Chemical Guys žinylková mycí rukavice, modrá
330 Kč

Mikrovláknová modrá mycí rukavice od Chemical Guys. Díky mikrovláknovým dlouhým „bodlinkám“ dokonale odstraňuje z laku vozu všechny nečistoty aniž by ho poškrábala jako klasická mycí houba. Rukavici pohodlně navlečete na ruku a očistěte vůz. Elastická manžeta kolem zápěstí ji drží pevně na ruce.

Chemical Guys žinylková mycí rukavice, zelená
330 Kč

Mikrovláknová zelená mycí rukavice od Chemical Guys. Díky mikrovláknovým dlouhým „bodlinkám“ dokonale odstraňuje z laku vozu všechny nečistoty aniž by ho poškrábala jako klasická mycí houba. Rukavici pohodlně navlečete na ruku a očistěte vůz. Elastická manžeta kolem zápěstí ji drží pevně na ruce.

Chemical Guys žinylková mycí rukavice, černá
330 Kč

Mikrovláknová černá mycí rukavice od Chemical Guys. Díky mikrovláknovým dlouhým „bodlinkám“ dokonale odstraňuje z laku vozu všechny nečistoty aniž by ho poškrábala jako klasická mycí houba. Rukavici pohodlně navlečete na ruku a očistěte vůz. Elastická manžeta kolem zápěstí ji drží pevně na ruce.

Pikatec Dvouvrstvá houbička
79 Kč

2ks dvouvrstvé houbičky, která se výborně hodí k nanášení politur na strukturované materiály, k aplikaci ochrany na kůži, nebo i na čištění ploch.

Pikatec Mycí houba
99 Kč

Univerzální houba na mytí povrchů. Je hutná a výborně saje vodu.

Sonax AC SX417700 Umělá jelenice v plastovém obalu, 1 ks
138 Kč

Vyznačuje se vysokou kvalitou a obzvlášť velkou savostí. Odolná vůči roztržení a rozpouštědlům. Vhodná i pro použití v domácnosti a na čištění skla. Vždy použitelná, díky uzavíracímu boxu. Rozměr: 43 × 32 cm

Sonax AC SX422200 Utěrka k leštění, 15 ks
131 Kč

Ideální pomocník pro přípravu povrchů. Na lak působí šetrně a nezanechává škrábance. Struktura látky je zárukou plného využití výrobku. Balení obsahuje: 15 ks

KAJA Sada na mytí auta, 4 různé mycí houby
167 Kč

Sada na mytí auta, zn. KAJA. Mycí houba tvarovaná z polyuretanové pěny, žlutá. Houba Premium, hnědá. Houba z drsnějšího molitanu, bílá. Mycí houba oboustranná, s umělou jelenicí, žlutočerná.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: