Ze široké nabídky produktů z kategorie koupelnový nábytek si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
  • Objednané zboží z kategorie koupelnový nábytek doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

Kromě zboží v kategorii nábytek do koupelny prodáváme u nás na MALL.cz další 1 milion produktů, mezi nimi také žehlička na vlasy, váhy, kosmetika, kulma na vlasy, koupelnový nábytek.

AQUALINE BETA zrcadlo 50x70x12cm - 57396
1x

AQUALINE BETA zrcadlo 50x70x12cm - 57396

1 155 Kč
1 063 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Zrcadlo s poličkou Možnost zavěšení pouze na výšku Vzhledem k lepší přepravě a manipulaci jsou zrcadlo a polička dodávány zvlášť, nutná montáž Doporučujeme zakoupit osvětlení Nevystavujte zrcadlo trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte.

-17%
SAPHO Elektrická topná folie pod zrcadlo 38W, 40x40 cm - MTF14

SAPHO Elektrická topná folie pod zrcadlo 38W, 40x40 cm - MTF14

539 Kč
442 Kč

Elektrická topná fólie pro prevenci před zamlžením zrcadla Topná fólie chrání zrcadlo v koupelně před mlžením. Fólie je dvojitě laminovaná (ochrana proti vlhkému prostředí) a opatřená samolepicí plochou, kterou se přilepí na zadní stranu zrcadla. Její zapínání je možné ovládat více způsoby. Nejčast

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek musí být snadný na údržbu a dobře odolávat vlhkosti. Na co se zaměřit při výběru nábytku do koupelny a jednotlivých koupelnových skříněk? Poradíme vám!

Požadavky na nábytek do koupelny

  • Voděodolný
  • Snadné hygienické čištění
  • Dostatek úložného prostoru na kosmetiku i vysoké láhve čistících prostředků

Umyvadla

Umyvadla do koupelny jsou ve dvou základních variantách. S umístěním na desku nebo závěsná. Umyvadla na desku lze kombinovat s dřevěnou, skleněnou nebo kamennou deskou. Podle typu a rozměru umyvadla následně vybíráte skříňku pod umyvadlo.

Skříňky pod umyvadlo

Skříňky pod umyvadlo jsou k zakoupení samostatně nebo v setu s umyvadlem. Set skříňky s umyvadlem je cenově příznivější a zároveň zajistíte nejvyšší kompatibilitu obou kusů. U samostatné skříňky pod umyvadlo vybírejte podle velikosti umyvadla. Důležitá je výška, šířka i otvor pro sifon.

Koupelnové sestavy

Koupelnové sestavy vychází cenově nejpříznivěji. Současně sladíte vzhled všech prvků. Důležitý je nejen počet skříněk a jejich velikost, ale i uspořádání vnitřních prostor. Počet otevřených a uzavřených polic, výška jednotlivých polic, počet zásuvek.

Nízké skříňky do koupelny

Nízké skříňky jsou ve variantě závěsné skříňky nebo volně stojící skříňky. U volně stojící skříňky je důležitá ochrana proti vlhkosti na podlaze. Vhodné je umístění na vysoké nožičky.

Dřevěný nábytek do koupelny

Dřevěný nábytek do koupelny je náchylnější na vlhkost. Masivní dřevo musí být ošetřováno speciálním lakem, voskem nebo lazurou. Nejčastěji se používá odolné týkové dřevo.

Vysoká skříňka do koupelny

Při výběru vysoké skříňky do koupelny myslete na to, že je třeba ji upevnit ke zdi pro větší stabilitu. Jsou k dispozici se šuplíky, zavřenými i otevřenými policemi. Zpravidla lze změnit směr otevírání.

Zrcadlo do koupelny

Dominantou koupelny jsou zrcadla. Můžete vybrat jeden kus nebo více kusů, které zachytí i profilový pohled. Zrcadla jsou k dispozici závěsná nebo lepená, s podsvícením či bez.

Skříňka do koupelny se zrcadlem

Praktické je zakoupení zrcadlové stěny, galerie. Kombinuje zrcadlo, úložný prostor i osvětlení do koupelny. Před nákupem si zkontrolujte vedení elektrického kabelu v místech instalace.