BASEUS Simple bezdrátová Qi nabíječka 2 A / 10 W CCALL-JK02, bílá
565 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová Qi nabíječka dobře poslouží všem vašim kompatibilním zařízením. Baseus Simple bezdrátová Qi nabíječka 2 A / 10 W CCALL-JK02 umožňuje otáčení až o 360° a pracuje se vstupním napětím 5 V / 2 A a 9 V / 1,67 A. Kombinace hliníku a tvrzeného skla zaručuje nejen odolnost, ale hlavně atraktivní design.


BASEUS Square inteligentní nabíječka do auta CCALL-DS0S, stříbrná
325 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Duální nabíječka do auta dobře poslouží všem vašim zařízením. Baseus Square inteligentní nabíječka do auta CCALL-DS0S disponuje 2× USB 4.0 konektorem s kombinovaným výstupem až 5 V / 5 A. S výkonem 30 W nabije rychle až dvě zařízení najednou. Nechybí QC3.0 / SCP / AFC.


BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 2 m, zlato-černá CALKLF-CV1
129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním zlato-černým provedením.


BASEUS Square inteligentní nabíječka do auta CCALL-AS0S, stříbrná
325 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Duální nabíječka do auta dobře poslouží všem vašim zařízením. Baseus Square inteligentní nabíječka do auta CCALL-AS0S disponuje 1× USB 4.0 konektorem a 1× USB-C konektorem. S výkonem 30 W nabije rychle až dvě zařízení najednou. Nechybí PD3.0 QC4.0 + SCP AFC.


BASEUS Baseus Circular nabíječka do auta CCALL-YS01, černá
255 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Duální nabíječka do auta dobře poslouží všem vašim zařízením. Baseus Circular nabíječka do auta CCALL-YS01 disponuje 1× USB 4.0 konektorem a 1× USB-C konektorem. S kombinovaným výstupem 5 V / 5 A nabije rychle až dvě zařízení najednou. Nechybí LED podsvícení. Vyrobeno z ABS a PC.


BASEUS Cafule Datový kabel Type-C PD 2.0/QC 3.0/60 W/20 V/3 A, 2 m, šedo-černá CATKLF-HG1
145 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor USB-C s technologií Power Delivery 2.0, poskytne vám výstupní proud až 3 A a podporuje rychlé nabíjení Quick Charge 3.0. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním šedo-černým provedením.


BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 2 m, šedo-černá CALKLF-CG1
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním šedo-černým provedením.


BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 1 m, zlato-černá CALKLF-BV1
119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 2,4 A. Je dlouhý 1 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním zlato-černým provedením.


BASEUS Simple bezdrátová Qi nabíječka 2A/10W, průhledná CCALL-AJK01
575 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Futuristická bezdrátová Qi nabíječka na váš smartphone. Baseus Simple podporuje 10W nabíjení a poskytne vám nabíjecí proud až 2 A – a to vše pohodlně a bez kabelů. Je vyrobena z kvalitního hliníku a tvrzeného skla a na první pohled zaujme netradičním průhledným designem.


BASEUS Baseus Circular nabíječka do auta CCALL-YS02, bílá
255 Kč

Duální nabíječka do auta dobře poslouží všem vašim zařízením. Baseus Circular nabíječka do auta CCALL-YS02 disponuje 1× USB konektorem a 1× USB-C konektorem. S kombinovaným výstupem 5 V / 5 A nabije rychle až dvě zařízení najednou. Nechybí LED podsvícení. Vyrobeno z ABS a PC.


BASEUS multifunkční bezdrátová Qi nabíječka s kabelem USB Type-C, WXHSD-01, černá
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nenápadná bezdrátová Qi nabíječka na váš smartphone. Baseus multifunkční Qi podporuje rozhraní USB-C s funkcí Quick Charge 3.0 a poskytne vám nabíjecí proud až 2 A. Pohodlně a bez kabelů. Je vyrobena z kvalitního hliníku a tvrzeného skla a na první pohled zaujme netradičním designem v černé barevné variantě.


BASEUS Cafule Datový kabel Type-C PD 2.0/QC 3.0/60 W/20 V/3 A, 1 m, červená CATKLF-G09
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor USB-C s technologií Power Delivery 2.0, poskytne vám výstupní proud až 3 A a podporuje rychlé nabíjení Quick Charge 3.0. Je dlouhý 1 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným červeným provedením.


BASEUS Cafule datový kabel microUSB, 2 m, červená CAMKLF-C09
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor microUSB, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení a mimořádně odolnému materiálu vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným červeným provedením.


BASEUS Circular nabíječka do auta s 2× USB CCALL-YD02, bílá
285 Kč

Duální nabíječka do auta dobře poslouží všem vašim zařízením. Baseus Circular nabíječka do auta s 2× USB CCALL-YD02 disponuje 2× USB konektorem s kombinovaným výstupem až 5 V / 5 A. S výkonem 30 W nabije rychle až dvě zařízení najednou. Vyrobeno z ABS + PC.


BASEUS Digital Led Display bezdrátová Qi nabíječka, WXSX-03, modrá
565 Kč

Kruhová bezdrátová Qi nabíječka s LED displejem pro váš chytrý telefon. Baseus Digital podporuje 10W nabíjení při průchozím proudu až 2 A. Přívětivá velikost bez nutnosti kabelu pro dobíjení. Vyrobena z odolného plastu kombinovaného částmi ze silikonu. Pozornost zaujme nejen specifickým designem, ale i provedením v modrém odstínu.


BASEUS multifunkční bezdrátová Qi nabíječka s kabelem USB Type-C, WXHSD-0V, zlatá
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výrazná bezdrátová Qi nabíječka na váš smartphone. Baseus multifunkční Qi podporuje rozhraní USB-C s funkcí Quick Charge 3.0 a poskytne vám nabíjecí proud až 2 A. Pohodlně a bez kabelů. Je vyrobena z kvalitního hliníku a tvrzeného skla a na první pohled zaujme netradičním designem v zlaté barevné variantě.


BASEUS Digital Led Display bezdrátová Qi nabíječka, WXSX-02, bílá
565 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kruhová bezdrátová Qi nabíječka s LED displejem pro váš chytrý telefon. Baseus Digital podporuje 10W nabíjení při průchozím proudu až 2 A. Přívětivá velikost bez nutnosti kabelu pro dobíjení. Vyrobena z odolného plastu kombinovaného částmi ze silikonu. Pozornost zaujme nejen specifickým designem, ale i provedením v bílém odstínu.


BASEUS Super Charge rychlonabíjecí kabel Type-C 40 W/QC 3.0/2 m, červená CATZH-B09
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel s podporou opravdu rychlého 40W nabíjení. Baseus Super Charge má konektor USB-C a poskytne vám výstupní proud až 5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému nylonovému opletení a hliníkovým konektorům dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným červeným provedením.


BASEUS Cafule datový kabel microUSB, 2 m, červeno-černá CAMKLF-C91
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor microUSB, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení a mimořádně odolnému materiálu dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním červeno-černým provedením.


BASEUS Cafule Datový kabel Type-C PD 2.0/QC 3.0/60 W/20 V/3 A, 1 m, šedo-černá CATKLF-GG1
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor USB-C s technologií Power Delivery 2.0, poskytne vám výstupní proud až 3 A a podporuje rychlé nabíjení Quick Charge 3.0. Je dlouhý 1 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním šedo-černým provedením.


BASEUS Cafule Datový kabel Type-C PD 2.0/QC 3.0/60 W/20 V/3 A, 2 m, červená CATKLF-H09
145 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor USB-C s technologií Power Delivery 2.0, poskytne vám výstupní proud až 3 A a podporuje rychlé nabíjení Quick Charge 3.0. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným červeným provedením.


BASEUS Digital Led Display bezdrátová Qi nabíječka, WXSX-01, černá
565 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kruhová bezdrátová Qi nabíječka s LED displejem pro váš chytrý telefon. Baseus Digital podporuje 10W nabíjení při průchozím proudu až 2 A. Přívětivá velikost bez nutnosti kabelu pro dobíjení. Vyrobena z odolného plastu kombinovaného částmi ze silikonu. Pozornost zaujme nejen specifickým designem, ale i provedením v černém odstínu.


BASEUS Square inteligentní nabíječka do auta CCALL-AS01, černá
325 Kč

Duální nabíječka do auta dobře poslouží všem vašim zařízením. Baseus Square inteligentní nabíječka do auta CCALL-AS01 disponuje 1× USB 4.0 konektorem a 1× USB-C konektorem. S výkonem 30 W nabije rychle až dvě zařízení najednou. Nechybí PD3.0 QC4.0 + SCP AFC.


BASEUS Metal kovová bezdrátová Qi nabíječka, WXJS-S2, stříbrno-bílá
675 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Netradiční bezdrátová Qi nabíječka pro váš chytrý telefon. Baseus Metal podporuje 10W nabíjení při průchozím proudu až 2 A. Pohodlně a bez přítomnosti kabelů. Vyrobena z osvědčené slitiny zinku v kombinaci se silikonem. Zaujme nejenom specifickým designem v kontrastním stříbrno-bílém provedení.


BASEUS Rotation univerzální cestovní nabíječka 4v1 s 2× USB ACCHZ-01, černá
475 Kč
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální cestovní nabíječka odpovídá standardům EU, VB, AUS a USA. Baseus Rotation univerzální cestovní nabíječka 4v1 ACCHZ-01 je vybavená dvěma USB konektory s maximálním výstupním napětím 5 V / 2,4 A. Výstupní napětí sítě je 6 A. Nabíječka pracuje s napětím 100 – 240 V.


BASEUS Super Charge rychlonabíjecí kabel Type-C 40 W/QC 3.0/2 m, fialová CATZH-B05
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel s podporou opravdu rychlého 40W nabíjení. Baseus Super Charge má konektor USB-C a poskytne vám výstupní proud až 5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému nylonovému opletení a hliníkovým konektorům dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným fialovým provedením.


BASEUS Simple bezdrátová Qi nabíječka 2 A / 10 W CCALL-JK01, černá
565 Kč

Bezdrátová Qi nabíječka dobře poslouží všem vašim kompatibilním zařízením. Baseus Simple bezdrátová Qi nabíječka 2 A / 10 W CCALL-JK01 umožňuje otáčení až o 360° a pracuje se vstupním napětím 5 V / 2 A a 9 V / 1,67 A. Kombinace hliníku a tvrzeného skla zaručuje nejen odolnost, ale hlavně atraktivní design.


BASEUS Cafule datový kabel microUSB, 2 m, šedo-černá CAMKLF-CG1
129 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor microUSB, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení a mimořádně odolnému materiálu dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním šedo-černým provedením.


BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 2 m, červeno-černá CALKLF-C19
129 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním červeno-černým provedením.


BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 1 m, červeno-černá CALKLF-B19
119 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 2,4 A. Je dlouhý 1 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší stylovým červeno-černým provedením.