Burg Wachter trezor, černá
5 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sejf je osazen programovatelným elektronickým číselným zámkem s biometrickým otiskem prstu, určen pro uložení laptopu nebo kancelářského šanonu.

Burg Wachter bodový trezor PointSafe 33 S Key, černý
4 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bodový trezor s jednostěnným tělem a dvouplášťovými dveří, který ochrání všechny vaše cennosti. Trezor je připravený k montáži dvěma šrouby do zdi a dvěma do podlahy, lze ho také nainstalovat do skříně. Bezpečnost zajišťuje dvoubodový zámek se dvěma speciálními klíči.

Burg Wachter bezpečnostní trezor, 20,5 l, černá
4 199 Kč

Vestavěný bezpečnostní trezor s objemem 20,5 litrů v černé barvě. Burg Wächter nábytkový trezor s elektronickým číselným zámkem představuje solidní trezor pro instalaci do skříní nebo pracovních stolů.

Burg Wachter bezpečnostní trezor, 38,8 l, černá
5 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vestavěný bezpečnostní trezor s objemem 38.8 litrů v černé barvě. Burg Wächter nábytkový trezor s elektronickým číselným zámkem představuje solidní trezor pro instalaci do skříní nebo pracovních stolů.

BTV Trezor BTV Athenas AC3040M 3.třída
34 495 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zamykání trezoru na klíč. bezkonkurečně nejlevnější trezor v této třídě robustní a velmi odolná konstrukce certifikace bezpečnostní třída 3 dle EN1143–1 tl. pláště trezoru 40mm. otvory pro kotvení 2× v zadní stěně i v podlaze.