Počet nalezených produktů: 15

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Menabo Project Tilting 3 sklopný
5 499 Kč

5 199 Kč
+ doprava zdarma

Sklopný nosič na 3 jízdní kola na tažné zařízení Menabo Project Tilting 3. Sklopná funkce s možností sklopení s namontovanými jízdními koly pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla pátými dveřmi. Univerzální nosič pro jakékoli tažné zařízení se snadnou a rychlou montáží


HAKR Trip Top 3

HAKR Trip Top 3

Hodnocení: 4
9 766 Kč
+ doprava zdarma

Nosič 3 jízdních kol na tažné zařízení Trip Top 3, sklápěcí, uzamykatelný. Včetně světelné rampy.


HAKR Nosič kol HAKR TRIP 3 MIDDLE 3 kola
7 270 Kč
+ doprava zdarma

Tento nosič kol Trip umožňuje přepravu tří jízdních kol (po dokoupení adaptéru pro další kolo je možno převážet o jedno jízdní kolo navíc). Rychlá montáž a demontáž. Snadným sklopením lze snadno získat přístup do zavazadlového prostoru.


Menabo Alphard Plus 3
9 879 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nosič kol na tažné zařízení pro 3 kola Alphard Plus sklopný. Uzamykatelný nosič má nosnost 45–50 kg.


Menabo Winny 3 Plus sklopný
7 599 Kč

7 279 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Menabo Winny 3 Plus. Sklopná funkce s možností sklopení také s namontovanými jízdními koly pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla pátými dveřmi. Montáž bez nářadí, kola lze k nosiči uzamknout.


Menabo Race 3

Menabo Race 3

Hodnocení: 3,5
4 999 Kč

4 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nosič 3 jízdních kol na tažné zařízení Menabo Race 3. Univerzální nosič pro jakékoli tažné zařízení, snadná a rychlá montáž během 10 minut. Kombinace vysoce odolné pozinkované ocelové trubkové konstrukce a hliníkových ližin zajišťující vysokou pevnost, nízkou hmotnost. Nosič je dodáván včetně kompletních zadních světel a držáku registrační značky.


Thule VeloCompact 926

Thule VeloCompact 926

Hodnocení: 5
13 519 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nosič na tažné zařízení VeloCompact Thule 926 pro 3 jízdní kola. Uzamykatelný a sklopný nosič.


M-WAY FOXHOUND 3
5 699 Kč

5 499 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Nosič pro 3 jízdní kola všech typů bez omezení průměru a tvaru. Nosič nelze sklopit a je bez zámku. Snadná a rychlá montáž jízdních kol na nosič bez nutnosti používání nářadí.


M-WAY NIGHTHAWK PLUS
8 527 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nosič pro 3 jízdní kola všech typů bez omezení průměru a tvaru. Nosič lze sklopit pomocí „rychlopáky“. Nosič lze sklopit pro lepší přístup do zavazadlového prostoru.


M-WAY THUNDERBOLT 3
5 999 Kč
+ doprava zdarma

Nosič pro 3 jízdní kola všech typů bez omezení průměru a tvaru. Nosič lze sklopit. Nosič lze sklopit pro lepší přístup do zavazadlového prostoru. Nosič není uzamykatelný k tažnému zařízení. Jízdní kola lze uzamknout pomocí uzamykatelných hlav.


M-WAY TYPHOON
2 099 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Nosič pro 3 jízdní kola všech typů bez omezení průměru a tvaru. Nosič nelze sklopit. Nosič není uzamykatelný k tažnému zařízení. Jízdní kola lze uzamknout pomocí uzamykatelných hlav.


Thule EasyFold XT pro 3 kola
17 679 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Nosič jízdních kol Thule EasyFold XT pro 3 jízdní kola. Nosič má sklopnou funkci. Vhodný pro přepravu elektrokol. Nosič je zamykací k tažnému zařízení, stejně tak kola jsou uzamykací k nosiči.