Tatonka Gaiter 420 HD
749 Kč

669 Kč

Turistické návleky se stahovací gumou jsou velmi pohodlné na nošení díky své lehkosti. Obsahují háček pro připevnění ke tkaničkám a ochrání vás před různými nečistotami a vlhkem. Tatonka Gaiter 420 HD jsou vhodné na turistiku.


Tatonka Gaiter 420 HD
799 Kč

499 Kč

Tatonka Gaiter 420 HD jsou univerzální návleky na obuv, které ochrání Vaše nohy před deštěm, sněhem a nečistotami. Vhodné na vysokohorskou turistiku a běžkování.


Deuter Altus Gaiter Granite-Black
959 Kč

759 Kč

Novinka

Ochrana před bahnitým a mokrým terénem. Návleky Altus Gaiter od značky Deuter využijete při vysokohorské turistice, lyžování či lezení v ledu. Suchý zip je kryt légou, návleky jsou upevněny háčkem a pod boty vede stahovací řemínek. Pro každého vášnivého cestovatele v terénu jsou nezbytnou pomůckou v nepřízni počasí.


Deuter Montana Gaiter Black-Granite
799 Kč

629 Kč

Novinka

Ochrana při brodění se bahnem. Návleky Montana Gaiter od značky Deuter ochrání před mokrým či bahnitým terénem. Snadno se dají připevnit k botám a pod kolenem stáhnout šňůrkou, aby dobře držely. Pro každého vášnivého cestovatele v terénu jsou nezbytnou pomůckou v nepřízni počasí.


Doldy turistické návleky
480 Kč

439 Kč

Praktické turistické návleky Doldy vyrobeny z pevného, odolného materiálu, který zajišťuje vysokou životnost. Návleky jsou vybaveny snadno vyměnitelnými přidržovacími popruhy na podrážce.


Doldy Turistické návleky Light nízké
279 Kč

Nízké turistické návleky Doldy Light se zkrácenou délkou, vhodné jak pro turistiku, tak pro lyžování. Spodní přidržovací popruh na podrážce je v případě poškození snadno vyměnitelný.


Spokey Scout Navy
512 Kč

424 Kč

Turisitické ochranné návleky Spokey Scout Navy. Zpevněná konstrukce, nepromokavý materiál a patka chránicí zip zaručují spolehlivost v náročných podmínkách. Jednoduché nasazování a regulace.


Tatonka Gaiter 420 HD olive L
799 Kč

629 Kč

Tatonka Gaiter 420 HD L jsou univerzální návleky na obuv, které ochrání Vaše nohy před deštěm, sněhem a nečistotami. Vhodné na vysokohorskou turistiku a běžkování.


Tatonka Gaiter 420HD Junior
629 Kč

Dětské turistické návleky se stahovací gumou jsou velmi pohodlné na nošení díky své lehkosti. Obsahují háček pro připevnění ke tkaničkám a ochrání vás před různými nečistotami a vlhkem. Tatonka Gaiter 420HD Junior jsou vhodné na turistiku.


Tatonka Gaiter Ripstop Short Light black
599 Kč

Turistické návleky se stahovací gumou jsou velmi pohodlné na nošení díky své lehkosti. Obsahují háček pro připevnění ke tkaničkám a ochrání vás před různými nečistotami a vlhkem. Tatonka Gaiter Ripstop Short Light black jsou vhodné na turistiku.