10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Náhradní hroty, lopatky na cepín, závaží

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Petzl Smyčky na cepíny V-Link Petzl Smyčky na cepíny V-Link
Petzl Smyčky na cepíny V-Link

Elastické smyčky, které slouží k připojení cepínů pro lezení v ledu, aby se zabránilo jejich ztrátě při lezení. Kompaktní a lehké, nabízí velkou elasticitu a ergonomické karabinky, které jsou snadno ovladatelné i v rukavicích.

můžete mít 7.3. - 8.3.

Petzl Cepín Gully -kladívko Petzl Smyčky na cepíny V-Link
Petzl Cepín Gully -kladívko

Váží pouhých 280 g. Zahnutý hrot ve tvaru banánu a opěrka rukou TRIGREST (nastavitelná bez použití nářadí) zajišťují vynikající funkčnost v technických pasážích.

můžete mít 7.3. - 8.3.

CAMP Cepín Corsa Race 50 cm Petzl Smyčky na cepíny V-Link
CAMP Cepín Corsa Race 50 cm

K cepínu Corsa RACE můžete připenit i poutko CAMP Corsa Leash a užít si rychlou turistiku. Kromě své ultranízké hmotnosti 185g, přichází s několika dalšími vlastnostmi, které stojí za povšimnutí.

můžete mít 7.3. - 8.3.

Petzl Cepín Gully -lopatka Black Diamond Hrot Black Diamond Hot Forged MTN classic pick
Petzl Cepín Gully -lopatka

Váží pouhých 280 g. Zahnutý hrot ve tvaru banánu a opěrka rukou TRIGREST (nastavitelná bez použití nářadí) zajišťují vynikající funkčnost v technických pasážích.

můžete mít 7.3. - 8.3.

Black Diamond Cepín Black Diamond Venom Lopatka 50cm Black Diamond Hrot Black Diamond Hot Forged MTN classic pick
Black Diamond Cepín Black Diamond Venom Lopatka 50cm

Kombinace technické přesnosti ledového nástroje s klasickou alpskou funkčností pioletu je cepín Black Diamond Venom jediným nástrojem pro technické skialpinistické mise, klasické ledovcové trasy a mírné lezení na sněhu s krátkými cruxy, který potřebujete.

můžete mít 6.3.

Black Diamond Hrot Black Diamond Hot Forged MTN classic pick Black Diamond Hrot Black Diamond Hot Forged MTN classic pick
Black Diamond Hrot Black Diamond Hot Forged MTN classic pick

Náhradní hrot pro klasický alpinismus nebo náročnou VHT. Obloukový tvar je ideální pro cepíny s menším zakřivením topora. Odolná masivnější konstrukce.

Typ hrotu: B

můžete mít 6.3.

CAMP cepín Neve 73 Climbing technology Cepín Climbing Technology North Couloir Adze
CAMP cepín Neve 73

Turistický cepín pro široké použití od ledovcové turistiky až po skialpové výlety. Camp Neve má hlavu s patkou a spodní bodec vyrobený z vysoce odolné chromované oceli a je tak vhodný i do zmrzlého sněhu nebo pro rychlé sebe zajištění. Otvor pro jistící karabinu v hlavici i spodním bodci. Poutko CAMP Touring součástí cepínu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAMP Poutko k cepínům Corsa Climbing technology Cepín Climbing Technology North Couloir Adze
CAMP Poutko k cepínům Corsa

Corsa Leash je jednoduché technické nastavitelné poutko, které je speciálně navržené pro řadu turistických a skialpinistických cepínů CAMP Corsa. Výhodou poutka je maximálně rychlé nastavení vzdálenosti zápěstí od hlavice.

můžete mít 7.3. - 8.3.

Climbing technology Cepín Climbing Technology North Couloir Adze Climbing technology Cepín Climbing Technology North Couloir Adze
Climbing technology Cepín Climbing Technology North Couloir Adze

NORTH COULOIR je inovovaná verze špičkového cepínu pro lezení v ledu a mixech. Nově ho lze plně modulovat cepín se všemi doplňky, který mu dává jedinečnou všestrannost ve své kategorii. Má vyměnitelný hrot na lezení v ledu, vyměnitelný hrot na mixové lezení a přídavné závaží.

můžete mít 6.3.

Climbing technology Cepín Climbing Technology Alpin Tour s poutkem DRAGON-TOUR leash|50cm Climbing technology Cepín Climbing Technology Alpin Tour s poutkem DRAGON-TOUR leash|50cm
Climbing technology Cepín Climbing Technology Alpin Tour s poutkem DRAGON-TOUR leash|50cm

Climbing Technology Alpin Tour je velmi lehký cepín pro vysokohorskou turistiku a skialpinismus. Duralová rukojeť a ocelový hrot zajišťují perfektní stabilitu i v náročném terénu. Lehké naklopení hrotu cepínu zabraňuje poranění rukou při zasekávání. Má UIAA certifikace EN 13089:2011. Typ 2 CE 0333…

můžete mít 6.3.

Grivel Cepín Grivel G ZERO Green|58cm Climbing technology Cepín Climbing Technology Alpin Tour s poutkem DRAGON-TOUR leash|50cm
Grivel Cepín Grivel G ZERO Green|58cm

Klasický turistický cepín s rovnou rukojetí. Odnímatelný kryt na hlavici umožňuje pevné uchopení bez rizika poranění, zabraňuje snadnému vyklouznutí cepínu z ruky a při nízkých teplotách chrání ruce před kontaktem se studeným kovem. Kvalitní ocelový hrot s neutrálním tvarem špice.

můžete mít 6.3.

Grivel Cepín Grivel G1 Yellow|53cm Climbing technology Cepín Climbing Technology Alpin Tour s poutkem DRAGON-TOUR leash|50cm
Grivel Cepín Grivel G1 Yellow|53cm

Klasický turistický cepín s rovnou rukojetí. Ideální na méně náročnější vysokohorskou turistiku, skialpy a ledovcové túry. Kvalitní ocelový hrot (proces Hot Forging) s klasickým neutrálním tvarem špice. Do otvoru v hlavici můžete cvaknout karabinu nebo uvázat smyčku.

můžete mít 6.3.