberce zase opačně.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103432 Palma grey creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový oboustranný obdélníkový koberec Palma z řady Twin Supreme od výrobce Bougari nabízíme v několika různých rozměrech. Hodí se do interiéru i exteriéru a díky tomu, že je oboustranný, je velmi variabilní.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103433 Palma black creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný obdélníkový kusový koberec Palma z řady Twin Supreme od výrobce Bougari nabízíme v několika různých rozměrech. Hodí se do interiéru i exteriéru a díky tomu, že je oboustranný, je velmi variabilní.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103434 Palma brown creme
1 731 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný obdélníkový kusový koberec Palma z řady Twin Supreme od výrobce Bougari nabízíme hned v několika různých rozměrech. Hodí se do interiéru i exteriéru a díky tomu, že je oboustranný, je velmi variabilní.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103439 Kuba blue creme
2 305 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný obdélníkový kusový koberec Kuba z řady Twin Supreme od výrobce Bougari Vás nadchne svým vzorem a variabilitou. Tento modro-krémový koberec se hodí do interiérů i exteriérů a je oboustranný, kdy na každé straně jsou barvy opačně než na druhé.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103440 Kuba green creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový obdélníkový oboustranný koberec Kuba z řady Twin Supreme od výrobce Bougari Vás nadchne svým vzorem a variabilitou. Zeleno-krémový koberec se hodí do interiérů i exteriérů a je oboustranný, kdy na každé straně jsou barvy opačně než na druhé.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103749 Blue/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Moderní kusový koberec v příjemné kombinaci modré a krémové barvy nese označení Twin Supreme 103749. Tento povedený oboustranný koberec je možné umístit jak do vnitřních prostorů, tak do prostorů venkovních (např. na terasu a balkón).


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103750 Grey/Cream
3 131 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Twin Supreme 103750 se řadí mezi koberce bouclé, tedy koberce bez vlasu. Jeho údržba je tak velice snadná a odolnost více než dobrá. Tento stylový koberec v kombinaci šedé a krémové barvy se hodí do mnoha typů interiérů i exteriérů.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103751 Green/Cream
1 731 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud hledáte moderní kusový koberec bez vlasu, který se dá položit na obě strany, pak byste neměli přehlédnout povedený koberec Twin Supreme 103751. Mezi jeho přednosti patří velmi snadná údržba, dobrá kvalita a vyšší odolnost. Jistě Vás potěší i praktičnost a univerzálnost.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103752 Cream/Blue
1 731 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oboustranný kusový koberec Twin Supreme 103752 se může pochlubit dobrou kvalitou, bezproblémovou údržbou a širokou škálou využitelnosti. Můžete ho umístit jak do interiérů, kde se hodí např. do předsíní, nebo naopak do exteriérů, jako jsou terasy nebo balkóny.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103753 Grey/Cream
3 131 Kč
+ doprava zdarma

Šedobílý kusový koberec typu bouclé, který je možné umístit jak do interiérů, tak i do vnějších prostorů (např. na balkón či terasu). Tento oboustranný koberec s moderním vzorem si oblíbíte zejména pro jeho praktičnost, univerzálnost a snadnou údržbu.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103754 Green/Cream
1 731 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oboustranný kusový koberec s povedeným moderním vzorem, který překvapí svou dobrou kvalitou a velmi snadnou údržbou. Tak přesně takto se dá popsat outdoorový koberec Twin Supreme 103754, který je možný umístit jak do interiéru, tak do exteriéru.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103756 Brown/Cream
1 731 Kč
+ doprava zdarma

Zajímavý kusový koberec Twin Supreme 103756 se řadí mezi koberce typu bouclé, tedy koberce bez vlasu. Tato vlastnost je zárukou velmi snadné údržby a vyšší odolnosti. Jedná se o moderní koberec s povedeným vzorem, který nabízí široké možnosti využití.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103758 Green/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Tak tento koberec se opravdu povedl! Nejenže se vyznačuje dobrou kvalitou, snadnou údržbou a vyšší pevností, ale můžete ho umístit téměř kamkoliv. Jedná se totiž o indoorový a zároveň outdoorový koberec, který se řadí mezi koberce typu bouclé, tedy koberce bez vlasu.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103759 Blue/Cream
1 731 Kč
+ doprava zdarma

Jednoduchý, ale přesto účinný vzor činí z koberce Twin Supreme 103759 jasnou volbu nejen do běžných typů interiérů, jako jsou obývací pokoje a předsíně, ale i do venkovních prostorů. Tento indoorový a zároveň outdoorový koberec byl vyroben ze 100% polypropylenového vlákna.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103760 Grey/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Jednoduchý, ale přesto moderní a stylový koberec, který najde své uplatnění téměř kdekoliv! Přesně takový je oboustranný kusový koberec Twin Supreme 103760. Tento parádní kousek byl vyroben ze 100% polypropylenu.