Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11386926

Pipedream Extreme Pipedream Extreme FUCK ME SILLY To Go Petite Fantasy Bubble Butt

Pipedream Extreme Pipedream Extreme FUCK ME SILLY To Go Petite Fantasy Bubble Butt

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Realistické torzo z kolekce FUCK ME SILLY. Věrohodná vagina a anál, každá se svou vlastní stimulací. Se svým vystrčeným zadečkem tě ráda potěší. Penetrační délka 14,7 cm. TPE imitující ženskou pokožku. Celý popis
Ušetříte 404 Kč 1 799 Kč
1 395 Kč
Zboží od: ErosStar.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 404 Kč 1 799 Kč
1 395 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

10.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
10.10.2022 - 11.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

  • Realistické torso s úzkou vaginou a análem
  • Dvojité uspokojení s různými uspokojujícími tunely a texturami
  • Materiál imitující lidskou kůži

Pipedream Extreme Toyz FUCK ME SILLY To Go Petite je malá neposedná mrška, která si ráda užívá sexu. Se svým vystrčeným zadečkem tě ráda provokuje. Masturbátor má 2 otvory, které velice přesvědčivě imitují pravou vaginu s análem. Detailní zpracování představuje šťavnatou vaginu s reálnými stydkými pysky a sevřený anál. Vnitřní tunely mají každý vlastní povrch, který se liší texturou a mírou stimulace.

Materiál je téměř k nerozeznání od lidské kůže. Má jednu výhodu a to svou obrovskou elasticitu. Je schopný se hodně roztáhnout a dopřát nepředstavitelné potěšení všem mužům, i těm s větší výbavou. Vnější povrch je jemný, měkký, tak jako ženské tělo. Vnitřní je plný intenzivních stimulačních teček, vlnek a dalších prvků.

Celková velikost je ideální pro muže, kteří rádi cestují. Masturbátor Pipedream Extreme Toyz FUCK ME SILLY To Go Petite je skladný a vejde se do jakéhokoli zavazadla. Celková délka činní 15,9 cm, z toho penetrační je 14,7 cm.

Po každém použití masturbátoru Pipedream Extreme Toyz FUCK ME SILLY To Go Petite je důležité hračku důkladně očistit alespoň teplou vodou a mýdlem. Pro dokonalé očištění doporučujeme použít čistící přípravky na erotické pomůcky z naší nabídky. Pro lubrikace je doporučeno využít lubrikančích gelů na vodní bázi.