Anaconda Šokový Návazec čirá
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šokové návazce. 
K dostání ve dvou verzích, kdy jedna má přírodní barvu a druhá je z fluorocarbonu, můžeme si tedy vybrat, která kamufláž nám lépe vyhovuje.


Anaconda Šokový Návazec přírodní
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šokové návazce. 
K dostání ve dvou verzích, kdy jedna má přírodní barvu a druhá je z fluorocarbonu, můžeme si tedy vybrat, která kamufláž nám lépe vyhovuje.


Anaconda Šokový Vlasec Antigua Leader 100 m
179 Kč

Speciální vlasec.

Je velmi stabilní a má minimální průtažnost. Díky speciálnímu silikonovému nátěru velmi dobře klouže přes očka prutu, hlásiče i rohatinky. Je vyráběn ve větších průměrech a má vysokou nosnost.

 


Anaconda Undercover Line Camo Šokový Vlasec 350 m
529 Kč

449 Kč

Šokový monofilní vlasec určený speciálně pro lov na tekoucích vodách, zejména v místech, kde jsou kameny, štěrk nebo kořeny.

Je extrémně odolný proti oděru, má extrémně vysokou výdrž v tahu. Ztráta ryb kvůli kamenům, či kořenům je minulostí.


Ashima Poltergeist Fluocarbon 20 m
344 Kč

Špičkový fluorocarbon zajišťující absolutní neviditelnost vašeho návazce! 
V čistých vodách pískoven, na mělčinách, za slunečných dnů, ve všech těchto případech dokáže kapr odhalit váš návazec zrakem.


Asso Obvilion Shock Leader 100 m
149 Kč

Vysoká kvalita a spolehlivost materiálu těchto vlasců jsou faktory, ve kterých neděláme žádné kompromisy

Osvědčená kvalita Italských vlasců Asso mluví za vše.


Asso Ultra Vlasec Čirá 25m
59 Kč

Perfektní návazcový vlasec od Italské značky Asso

Perfektní návazcový vlasec od Italské značky Asso. Tento vlasec je ideální volbou pro výrobu koncový návazců. Je to pěkně tvrdý vlasec s totální absencí paměti díky nové technologii.


Berkley TRILENE FLUOROCARBON 50 m crystal
279 Kč

100% fluorocarbon americké výroby s vynikající pevností v uzlu a odolností vůči oděru.

Prakticky pod vodou neviditelný materiál je nejlepší volbou k tvorbě návazců při každé rybolovné technice (feeder, plavaná, muškaření, lov kaprů,..


Berkley Vlasec Fluorocarbon BIG GAME 90 m crystal
669 Kč

100% fluorocarbon americké výroby s vynikající pevností v uzlu a odolností vůči oděru.

Dokonale splývá s podvodním prostředím. Vhodná volba k tvorbě návazců při každé rybolovné technice (feeder, plavaná, muškaření, lov kaprů,..


Colmic Vlasec  Mimetix 50 m crystal
150 Kč
145 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Díky novým japonským technologiím byl vyvinut tento nový výrobek – nylonový vlasec Mimetix. Revoluční proces výroby tohoto vlasce označujeme jako fluorinový.


Falcon Fluorostar Fluorocarbon 50m Průhledný
199 Kč

179 Kč

Falcon Fluostar – špičkový fluorocarbon na návazce vyrobený tou nejmodernější technologií. MADE IN JAPAN. Extra poddajný návazcový materiál bez tvarové paměti. Nejméně viditelný ze všech kdy vyrobených fluorocarbonů.


FIN Vlasec Flr Carbon 20 m
330 Kč

299 Kč

Pod značkou FIN získáváte 100% fluorouhlíkových vlasec vyrobený v Německu.

Na rozdíl od konvenčních fluorokarbonů má FIN Fluorocarbon vyšší pružnost a podstatně nižší paměť. Výsledkem je tak vyšší nosnost v uzlu jako u ostatních fluorokarbonů.


FIN Vlasec FLR Carbon 50 m
124 Kč

112 Kč

Pod značkou FIN získáváte prémiový 100% fluorouhlíkových vlasec.

Na rozdíl od konvenčních fluorokarbonem má FIN FLRCARBON vyšší pružnost a podstatně nižší paměť. Výsledkem je tak vyšší nosnost v uzlu jako u ostatních fluorokarbonem.


FIN Vlasec Hyper Platinum 50 m
64 Kč

HYPER nabízí nejnižší možnou průtažnost jakou je možné dosáhnout při výrobě monofilního vlasce. Kromě nízké průtažnosti FIN deklaruje téměř 79% nosnost v uzlu.


FIN Vlasec NIipon 100% Fluorocarbon 20 m
139 Kč

NIPON přebírá vlastnosti nejkvalitnějších monofilních vlasců, přičemž zachovává hlavní přednost 100% fluorocarbonu – neviditelnost ve vodě. 


FIN Vlasec Shock Line 80 m
110 Kč

100 Kč

Šokový vlasec od slovenské značky FIN, který se používá jako koncový návazec.

Dovoluje nahazování nástrah bez jakékoli obavy před odtržení během krátkodobého přetížení. Model SHOCK LINE je postaven na oděruvzdorná jádře.


Fox Odhozový monofil Snag Leader Camo 100 m
412 Kč

377 Kč

Odhozový nylon s vysokou pevností.

Nylon s ultra vysokou odolností proti oděru a minimální průtažností. Určen i pro lov překážkách a na mušlových polích. Skvělé vlastnosti při nahazování na dlouhou vzdálenost. Provedení Clear nebo Camo.


Fox Odhozový monofil Soft Tapered Leader Trans Khaki 3x12 m
416 Kč

377 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vynikající vlasce s ujímaným průměrem, které jsou ideální volbou jako šokovka při prudkých odhozech na velkou vzdálenost, jsou nyní k dispozici i v barvě trans khaki.


Fox Vlasec Fluorocarbon Illusion Mainline Trans Khaki 600 m
2 331 Kč

2 158 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Illusion Trans Khaki fluorocarbon je vyroben pomocí té nejmodernější technologie, která pomohla, že se tento produkt stal nejlepším dostupným fluorocarbonem na trhu.


Fox Vlasec Zig + Floater Hooklink Čirý 100 m
208 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vlasec určený pro chytání na hladině nebo metodou Zig Rig.

Při jeho výrobě bylo dbáno na přesný průměr, který byl laserově kontrolován.Extrémně hladký,výborně plave,vysoká pevnost v uzlu,čirá barva zaručuje velmi nízkou viditelnost pro ryby.


Garda Fluorocarbon Tactiq Čirý 20 m
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

TactiQ je naprosto špičkový fluorocarbon, který vaše montáže dovede k dokonalosti. Jeho výhodou je odolnost, přiměřená tuhost a samozřejmě téměř neviditelnost pod vodou. 


Garda Šokový Vlasec Shock Line 50 m
149 Kč

Novinka

Šokový nástavec z vysoce kvalitního monofilního vlasce. Má několik zásadních vlastností, které z něj dělají ten správný „šokáč“. 


Gardner Vlasec Stiff-Link Čirá 25 m
169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Díky jeho pevnosti se hodí na konkrétní návazce, jakými jsou Chod, Hinged nebo Boom. Návazce tak zůstávají v jednom směru a nedochází k zamotání a nesprávnému položení při samotném dně. 


Gardner Vlasec Stiff-Link Zelená 25 m
169 Kč

Novinka

Díky jeho pevnosti se hodí na konkrétní návazce, jakými jsou Chod, Hinged nebo Boom. Návazce tak zůstávají v jednom směru a nedochází k zamotání a nesprávnému položení při samotném dně.


Hell-Cat Vlasec Návazcový Leader Mono FC 50 m
219 Kč

Ještě nedávno používalo monofilní vlasce na návazce pouze pár sumčařských odborníků. Bylo to především kvůli problémům, které způsobovalo jejich navázání. Nyní přicházíme s revoluční novinkou.


Imperial Baits šokový vlasec SHOCK IT 100 m
355 Kč

329 Kč

Neskutečně odolný vlasec vhodný pro výrobu šokových návazců.

Měřící test prokázal, že vydrží až 50–60 průtahů přes ostří nože. Pro srovnání – obyčejný vlasec v tomto průměru vydrží několikrát méně!


Iron Claw Fluorocarbon 25 m crystal
445 Kč

399 Kč

Návazcový fluorocarbon.
Materiál vysoké kvality, vysoká odolnost proti oděru, výborná potápivost, ve vodě téměř neviditelný, bez paměti, velká nosnost.

 


Iron Claw vlasec Hard mono 25 m
170 Kč

149 Kč

Vlasec určený speciálně na přívlač.

Ideální alternativa s použitím koncového lanka. Použitý materiál je pro ryby velmi špatně viditelný a zaručuje tak více záběrů, než při použití šňůry. Vlasec je pevný a spolehlivý.


Iron Claw Vlasec   Invisible Jerk Leader 10 m crystal
455 Kč

349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Speciální přívlačový vlasec.
Jedná se o výrobek ze 100% fluorocarbonu, což zajišťuje vysokou odolnost proti oděru, proti UV záření a vysokou životnost. Fluoro-carbon také nevrhá ve vodě žádné stíny a stává se tak pro ryby téměř neviditelným.