Acqua di Parma Colonia Ebano - EDC
3 699 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato dřevitá niche vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2017. Nejdříve ucítíte petigrain, bergamot, pryskyřici, červený pepř, poté se rozvoní eben a med a na závěr pačuli a vetiver.


Acqua di Parma Colonia Mirra - EDC
3 999 Kč
+ doprava zdarma

Tato dřevitá niche vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2017. Hlavu tvoří citrusy a květy pomerančovníku, poté se rozvoní muškátový oříšek s myrhou a na závěr vás oslní pačuli a ambra.


Acqua di Parma Profumo - EDP
5 399 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Acqua Di Parma Profumo je květinová vůně pro ženy uvedená na trh v roce 1930. Hlava obsahuje šťavnatý bergamot, pivoňku a květinu y-lang y-lang. V srdci ucítíte jasmín, bulharskou růži a krétskou pryskyřici ze skalní růže (labdanum). Kompozici uzavírá pižmo, santalové dřevo, vetiver a pačuli.


Amouage Fate - EDP
3 429 Kč
+ doprava zdarma

Parfémová voda Fame pro muže od značky Amouage je orientálně-dřevitá, výraznější vůně.


Amouage Gold pour Femme - EDP
3 899 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Gold od Amouage je květinově-aldehydická vůně pro ženy. Speciální parfém byl vytvořen, pro večerní akce a významné události. V hlavních tónech se mísí kadidlo, konvalinka vonná a růže. V srdci zase kořen orrisu, jasmínu a myrhy. V základu je jantar, santal, pižmo, civet a cedr.


Amouage Honour - EDP
3 139 Kč
+ doprava zdarma

Parfémová voda Honour od značky Amouage je orientálně-kořenitá vůně pro všechny muže, kteří milují výraznější a dlouhotrvající vůně. Nechte se jí pohltit, splyne s vámi a nechá promluvit vaši osobnost! Na trh byla uvedena v roce 2011.


Amouage Journey Man - EDP
3 669 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V roce 2014 představila značka Amouage parfémovou vodu pro muže s názvem Journey. Tato orientálně-kořenitá vůně je určena pro muže milující výraznější a dlouhotrvající vůně. Hodí se pro celodenní nošení a v každém ročním období.


Amouage Journey Woman - EDP
3 749 Kč
+ doprava zdarma

Journey Woman od značky Amouage je vhodná pro všechny ženy, které vyhledávají neobvyklé orienálně-květinové vůně. V úvodu se ukrývá meruňka, osmanthus, jasmín, muškátový oříšek a kardamon. V srdci arabský jasmín, mimóza, med a cedr.


Amouage Memoir - EDP
3 669 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Memoir od Amouage je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Krásně se zde pojí bazalka, máta a pelyněk spolu s levandulí, kadidlem a růží. Parfém uzavírá santalové a guajakové dřevo spolu s dubovým mechem, jantarem, vanilkou, tabákem, kůží, vetiverem a pižmem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.


Amouage Myths - EDP
3 749 Kč
+ doprava zdarma

Parfémová voda Myths od značky Amouage je orientálně-dřevitá vůně, která se otevírá tóny kořenu kosatce a chryzantémy. Srdce parfému patří vetiveru, pryskyřici elemi, růži a rumu a na závěr se rozvine vůně kůže, popelu a labdana. Na trh byla uvedena v roce 2016.


Amouage Sunshine Men - EDP
3 749 Kč
+ doprava zdarma

Sunshine od Amouge je orientálně-svěží vůně pro může. Tento parfém je inspirován teplem slunečních paprsků. V top poznámkách ucítíte brandy, pomeranč, levanduli a smil písečný. V srdci se rozlévá bergamot, jalovcové bobulky a šalvěj muškátová. V základu jsou tonkové boby, vanilka a cedr.


Bandit - EDP
2 279 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bandit je chyprově-květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří aldehydy, pomeranč, pelyněk, gardénie, galbanum, olej z květů hořkého pomeranče (neroli), ylang-ylang a bergamot. V čistě květinovém srdci se ukrývá karafiát, fialka, jasmín, růže a tuberóza.


Boadicea Victorious Torc Oud - EDP
9 299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Torc Oud je orientálně-dřevitá vůně pro muže a ženy (unisex) od značky Boadicea the Victorious. Úvod v sobě ukrývá pomeranč, černý rybíz, malinu, jablko a bergamot.


Boucheron Ambre D`Alexandrie - EDP
3 999 Kč
+ doprava zdarma

Ambre D`Alexandrie je orientální vůně pro ženy. Hlavu tvoří kombinace vanilky, benzoinu a tabáku. V srdci se ukrývá květina labdanum a ambra. Vůni dotváří základ, který se skládá z pižma a šedé ambry. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.


Boucheron Iris De Syracuse - EDP
3 999 Kč
+ doprava zdarma

Iris de Syracuse je květinově-dřevitá vůně pro ženy s pižmovým základem. Hlavu tvoří kombinace mandarinky, hrušky a pepře, květinové srdce se skládá z kosatce, jasmínu a heliotropu. V základu se rozvoní pačuli, sladká vanilka a bílé pižmo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.


Boucheron Tubéreuse De Madras - EDP
2 899 Kč
+ doprava zdarma

Tubéreuse De Madras je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří pomerančový květ, marakuja a lístky fialky. Květinové srdce tvoří tuberósa, y-lang y-lang a květina frangipani. V základu se rozvoní vanilka, santalové dřevo a tuberósa.   Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.


Boucheron Vanille De Zanzibar - EDP
3 999 Kč
+ doprava zdarma

Vanille De Zanzibar je orientálně-vanilková vůně pro muže i ženy. Hlavu tvoří hruška, mandarinka a jasmín. V srdci se rozvoní vanilka, květina heliotrop a peruánský balzám. Vůně se uzavírá akordy bílého pižma, santalového dřeva a pačuli.   Na trh byla uvedena v roce 2017. .


Creed Aventus - EDP
7 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Aventus značky Creed je chyprově-ovocná vůně určená pro muže. Hlavu tvoří bergamot, černý rybíz, ananas a jablko. Srdce se skládá z růže, pačuli, břizy a marockého jasmínu. Základu dominuje pižmo, dubový mech, vanilka a šedá ambra. Na trh byla uvedena v roce 2010.


Creed Green Irish Tweed - EDP
4 299 Kč
+ doprava zdarma

Green Irish Tweed značky Creed je dřevitě-květinová vůně s pižmovým základem určená pro muže. Hlava se skládá z kosatce a citronové verbeny, srdce tvoří lístky fialky a základu dominuje santalové dřevo a šedá ambra. Na trh byla uvedena v roce 1985.


Creed Original Santal - EDP
4 949 Kč
+ doprava zdarma

Parfémová voda Original Santal od značky Creed je citrusová, svěží, dřevitá vůně pro muže a ženy (unisex). Nechte se omámit jejími vzácnými tóny! Na trh byla uvedena v roce 2005.


Creed Original Vetiver - EDP
4 389 Kč
+ doprava zdarma

Parfémová voda Original Vetiver od značky Creed je kořenito-dřevitá vůně pro muže i ženy – patří do unisexových vůní. Kombinuje v sobě ambru, pižmo, kosatec, vetiver, santalové dřevo, mandarinku, zázvor a bergamot. Na trh byla uvedena v roce 2004.


Creed Royal Mayfair - EDP
4 349 Kč
+ doprava zdarma

Parfémová voda Royal Mayfair od značky Creed byla vytvořena v roce 2015. Tato květinově-ovocná vůně je unisexová – je tedy určena pro muže i pro ženy. Nechte se unést tóny eucalyptu, pomeranče, cedrového dřeva, růže, borovice, limetky a ginu!.


Creed Royal Oud - EDP
5 899 Kč
+ doprava zdarma

V roce 2011 vytvořila značka Creed parfémovovou vodu s názvem Royal Oud. Tato unisexová vůně (určena pro muže i ženy) v sobě ukrývá dřevité tóny spolu s ovocem a květinami. Nechte se unést touto fougerově-orientální vůní!.


Creed Silver Mountain Water - EDP
4 199 Kč
+ doprava zdarma

Parfémov voda Silver Mountain Water od značky Creed je citrusová, svěží vůně pro muže a ženy (unisex). Ukrývá v sobě v úvodu bergamot a mandarinku, v srdci černý rybíz a zelený čaj a v závěru vůně santalové dřevo, pižmo, galbanum a olej z listů hořkého pomeranče (petitgrain).


Creed Viking - EDP
5 869 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Viking značky Creed je dřevitě-aromatická vůně určená pro muže. Hlavu tvoří růžový pepř, bergamot a citron. Srdce se skládá z bulharské růže, růžového pepře a kořeněné máty. Základu dominuje santalové dřevo, haitský vetiver, indické pačuli a levandule. Na trh byla uvedena v roce 2017.


Divin´Enfant - EDP
1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Divin´Enfant je květinová vůně pro ženy i muže. Tvoří ji pomerančový květ, růže, fazole tonka, pižmo, káva, tabák, kůže, ambra a marshmallow.   Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.


Dolce & Gabbana Velvet Wood - EDP
1 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V roce 2011 představila značka Dolce & Gabbana vůni s názvem Velvet Wood. Tato chyprově-dřevitá vůně je určena pro muže i ženy – je unisex. Kombinuje v sobě ebenové dřevo, benzoin a kůži.


Eau De Protection - EDP
1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Eau De Protection je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří bergamot, pepř a zázvor. V čistě květinovém srdci ucítíte jasmín, pelargonii a bulharskou růži. Kompozici uzavírá kombinace pačuli, kadidla, kakaa a benzoinu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.


Escentric Molecules Escentric 01 - EDT
1 689 Kč

Toaletní voda Escentric 01 od značky Escentric Molecules je dřevitě-květinová vůně pro muže a ženy. Mistrně v sobě kombinuje kosatec, citron, růžový pepř a sloučeninu Iso E Super. Na trh byla uvedena v roce 2006. Nosem této vůně je Geza Schoen.


Escentric Molecules Escentric 02 - EDT
1 619 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Toaletní voda Escentric 02 od značky Escentric Molecules je orientálně-květinová vůně pro muže a ženy (unisex). Kombinuje v sobě mistrně abroxan, sloučeninu iso e super, jasmín a kosatec. Na trh byla uvedena v roce 2008.


Escentric Molecules Escentric 03 - EDT
1 629 Kč

Toaletní voda Escentric 03 od značky Escentric Molekules je chyprově-dřevitá vůně pro muže a ženy (unisex). Otevírá se tóny pepře, limetky a zázvoru. Poté se rozvoní jasmín, čaj a kosatec v srdci vůně a závěr patří kůži, virginskému cedru, santalovému dřevu, pižmu a vetiveru.


Escentric Molecules Molecule 01 - EDT
1 899 Kč

1 619 Kč

Akce

V roce 2006 představila značka Escentric Molecules toaletní vodu s názvem Molecule 01. Tato květinově-dřevitá vůně je určena pro muže i ženy – patří do kategorie unisexových vůní a ve složení se nachází chemická sloučenina iso e super.


Escentric Molecules Molecule 01 - EDT (náplň s rozprašovačem)
999 Kč

V roce 2006 představila značka Escentric Molecules toaletní vodu s názvem Molecule 01. Tato květinově-dřevitá vůně je určena pro muže i ženy – patří do kategorie unisexových vůní a ve složení se nachází chemická sloučenina iso e super.


Escentric Molecules Molecule 01 - EDT (v kovovém pouzdře)
1 099 Kč

V roce 2006 představila značka Escentric Molecules toaletní vodu s názvem Molecule 01. Tato květinově-dřevitá vůně je určena pro muže i ženy – patří do kategorie unisexových vůní a ve složení se nachází chemická sloučenina iso e super.


Escentric Molecules Molecule 02 - EDT
1 749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Toaletní voda Molecule 02 od značky Escentric Molecules je určena pro muže i ženy – patří mezi unisexové vůně. Je tvořena ambroxanem – ten dodává vůni orientální, nasládlý, příjemný a teplý nádech. Na trh byla vůně uvedena v roce 2008.


Escentric Molecules Molecule 03 - EDT
1 639 Kč

Toaletní voda Molecule 03 od značky Escentric Molecules je svěží vůně pro muže i ženy (unisex). Vůně byla vytvořena parfumérem Geza Schoenem na jedné pachové chemické látce – vetiveryl acetátu. Na trh byla uvedena v roce 2010.


Escentric Molecules Molecule 04 - EDT
1 699 Kč

Toaletní voda Molecule 04 od značky Escentric Molecules je dřevitá vůně pro muže i ženy, v níž se mísí akordy santalového dřeva s tóny javanolu a grepu. Nosem vůně je Geza Schoen.   Na trh byla uvedena v roce 2017.


Fat Electrician Semi-Modern Vetiver - EDP
1 499 Kč

Fat Electrician Semi-Modern Vetiver je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Mezi její složky patří vetiver, pryskyřice opoponax, myrha, vanilka, kandované kaštany, šlehačka a olivový list. Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.


Fracas - EDP
2 689 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fracas je květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří pomerančový květ, mandarinka, zelené listy, broskve, hyacint a bergamot. V květinovém srdci se ukrývá koriandr, karafiát, tuberóza, kořen filky, červená pelargonie, vonokvětka (osmanthus), jasmín, konvalinka, bílý kosatec, růže, narcis a gardénie.


Habanita L´Esprit - EDP
619 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Habanita L´Esprit je chyprově-květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří citron, francouzská pryskyřice labdanum a muškátový oříšek. Srdce se skládá z mimózy, růže, jasmínu a květiny heliotrop. V základu se následně rozvoní pačuli, pižmo, vetiver a benzoin.   Na trh byla uvedena v roce 2013.


Histoires De Parfums Tubereuse 1 Capricieuse - EDP
3 789 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Parfémová voda Tubereuse 1 Capricieuse od značky Histoires De Parfums vznikla v roce 2010. Tato orientálně-sladká vůně potěší vaše smysly hřejivou vanilkou v kombinaci s kakaem a květinami.


Jasmin - EDP
1 065 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jasmin Eau De Parfum z kolekce Les Elements je květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří jasmín a citron. Srdce se skládá z růže, karafiátu a pomerančového květu. V základu se následně rozvoní bílé pižmo a santalové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2015.


Je Suis Un Homme - EDP
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Je Suis Un Homme je citrusově-aromatická vůně pro muže. Tvoří ji kůže, pačuli, skořice, citron, hřebíček, bergamot, hořký pomeranč, myrta, bříza, pižmo a koňak. Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.


Jeunesse - EDP
2 069 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jeunesse De Robert Piguet je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří černý rybíz, malina a makronka. V srdci se ukrývá granátové jablko a květinové tóny. Kompozici uzavírají pižmové akordy.   Na trh byla uvedena v roce 2012.


Jo Malone Amber & Lavender - EDC
2 649 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Amber & Lavender je orientálně-fougerová vůně pro ženy i muže, která byla uvedena na trh v roce 1995. Hlavu tvoří levandule, máta a bergamot. Srdce se skládá z konvalinky, hřebíčku a skořice. V základu se rozvoní ambra, pačuli a ambra.


Jo Malone Blackberry & Bay - EDC
1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Blackberry & Bay je květinově-ovocná vůně pro ženy. Jejím nosem je parfémář Fabrice Pellegrin. Tvoří ji kombinace květinových akordů, vetiveru, cedru, ostružiny, grapefruitu a bobkového listu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.


Jo Malone Nectarine Blossom & Honey - EDC
1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nectarine Blossom & Honey je květinově-ovocná vůně pro muže i ženy. Hlavu tvoří zelené tóny, černý rybíz a olej z pomerančového listí. V srdci se ukrývá nektarinka a trnovník akát. Kompozici uzavírá vetiver, broskev a švestka.   Na trh byla uvedena v roce 2005.


Jo Malone Nutmeg & Ginger - EDC
1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nutmeg & Ginger je dřevitě-kořeněná vůně pro muže i ženy. Mezi její složky patří muškátový oříšek, zázvor, santalové a cedrové dřevo.   Na trh byla uvedena v roce 1990.