tectake Velká leštící sada 29 dílů molitanové leštící kotouče unášecí houba stěrka rukavice utěrka - barevná
1 759 Kč 1 300 Kč

Rotační disk se přišroubuje k zařízení. Leštící návleky nebo hubky se potom připojí pomocí suchého zipu, stejně jako extra měkká leštící kůže. Sada je obzvlášť vhodná pro velké plochy. Pomocí leštící houby dosáhnete rovnoměrného leštění a současně snížíte ztrátu materiálu v důsledku stříkání. Zvl…

Chemical Guys žinylková mycí rukavice, zelená
330 Kč

Mikrovláknová zelená mycí rukavice od Chemical Guys. Díky mikrovláknovým dlouhým „bodlinkám“ dokonale odstraňuje z laku vozu všechny nečistoty aniž by ho poškrábala jako klasická mycí houba. Rukavici pohodlně navlečete na ruku a očistěte vůz. Elastická manžeta kolem zápěstí ji drží pevně na ruce.

Chemical Guys žinylková mycí rukavice, modrá
330 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mikrovláknová modrá mycí rukavice od Chemical Guys. Díky mikrovláknovým dlouhým „bodlinkám“ dokonale odstraňuje z laku vozu všechny nečistoty aniž by ho poškrábala jako klasická mycí houba. Rukavici pohodlně navlečete na ruku a očistěte vůz. Elastická manžeta kolem zápěstí ji drží pevně na ruce.

Chemical Guys žinylková mycí rukavice, černá
330 Kč

Mikrovláknová černá mycí rukavice od Chemical Guys. Díky mikrovláknovým dlouhým „bodlinkám“ dokonale odstraňuje z laku vozu všechny nečistoty aniž by ho poškrábala jako klasická mycí houba. Rukavici pohodlně navlečete na ruku a očistěte vůz. Elastická manžeta kolem zápěstí ji drží pevně na ruce.

Pikatec Dvouvrstvá houbička
79 Kč

2ks dvouvrstvé houbičky, která se výborně hodí k nanášení politur na strukturované materiály, k aplikaci ochrany na kůži, nebo i na čištění ploch.

Pikatec Mycí houba

Pikatec Mycí houba

Hodnocení: 5
99 Kč

Univerzální houba na mytí povrchů. Je hutná a výborně saje vodu.

KAJA Sada na mytí auta, 4 různé mycí houby
120 Kč

Sada na mytí auta, zn. KAJA. Mycí houba tvarovaná z polyuretanové pěny, žlutá. Houba Premium, hnědá. Houba z drsnějšího molitanu, bílá. Mycí houba oboustranná, s umělou jelenicí, žlutočerná.

4Cars Houba mycí - rukavice z mikrovlákna 28x18cm
119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Speciální mycí rukavice pro péči o povrch vozidla z extrémně jemného mikrovlákna bránící poškrábání povrchů, vysoká odolnost vůči potu z rukou a také vůči autošampónům a ostatním mycím prostředkům, použití pouze nasazené na ruce, zajistí dokonalé umytí vozidla bez zbylých vodních kapek a dlaších usa

Cappa Syntetická jelenice v tubě 43×32,5
69 Kč 62 Kč

Přírodní kůže pro dokonalé naleštění karoserie Vašeho vozidla. Použitím této utěrky dosáhnete vysokého lesku karoserie nedochází k poškození ani poškrábání laku, nezůstávají šmouhy.

Auto utěrka proti zamlžování
15 Kč

Auto utěrka na čištění a ochranu skel proti jejich mlžení. V případě zamlžení důkladně otřete celou plochu zamlženého okna, k opětovnému zamlžení již nedojde, dlouhodobý efekt.

Protecton Houba mycí rukavice
99 Kč

Speciální mycí rukavice pro péči o povrch vozidla z extrémně jemné bavlny bránící poškrábání povrchů, vysoká odolnost vůči potu z rukou a také vůči autošampónům a ostatním mycím prostředkům, použití pouze nasazené na ruce, zajistí dokonalé umytí vozidla bez zbylých vodních kapek a dalších usazenin,

CarPoint Houba mycí - rukavice
99 Kč

Speciální mycí rukavice pro péči o povrch vozidla z extrémně jemné bavlny bránící poškrábání povrchů, vysoká odolnost vůči potu z rukou a také vůči autošampónům a ostatním mycím prostředkům, použití pouze nasazené na ruce, zajistí dokonalé umytí vozidla bez zbylých vodních kapek a dlaších usazenin,

Sonax AC SX417700 Umělá jelenice v plastovém obalu, 1 ks
138 Kč

Vyznačuje se vysokou kvalitou a obzvlášť velkou savostí. Odolná vůči roztržení a rozpouštědlům. Vhodná i pro použití v domácnosti a na čištění skla. Vždy použitelná, díky uzavíracímu boxu. Rozměr: 43 × 32 cm

4Cars Utěrka čistící fleece 37x27cm
89 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická čistící utěrka z flísového mikrovlákna s rozměry 37 × 27 cm vhodná k čištění a leštění interiéru i exteriéru vozidla. Jemný materiál zabraňuje poškrábání laku i tvorbě šmouh. Možnost použití v autě i v domácnosti.

Houba na čištění skel
15 Kč

Na skla beze čmouh vám přinášíme houbičku na jejich čištění. Je obešitá speciální látkou, která zajistí, že se skla budou jenom lesknout. 

Houba na čištění skel automobilu ALL RIDE
19 Kč

Houba na **čištění skel ** je dobrým nástrojem pro vaší **lepší viditelnos **t ve voze. V zimním období dochází u studených vodů ke ** srážení vlhkosti **na skle.