G21 Elegant Style, samolepící hodiny
62x

G21 Elegant Style, samolepící hodiny

297 Kč

Moderní samolepící hodiny Elegant Style jsou praktickým a stylovým doplňkem do každé místnosti. Ciferník a jednotlivé indexy si nalepíte dle svého vkusu, čímž určíte výsledný průměr hodin. I přes sekundovou ručičku mají velmi tichý chod, a tak vás nebudou rušit ani v ložnici.

Od prodejce MALL
G21 Classic Style, samolepící hodiny
123x

G21 Classic Style, samolepící hodiny

297 Kč

Nalepovací hodiny Classic Style se stanou praktickým a stylovým doplňkem vaší domácnosti. Ciferník a jednotlivé indexy si nalepíte dle svého vkusu, čímž určíte výsledný průměr hodin. I přes sekundovou ručičku mají velmi tichý chod, a tak vás nebudou rušit ani v ložnici.

Od prodejce MALL
G21 Fashion Style, samolepící hodiny
16x

G21 Fashion Style, samolepící hodiny

297 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velké nalepovací hodiny Elegant Style značky G21 jsou skvělým a praktickým doplňkem každé moderní domácnosti. Ciferník a jednotlivé indexy si nalepíte dle svého vkusu, čímž určíte výsledný průměr hodin. I přes sekundovou ručičku mají velmi tichý chod, a tak vás nebudou rušit ani v ložnici.

Od prodejce MALL
Karlsson Nástěnné hodiny KA4348 černá
16x

Karlsson Nástěnné hodiny KA4348

849 Kč

Další nabídky od 850 Kč

Atypické nástěnné hodiny KA4348 od holandské značky Karlsson se stanou nápaditým designovým doplňkem, který oživí každý interiér. Hodiny jsou vyrobeny z lakovaného hliníku a mají tichý chod. Jsou poháněny bateriovým strojkem Quartz.

Od prodejce MALL
Clocker Nalepovací hodiny Clocker - Prague, bílý ciferník

Clocker Nalepovací hodiny - Prague

1 090 Kč

Od Žižkovské věže přes Petřín až po Hrad se můžete vydat s nástěnnými hodinami, které jsou tvořeny lesklým ciferníkem s plastovými ručičkami a designovou samolepkou okolo. Všechny významné památky matičky Prahy si tak můžete pohodlně vychutnávat každý den ve svém obýváku.

Clocker Nalepovací hodiny Clocker - Kitchen shelf, bílý ciferník

Clocker Nalepovací hodiny - Kitchen shelf

1 090 Kč

Dekorativní samolepka na zeď s motivem kuchyňské poličky a budíkem Clocker okoření Váš interiér a zároveň pohlídá, aby Vaše pasta byla vždy „al dente“. Tyto jedinečné hodiny do kuchyně ocení každá hospodyně.

Clocker Nalepovací hodiny Clocker - Big Ben, bílý ciferník

Clocker Nalepovací hodiny - Big Ben

1 190 Kč
1 090 Kč

Londýnský Big Ben je kultovní záležitostí, kterou nyní můžete mít i ve Vašem bytě. Nevěříte? Nalepte si na stěnu tyto stylové designové hodiny a nechte se unášet novou dimenzí Vašeho interiéru. Perfektní oživení pro Váš obývák, ložnici i předsíň.

Clocker Nalepovací hodiny Clocker - Dandelion, bílý ciferník

Clocker Nalepovací hodiny - Dandelion

1 190 Kč

Čas někdy letí, jako když fouknete do pampelišky. Tyto nalepovací nástěnné hodiny vám jej dobře pohlídají! Stylová samolepka na zeď ve tvaru dekorativní květiny s hodinovým terčíkem se postará o moderní vzhled každé místnosti. Snadno přilne ke stěně a její výšku si můžete libovolně upravit.

Clocker Nalepovací hodiny Clocker - Kittens, bílý ciferník

Clocker Nalepovací hodiny - Kittens

1 190 Kč

Roztomilá nalepovací koťata vám narozdíl do těch živých hodiny nikdy neshodí, ačkoliv se o to ve svém pohybu pokouší. Vyzdobte svůj byt originálními designovými nástěnnými hodinami s motivem nenechavých domácích miláčků. Samolepka se snadno nanáší na zeď a poskytne interiéru hravý vzhled.

Clocker Nalepovací hodiny Clocker - Worldtime, bílý ciferník

Clocker Nalepovací hodiny - Worldtime

1 890 Kč

Máte vzdálenou tetičku v Americe nebo vzpomínky na letní lásku z druhé poloviny zeměkoule? Přestaňte přepočítávat časový posun v hlavě a pořiďte si praktické nalepovací nástěnné hodiny, které Vám vždy ukáží aktuální čas nejen u Vás v obýváku, ale i na jakémkoliv jiném místě ve světě.