Menabo Naos Rapid 2

Menabo Naos Rapid 2

Hodnocení: 4,5
5 177 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nosič kol na tažné pro 2 kola NAOS Rapid sklopný. Má sklopnou funkci pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla. Nosnost 30 kg.

Menabo Main

Menabo Main

Hodnocení: 3,9
1 999 Kč 1 854 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nosič 3 jízdních kol na zadní část vozu Menabo Main. Nosič kol, který rychle upevníte, dobře se obsluhuje a nezakrývá zadní světla. Snadná montáž k pátým dveřím vozidla. Hmostnost nosiče je cca 7,8 kg, nosnost je 45 kg.

M-WAY FOXHOUND 4-12%

M-WAY FOXHOUND 4

Hodnocení: 1
7 699 Kč 6 709 Kč

Výprodej

Nosič pro 4 jízdní kola všech typů bez omezení průměru a tvaru. Nosič nelze sklopit a je bez zámku. Snadná a rychlá montáž jízdních kol na nosič bez nutnosti používání nářadí.

Menabo Project Tilting 2 sklopný
4 699 Kč 4 139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sklopný nosič na 2 jízdní kola na tažné zařízení Menabo Project Tilting 2. Sklopná funkce s možností sklopení s namontovanými jízdními koly pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla pátými dveřmi. Univerzální nosič pro jakékoli tažné zařízení se snadnou a rychlou montáží

Menabo Alphard adaptér
1 322 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozšiřující adaptér Menabo Alphard pro 2 nebo 3 kola. Umožňuje přepravu jednoho kola navíc. Snadná montáž.

M-WAY FLOGGER
1 199 Kč 985 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nosič jízdních kol z kvalitního hliníku a oceli. Nosič je určen pouze pro jedno kolo.

MULTIPA Nosič kol na střechu, MULTIPA-33%
1 499 Kč 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Moderní aerodynamický univerzální hliníkový nosič MULTIPA pro jedno jízdní kolo má velmi jednoduchý systém upevnění na střěchu vozidla.

Thule Nosič kol na tažné zařízení 940
8 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nosič kol na tažné zařízení pro 2 kola, sklopný, maximální nosnost 36 kg, zástrčka 13-pin.

Menabo Race 2

Menabo Race 2

Hodnocení: 4,6
4 199 Kč 3 553 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nosič 2 jízdních kol na tažné zařízení Menabo Race 2. Univerzální nosič pro jakékoli tažné zařízení, snadná a rychlá montáž během 3 minut. Kombinace vysoce odolné pozinkované ocelové trubkové konstrukce a hliníkových ližin zajišťující vysokou pevnost, nízkou hmotnost. Nosič je dodáván včetně kompletních zadních světel a držáku registrační značky.

Saris TRAPS 3 nosič kol
4 290 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pro cyklisty, kteří upřednosťují přepravu kol v úložném prostoru automobilu. Nosič je určen pro použití v zadním úložném prostoru automobilů po sklopení zadní řady sedadel, u SUV a minivanů. Tři drážky stojanu umožňují maximální vyklonění řídítek pro efektivnější skladování.

Compass Nosič jízdního kola hliníkový ALU-FIX TÜV
1 549 Kč

Univerzální střešní nosič pro jízdní kolo s jednoduchým systémem upevnění. Upevnění kola do nosiče se provádí pomocí držáku na rám a jednoduchých objímek s fixační sponou, kterou lze upevnit i jednou rukou. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení kola.

Compass Nosič jízdního kola zamykací BLACK
641 Kč

Střešní nosič jízdního kola, určeno pro automobily s namontovaným střešním nosičem.Klasická konstrukce, snadná montáž na střechu bez použití nářadí. Jednoduché upnutí kola do nosiče, upevňovací pásky na přední i zadní kolo. Pro kola s rámem kruhového (max. 60 mm) nebo s oválného průřezu (max.

Menabo Nosič kol na tažné zař. ALPHARD PLUS MENABO
8 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Menabo Alphard PLUS je exkluzivní Nosič 3 + 1 kol na tažné zařízení. Disponuje odklápěcím mechanismem pro pohodlné otevření zadních dveří. Velmi jednoduchá montáž pomocí pákového uzávěru. Vhodný pro všechny druhy kol s průměrem rámu 30–70 mm. Pro kola s koly min. 22 ‚a max. 29 ‘.

Menabo Nosič kol na tažné zař. WINNY PLUS MENABO
7 667 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Menabo WINNY PLUS MENABO je exkluzivním nosič 3 kol na tažné zařízení. Disponuje odklápěcím mechanismem pro pohodlné otevření zadních dveří. Velmi jednoduchá montáž pomocí pákového uzávěru. Vhodný pro všechny druhy kol s průměrem rámu 30–50 mm.

Saris TRAPS 1 nosič kol
3 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pro cyklisty, kteří upřednosťují přepravu kol v úložném prostoru automobilu. Nosič je určen pro použití v zadním úložném prostoru automobilů po sklopení zadní řady sedadel, u SUV a minivanů.

Compass Nosič jízdního kola hliníkový ALU-HEAVY TÜV
1 906 Kč

Univerzální nosič jízdního kola se systémem zamykání. Upevnění kola se provádí jednoduše pomocí držáku rámu a patek kol s upínacími sponami. Jízdní kolo i samotný nosič jsou uzamykatelné, tím zabraňují možné krádeži. Nosič je vhodný pro všechny jízdní kola s hmotností nepřesahujíce 15 kg.

Spinder ADAPTÉR pre 3 bicykel
2 990 Kč 2 890 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Adaptér pro rozšíření kapacity nosiče XPLORER + o 3. kolo, systém jednoho kliknutí zabezpečí možnost přepravy 3 jízdních kol, přičemž nosnosť nosiče Xplorer s namontovaným adaptérem zůstává nezměnená tz.. 60 Kg

Nosiče kol na auto

Chystáte se na dovolenou či výlet a nechcete své oblíbené kolo nechat doma? Problém snadno vyřešíte pořízením nosiče kol na auto. Kola můžete převážet za pomoci nosiče kol na střechu nebo nosiče kol na tažné zařízení nebo páté dveře auta.

  • Atest 8 SD u nosiče

Nosiče kol pro provoz v ČR by měly vlastnit atest 8SD MDČR. Informace o atestu by měl poskytnout každý výrobce nosiče u svého výrobku.

Při výrobě nosičů kol na auta Thule je kladen velký důraz na bezpečnost nosiče. Bezpečnostní testy jsou prováděny ve speciální laboratoři Thule Test Center™.

Menabo má na trhu širokou nabídku ověřených nosičů kol na auta. Nosiče na tažné zařízení vynikají snadnou a rychlou instalací, v nabídce má také nosiče na tažné zařízení, které nezakrývají světla auta.

Nosiče kol obohatil výrobce Hakr o hák k uložení nosiče kol nebo adaptér pro rozšíření nosiče.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nosiče kol na auto.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nosiče kol na auto výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nosiče kol na auto akce.