SAPHO TOBI galerka s LED osvětlením, 100x73x17cm, bílá (TB100)
12 390 Kč 9 912 Kč

Elegantní galerky s horním osvětlenímTOBI galerka - zrcadlová skříňka s LED osvětlením

dvoukřídlá dvířka se zrcadlem rozdělení na 2 samostatné vnitřní části uvnitř 7 nastavitelných skleněných polic zpomalovací panty SoftClose kor.

CERSANIT ZRCADLOVÁ SKŘÍŇKA MODUO 40 BÍLÁ (S590-030)
2 923 Kč 2 631 Kč

ZRCADLOVÁ SKŘÍŇKA MODUO 40 BÍLÁ (S590–030) PODROBNOSTI O PRODUKTU

šířka: 40 cm hloubka: 14,1 cm výška: 80 cm barva: bílá

INFORMACE Zrcadlová skříňka MODUO SLIM s univerzálním otvíráním dvířek pravá/ levá, je menší hloubky než standardní sk.

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek musí být snadný na údržbu a dobře odolávat vlhkosti. Na co se zaměřit při výběru nábytku do koupelny a jednotlivých koupelnových skříněk? Poradíme vám!

Požadavky na nábytek do koupelny

  • Voděodolný
  • Snadné hygienické čištění
  • Dostatek úložného prostoru na kosmetiku i vysoké láhve čistících prostředků

Umyvadla

Umyvadla do koupelny jsou ve dvou základních variantách. S umístěním na desku nebo závěsná. Umyvadla na desku lze kombinovat s dřevěnou, skleněnou nebo kamennou deskou. Podle typu a rozměru umyvadla následně vybíráte skříňku pod umyvadlo.

Skříňky pod umyvadlo

Skříňky pod umyvadlo jsou k zakoupení samostatně nebo v setu s umyvadlem. Set skříňky s umyvadlem je cenově příznivější a zároveň zajistíte nejvyšší kompatibilitu obou kusů. U samostatné skříňky pod umyvadlo vybírejte podle velikosti umyvadla. Důležitá je výška, šířka i otvor pro sifon.

Koupelnové sestavy

Koupelnové sestavy vychází cenově nejpříznivěji. Současně sladíte vzhled všech prvků. Důležitý je nejen počet skříněk a jejich velikost, ale i uspořádání vnitřních prostor. Počet otevřených a uzavřených polic, výška jednotlivých polic, počet zásuvek.

Nízké skříňky do koupelny

Nízké skříňky jsou ve variantě závěsné skříňky nebo volně stojící skříňky. U volně stojící skříňky je důležitá ochrana proti vlhkosti na podlaze. Vhodné je umístění na vysoké nožičky.

Dřevěný nábytek do koupelny

Dřevěný nábytek do koupelny je náchylnější na vlhkost. Masivní dřevo musí být ošetřováno speciálním lakem, voskem nebo lazurou. Nejčastěji se používá odolné týkové dřevo.

Vysoká skříňka do koupelny

Při výběru vysoké skříňky do koupelny myslete na to, že je třeba ji upevnit ke zdi pro větší stabilitu. Jsou k dispozici se šuplíky, zavřenými i otevřenými policemi. Zpravidla lze změnit směr otevírání.

Zrcadlo do koupelny

Dominantou koupelny jsou zrcadla. Můžete vybrat jeden kus nebo více kusů, které zachytí i profilový pohled. Zrcadla jsou k dispozici závěsná nebo lepená, s podsvícením či bez.

Skříňka do koupelny se zrcadlem

Praktické je zakoupení zrcadlové stěny, galerie. Kombinuje zrcadlo, úložný prostor i osvětlení do koupelny. Před nákupem si zkontrolujte vedení elektrického kabelu v místech instalace.